• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Dolar bugün ne kadar? Anlık dolar kuru bugün kaç TL? 6 Ocak 2022 canlı dolar, euro, sterlin güncel fiyatı

2022-01-06 09:45:09
Dolar bugün ne kadar? Anlık dolar kuru bugün kaç TL? 6 Ocak 2022 canlı dolar, euro, sterlin güncel fiyatı

Dolar kuru fiyatları anlık Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kabine toplantısı sonrası yaptığı konuşma sonrası adeta tepe taklak oldu. Kur korumalı TL mevduat sisteminin devreye girmesine bağlı olarak dolar güncel fiyatları adeta çakıldı. Canlı dolar kuru fiyatı takibi yapan vatandaşlar, dolar alış ve dolar satış fiyatları sorgulamaya devam ediyor. Bugün dolar kaç TL? sorularının yanında dolar anlık kaç lira? Bugün dolar anlık kaç TL? Dolar anlık canlı verileri bugün ne oldu? soruları da sorulmakta. Dolar anlık bugün ne kadar, euro ne kadar bugün? İşte 6 Ocak 2022 güncel dolar kuru fiyatları.

#1
Foto - Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kur korumalı TL mevduat hesabına ilişkin detayları paylaşması sonrası güncel dolar fiyatı 13 TL seviyelerine kadar geriledi. Kur korumalı TL vadeli hesap işleminin devreye girmesine adeta mum gibi eriyen dolar kuru anlık fiyatı ise daha sonraki günlerde az da olsa yukarı yönlü haraket etmeye başladı. Güncel dolar fiyatı, kur korumalı TL hesabına geçmeyen ve dolar kurunda kalmayı tercih edenlerin yanında anlık dolar fiyatı, güncel dolar kuru fiyatları, canlı dolar fiyatı sorgulaması her daim üst sıralarda yer aldı.

Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kur korumalı TL mevduat hesabına ilişkin detayları paylaşması sonrası güncel dolar fiyatı 13 TL seviyelerine kadar geriledi. Kur korumalı TL vadeli hesap işleminin devreye girmesine adeta mum gibi eriyen dolar kuru anlık fiyatı ise daha sonraki günlerde az da olsa yukarı yönlü haraket etmeye başladı. Güncel dolar fiyatı, kur korumalı TL hesabına geçmeyen ve dolar kurunda kalmayı tercih edenlerin yanında anlık dolar fiyatı, güncel dolar kuru fiyatları, canlı dolar fiyatı sorgulaması her daim üst sıralarda yer aldı.

#2
Foto - 3 Ocak’ta açıklanan enflasyon rakamlarının yüksek çıkması dolar kuru güncel fiyatını da hareketlendirmeye yettti. Peki bugün dolar ne kadar, canlı dolar fiyatları ne kadar oldu? Dolar anlık bugün ne kadar, euro altın ne kadar bugün? Güncel dolar kuru fiyatları yükseldi mi, dolar düştü mü? Dolar bugün ne kadar oldu? Anlık dolar kuru fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte 6 Ocak 2022 Perşembe güncel dolar, euro, sterlin fiyatı.

3 Ocak’ta açıklanan enflasyon rakamlarının yüksek çıkması dolar kuru güncel fiyatını da hareketlendirmeye yettti. Peki bugün dolar ne kadar, canlı dolar fiyatları ne kadar oldu? Dolar anlık bugün ne kadar, euro altın ne kadar bugün? Güncel dolar kuru fiyatları yükseldi mi, dolar düştü mü? Dolar bugün ne kadar oldu? Anlık dolar kuru fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte 6 Ocak 2022 Perşembe güncel dolar, euro, sterlin fiyatı.

