• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
CHP’deki o rezillik, CHP amigosu Saymaz’ı bile isyan ettirdi! Yaaa, "dakika bir gol bir" İsmail

2024-04-20 05:30:00
CHP’deki o rezillik, CHP amigosu Saymaz’ı bile isyan ettirdi! Yaaa, “dakika bir gol bir” İsmail

31 Mart seçimlerinden sonra AK Parti'den CHP'ye geçen belediyelerden biri de Balıkesir olmuştu. Ankaralı CHP’li eski milletvekili Ali Haydar Hakverdi'nin yeni başkan Ahmet Akın'ın Balıkesir'de danışmanı olduğu iddiası CHP amigosu gazeteci İsmail Saymaz'ı bile kızdırdı.

#1
Foto - CHP’deki o rezillik, CHP amigosu Saymaz’ı bile isyan ettirdi! Yaaa, "dakika bir gol bir" İsmail

Gazeteci Altan Sancar, CHP’li eski milletvekili Ali Haydar Hakverdi'nin, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın'ın danışmanı olduğunu iddia etti. Söz konusu iddiada Hakverdi’nin Akın’ın özel kalem müdürü olabileceği de belirtildi. CHP amigosu gazeteci İsmail Saymaz ise Sözcü TV'de katıldığı yayında bu iddiaya sert tepki gösterdi. Kazanılan belediyeler üzerinden CHP'yi 'Dakika bir gol bir' diyerek eleştiren Saymaz, "Neden yapıyorsunuz! Bakın yani kendi iktidarınızı sabote ediyorsunuz!" ifadelerini kullandı.

#2
Foto - CHP’deki o rezillik, CHP amigosu Saymaz’ı bile isyan ettirdi! Yaaa, "dakika bir gol bir" İsmail

Saymaz'ın konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde: Şimdi bu doğru bir şey mi yani! Ben şimdi Ahmet Akın'ı biliyorum, Ali Haydar Hakverdi ile sohbetim yok ama tanıyorum. Ali Haydar Hakverdi Ankara Milletvekili, Balıkesir'i tanımaz bilmez, yanlış bilmiyorsam! Yazlığı varsa bilemem de yani yazlıkçı diye de belediyenin danışmanı mı olunurmuş ya!
CHP'liler ya neden yapıyorsunuz! Bakın yani kendi iktidarınızı sabote ediyorsunuz! Yapmayın, böyle şeyler! Yani şimdi Ali Haydar Hakverdi bir kere milletvekilisin, milletvekili maaşı alıyorsun emekli maaşı eğer emekliyse tabi alıyorsun. Gerek var mı belediye başkanın özel kalemi olmaya gerek var mı?

#3
Foto - CHP’deki o rezillik, CHP amigosu Saymaz’ı bile isyan ettirdi! Yaaa, "dakika bir gol bir" İsmail

Yani yakışıyor mu ya! Milletvekillisiniz siyasi hayatınız var, ikincisi yani Balıkesirli değilsiniz ki ya! Balıkesirli olsa yine de gam yemeyeceğim! Balıkesirli olmayan bildiğim kadarıyla doğma büyüme Tuzluçayırlı yani Mamaklı bir milletvekilinin kalkıp Balıkesir'den başkan danışmanı olması nasıl izah edebilir Balıkesirlilere? Ne diyeceksiniz! Size bu arada bir şey söyleyeyim; Balıkesir Belediyesi AK Parti'nin en iyi yönetilen belediyelerinden biridir yani orayı da batırıp bırakmayın. Şimdi kardeşim dakika bir gol bir yani, Ahmet Akın belediye başkanı oluyor, getiriyor milletvekili arkadaşını danışman yapıyor. Yakışıyor mu, bütün bunlar yani! Umarım doğru değildir, umarım doğruysa da vazgeçerler bu tip şeylerden.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kim kimdir

1927 yılında bir gecede Türkçe Ad soyad verilen ermeni rum yahudi sebatay dönmeler devşirmeler topluluğu hep chp içerisinde dolayısıyla devlet kadrolarında bedavadan babadan oğula kıza eşe yaşıyanlar Akparti ile mamaları kesildi kuduruyorlar dı yönetimi ele geçirdiler kaldıkları yerden devam edecekler bu kadar bas itler evlenip çocuk da yapmıyorlar maalesef Milliyetçi Muhafazakar çoçuklarından ve pkkitlerinden aldıkları oylarla kendilerini ikame ediyorlar

Fikret Türk

İsmayıl niye olmasın cuhape çook halkçı bir patırtıdır, şimdi ankara mv olan şahıs yani balıkesir de yazlığı varsa gidip gelirken harcadığı paraları nasıl yerine koyacak bu ekonomik durumda işte Bld burada devreye girdi tamamen halkçılık budur, zaten mv maaşı ile zor geçiniliyor adama bi kıyak olsun dimi ama dimi
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23