• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Çamaşır yumuşatıcısının hiç tahmin edemeyeceğiniz 6 kullanım alanı

2022-05-15 23:08:11
Çamaşır yumuşatıcısının hiç tahmin edemeyeceğiniz 6 kullanım alanı

Çoğu temizlik malzemesini nihai kullanım amacının dışında da kullanırız. Bu malzemelerden biri de çamaşır yumuşatıcısı. Kıyafetlerinizi yumuşatmasının yanı sıra evinizin temizliğine katkısı da paha biçilemez! Her ne kadar şaşırtıcı olsa da yumuşatıcı evinizin pırıl pırıl olmasını sağlar.

#1
Foto - Pencereler- Artık pencerelerin temizliğinden korkmanıza gerek yok. Temizlik suyunuzun içine yumuşatıcı ilave edin ve bir sprey şişesine koyun. Temizliğini yapacağınız cama karışımı sıkın ve kuru bir bez yardımıyla kirlerden kurtulun. Pencerelerin parlaklığı sizi şaşırtacak!

Pencereler- Artık pencerelerin temizliğinden korkmanıza gerek yok. Temizlik suyunuzun içine yumuşatıcı ilave edin ve bir sprey şişesine koyun. Temizliğini yapacağınız cama karışımı sıkın ve kuru bir bez yardımıyla kirlerden kurtulun. Pencerelerin parlaklığı sizi şaşırtacak!

#2
Foto - Yerler Yumuşatıcı etkisi kıyafetlerinizle sınırlı değildir. Evinizin zeminini de yumuşatır. Ilık su ile karıştırdığınız yumuşatıcı yardımıyla yerleri paspaslayın. Sonuç sizi şaşırtacak!

Yerler Yumuşatıcı etkisi kıyafetlerinizle sınırlı değildir. Evinizin zeminini de yumuşatır. Ilık su ile karıştırdığınız yumuşatıcı yardımıyla yerleri paspaslayın. Sonuç sizi şaşırtacak!

#3
Foto - Mobilyalar- Mobilyalarda biriken tozlardan kurtulmanın bir yolu da yumuşatıcı. Sprey şişesinin içerisine su ve yumuşatıcı karışımını koyup mobilyalara sıkın ve kuru bir bez yardımıyla kurulayın. Mobilyalarınız ilk gün olduğu gibi olacak!

Mobilyalar- Mobilyalarda biriken tozlardan kurtulmanın bir yolu da yumuşatıcı. Sprey şişesinin içerisine su ve yumuşatıcı karışımını koyup mobilyalara sıkın ve kuru bir bez yardımıyla kurulayın. Mobilyalarınız ilk gün olduğu gibi olacak!

#4
Foto - Duşakabin- Yine su ve yumuşatıcı ile hazırladığınız karışımı duşakabine sıkın ve bir bulaşık süngeri yardımıyla temizletin. Kirlerden iz kalmayacak.

Duşakabin- Yine su ve yumuşatıcı ile hazırladığınız karışımı duşakabine sıkın ve bir bulaşık süngeri yardımıyla temizletin. Kirlerden iz kalmayacak.

#5
Foto - Araç koltukları- Sıcak su ve yumuşatıcı karışımını taşıt koltuklarınızın temizliği için korkmadan kullanabilirsiniz. Hem tertemiz olacak hem de kokusu sizi mutlu edecek.

Araç koltukları- Sıcak su ve yumuşatıcı karışımını taşıt koltuklarınızın temizliği için korkmadan kullanabilirsiniz. Hem tertemiz olacak hem de kokusu sizi mutlu edecek.

#6
Foto - Paslanmaz çelik- Paslanmaz çelikten yapılmış eşyaların temizliği için yumuşatıcılar bir numara. Kuru bir beze hazırladığınız karışımı sıkın ve temizliğini yapacağınız bölgeye uygulayın. Paslanmaz çeliklerden yapılmış eşyalarınız pırıl pırıl olacak. Eğer söylediğimiz yerlerin temizliği için yumuşatıcıyı kullandıysanız deneyimlerinizi bizimle paylaşın. Memnun kalırsanız sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Paslanmaz çelik- Paslanmaz çelikten yapılmış eşyaların temizliği için yumuşatıcılar bir numara. Kuru bir beze hazırladığınız karışımı sıkın ve temizliğini yapacağınız bölgeye uygulayın. Paslanmaz çeliklerden yapılmış eşyalarınız pırıl pırıl olacak. Eğer söylediğimiz yerlerin temizliği için yumuşatıcıyı kullandıysanız deneyimlerinizi bizimle paylaşın. Memnun kalırsanız sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23