#3
Foto - Dolar anlık fiyatı bugün ne kadar? Dolar alış fiyatı 13,7066 TL, Dolar satış fiyatı 13,7362 TL,

Dolar anlık fiyatı bugün ne kadar? Dolar alış fiyatı 13,7066 TL, Dolar satış fiyatı 13,7362 TL,

#4
Foto - Euro anlık alış satış fiyatı bugün ne kadar? Euro alış fiyatı 15,5272 TL, Euro satış fiyatı 15,5603 TL,

Euro anlık alış satış fiyatı bugün ne kadar? Euro alış fiyatı 15,5272 TL, Euro satış fiyatı 15,5603 TL,

#5
Foto - Sterlin anlık alış satış fiyatı ne kadar? Sterlin alış fiyatı 18,5785 TL, Sterlin satış fiyatı 18,627 TL,

Sterlin anlık alış satış fiyatı ne kadar? Sterlin alış fiyatı 18,5785 TL, Sterlin satış fiyatı 18,627 TL,

#6
Foto - Yükseliş karşısında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati her şeyin kontrol altında olduğunu vurgularken dolar tahmini ile ilgili sorulara ''Köpük gitti, gidiyor, gitmeye devam edecek. Şu rakamda sabitlenmesini beklemek gibi bir şey doğru değil'' diye cevap verdi. Analistler hem Türkiye'nin hem de dünyanın 2022 yılında enflasyon ile mücadele etmesini beklediklerini ifade ederkern Covid-19 salgınında ortaya çıkan Omicron varyantının varlık fiyatlarını etkilediğini ve dolar talebinin dünya genelinde arttığını ifade etti.

Yükseliş karşısında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati her şeyin kontrol altında olduğunu vurgularken dolar tahmini ile ilgili sorulara ''Köpük gitti, gidiyor, gitmeye devam edecek. Şu rakamda sabitlenmesini beklemek gibi bir şey doğru değil'' diye cevap verdi. Analistler hem Türkiye'nin hem de dünyanın 2022 yılında enflasyon ile mücadele etmesini beklediklerini ifade ederkern Covid-19 salgınında ortaya çıkan Omicron varyantının varlık fiyatlarını etkilediğini ve dolar talebinin dünya genelinde arttığını ifade etti.

#7
Foto - Uzmanlar Fed tutanakları ardından FED tutanakları, faiz artışının beklenenden erken olabileceğinin sinyalini verdi. Faiz artış kararının küresel piyasalarda doalr talebini artırması bekleniyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş enflasyon rakamlarının şaşırtmadığını ve vatandaşın hissettiği rakamın daha yüksek olduğuna dikkat çekti.

Uzmanlar Fed tutanakları ardından FED tutanakları, faiz artışının beklenenden erken olabileceğinin sinyalini verdi. Faiz artış kararının küresel piyasalarda doalr talebini artırması bekleniyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş enflasyon rakamlarının şaşırtmadığını ve vatandaşın hissettiği rakamın daha yüksek olduğuna dikkat çekti.

#8
Foto - 2022 yılında dünyanın enflasyonla mücadelesinn devam edeceğini belirten İslam Memiş ''Küresel piyasalarda petrol fiyatlarının yükselmesi, ekonomik daralmalar, dolar/TL kurunun yükselişi ve tedarik zincirlerindeki sorunlar bizim gibi gelişmekte olan ülkeleri etkileyecek. Enflasyon rakamlarıyla mücadelenin çok kolay olmayacağını düşünüyorum. Doların artması durumunda bizim gibi ülkelerde enflasyonda da artacaktır'' dedi.

2022 yılında dünyanın enflasyonla mücadelesinn devam edeceğini belirten İslam Memiş ''Küresel piyasalarda petrol fiyatlarının yükselmesi, ekonomik daralmalar, dolar/TL kurunun yükselişi ve tedarik zincirlerindeki sorunlar bizim gibi gelişmekte olan ülkeleri etkileyecek. Enflasyon rakamlarıyla mücadelenin çok kolay olmayacağını düşünüyorum. Doların artması durumunda bizim gibi ülkelerde enflasyonda da artacaktır'' dedi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23