• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Bu kez de Masumlar Apartmanı’na…! Final tehlikesi öncesi yeni karar aldılar

2021-10-26 10:09:17
Bu kez de Masumlar Apartmanı’na…! Final tehlikesi öncesi yeni karar aldılar

Yeni sezon dizilerinden bazıları bomba etkisi yaparken bazıları ise final kararı almaya kadar gidiyor.

#1
Foto - Reytinglere damgasını vuran TRT dizileri Teşkilat, Gönül Dağı, Masumlar Apartmanı yeni sezonlarında yoluna devam ederken ahlaksız dizileri yayınlayan FOX TV ve Show TV bazı dizilerinin fişini çekiyor.

Reytinglere damgasını vuran TRT dizileri Teşkilat, Gönül Dağı, Masumlar Apartmanı yeni sezonlarında yoluna devam ederken ahlaksız dizileri yayınlayan FOX TV ve Show TV bazı dizilerinin fişini çekiyor.

#2
Foto - FOX TV’nin dizisi Uzak Şehrin Masalı, Pazar günü Teşkilat karşısında istediği sonuçları alamayınca 2. Bölüm sonrası final kararı almıştı.

FOX TV’nin dizisi Uzak Şehrin Masalı, Pazar günü Teşkilat karşısında istediği sonuçları alamayınca 2. Bölüm sonrası final kararı almıştı.

#3
Foto - Geçtiğimiz haftalarda İçimizden Biri dizisinin 5.bölümü 12 Ekim Salı günü ekrana geleceği açıklanmıştı. Masumlar Apartmanı’nın reytingleri karşısında da çaresiz kalacağı düşünülen dizi final kararı aldı.

Geçtiğimiz haftalarda İçimizden Biri dizisinin 5.bölümü 12 Ekim Salı günü ekrana geleceği açıklanmıştı. Masumlar Apartmanı’nın reytingleri karşısında da çaresiz kalacağı düşünülen dizi final kararı aldı.

#4
Foto - Show TV ekranında üst üste final yapan diziler sonrası bu sefer Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci ikilisinin başrolünde yer aldığı Yalancı dizisi için harekete geçildi.

Show TV ekranında üst üste final yapan diziler sonrası bu sefer Burçin Terzioğlu ile Salih Bademci ikilisinin başrolünde yer aldığı Yalancı dizisi için harekete geçildi.

#5
Foto - Show TV yönetiminin aldığı karar sonrası Yalancı dizisinin günü değişti.

Show TV yönetiminin aldığı karar sonrası Yalancı dizisinin günü değişti.

#6
Foto - Reytinglerde ilk 6 bölümde sıkıntı yaşayan dizinin Cuma gününden Salı gününe alınması ayrı bir tehlikeyi beraberinde getirdi.

Reytinglerde ilk 6 bölümde sıkıntı yaşayan dizinin Cuma gününden Salı gününe alınması ayrı bir tehlikeyi beraberinde getirdi.

#7
Foto - 2 Kasım Salı akşamı Yalancı dizisi 7. yeni bölümü ile ekranda yer alacak fakat Masumlar Apartmanı da Salı günü yayınlanıyor.

2 Kasım Salı akşamı Yalancı dizisi 7. yeni bölümü ile ekranda yer alacak fakat Masumlar Apartmanı da Salı günü yayınlanıyor.

#8
Foto - En son 19 Ekim reyting sonuçlarına göre birinci olan Masumlar Apartmanı’nın Yalancı dizisine nefes aldırmayacağı düşünülüyor.

En son 19 Ekim reyting sonuçlarına göre birinci olan Masumlar Apartmanı’nın Yalancı dizisine nefes aldırmayacağı düşünülüyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23