• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Doları, altını hatta gümüşü olanlar dikkat! Uzman isim tek tek açıkladı

2021-10-12 15:06:02
Doları, altını hatta gümüşü olanlar dikkat! Uzman isim tek tek açıkladı

Dolar fiyatları, güne yükselişle başlamasının ardından 9,02 TL seviyelerinde işlem görürken altın ve gümüş fiyatlarında da değişiklikler an be an güncelleniyor.

#1
Foto - Teknik analiz uzmanı ekonomist Tunç Şatıroğlu Twitter hesabından dolar ve gram altın fiyatlarının gidişatına yönelik açıklamalarda bulundu. Gümüşe de değinen ve tek tek grafik yayınlayan Şatıroğlu, ‘Gram gümüş 6,51'in üzerine çıktı ancak burada kalıp kalamayacağı şu anda meçhul’ dedi. İşte o paylaşımlar...

Teknik analiz uzmanı ekonomist Tunç Şatıroğlu Twitter hesabından dolar ve gram altın fiyatlarının gidişatına yönelik açıklamalarda bulundu. Gümüşe de değinen ve tek tek grafik yayınlayan Şatıroğlu, ‘Gram gümüş 6,51'in üzerine çıktı ancak burada kalıp kalamayacağı şu anda meçhul’ dedi. İşte o paylaşımlar...

#2
Foto - #BIST100 yeniden Kaufman ortalamasının üzerine çıkıyor. Bu şekilde kapanış olursa yeni bir yükseliş trendi başlıyor olabilir. Yarın da üzerinde kalınması lazım ancak ben ümitliyim.

#BIST100 yeniden Kaufman ortalamasının üzerine çıkıyor. Bu şekilde kapanış olursa yeni bir yükseliş trendi başlıyor olabilir. Yarın da üzerinde kalınması lazım ancak ben ümitliyim.

#3
Foto - #DolarTL #USDTRY önemli bir dirence geldi. Buradan bir miktar geri çekilme olursa iyi bir alım fırsatı olacaktır. Geri çekilme olmuyorsa o zaman kademeli alanlar bu aşamada bir miktar daha pozisyona ekleme yapabilir. Gevşek para politikası doları destekliyor.

#DolarTL #USDTRY önemli bir dirence geldi. Buradan bir miktar geri çekilme olursa iyi bir alım fırsatı olacaktır. Geri çekilme olmuyorsa o zaman kademeli alanlar bu aşamada bir miktar daha pozisyona ekleme yapabilir. Gevşek para politikası doları destekliyor.

#4
Foto - 27 Eylül'de AL konumuna geçen ve yükseliş trendine giren gram altın yeni bir yükseliş kanalı oluşturdu ve bunun içinde devam ediyor.

27 Eylül'de AL konumuna geçen ve yükseliş trendine giren gram altın yeni bir yükseliş kanalı oluşturdu ve bunun içinde devam ediyor.

#5
Foto - #XAUUSD #GOLD #ALTIN belirsizlik devam ediyor ancak düşüşler alımla karşılaştığı için artık 1724 bölgesi dip oldu diyebiliriz. 1765 üzerinde kalamadığı için henüz yükseliş başladı diyemiyorum. Yataylık bir süre daha sürebilir.

#XAUUSD #GOLD #ALTIN belirsizlik devam ediyor ancak düşüşler alımla karşılaştığı için artık 1724 bölgesi dip oldu diyebiliriz. 1765 üzerinde kalamadığı için henüz yükseliş başladı diyemiyorum. Yataylık bir süre daha sürebilir.

#6
Foto - Gram gümüş 6,51'in üzerine çıktı ancak burada kalıp kalamayacağı şu anda meçhul. Fazla bir yükseliş olmadığı için buradan artık AL konumuna döndü demek doğru olmaz.

Gram gümüş 6,51'in üzerine çıktı ancak burada kalıp kalamayacağı şu anda meçhul. Fazla bir yükseliş olmadığı için buradan artık AL konumuna döndü demek doğru olmaz.

#7
Foto - #XAGUSD #SILVER #GÜMÜŞ de aynı altın gibi yatay hareket yapıyor ve belirsizlik devam ediyor. Ancak burada da 21,50 bölgesinin dip olduğunu söyleyebiliriz. 23 geçilmeden yataylık bitti diyemiyoruz.

#XAGUSD #SILVER #GÜMÜŞ de aynı altın gibi yatay hareket yapıyor ve belirsizlik devam ediyor. Ancak burada da 21,50 bölgesinin dip olduğunu söyleyebiliriz. 23 geçilmeden yataylık bitti diyemiyoruz.

#8
Foto - #Bitcoin güçlü al sinyallerinden sonra yükseliş devam ediyor ve 60 bin bölgesine kadar sürmesini bekliyorum.

#Bitcoin güçlü al sinyallerinden sonra yükseliş devam ediyor ve 60 bin bölgesine kadar sürmesini bekliyorum.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23