• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Biden'ın CIA'in başına getirdiği isim bakın kim çıktı

2020-11-25 12:57:32
Biden'ın CIA'in başına getirdiği isim bakın kim çıktı

ABD'de koronavirüs pandemisi etkisinde yapılan başkanlık seçimleri Donald Trump'ı yenerek Joe Biden kazandı.

#1
Foto - ABD başkanlığına seçilen Joe Biden, kabinesinde yer alacak önemli isimleri açıkladı.

ABD başkanlığına seçilen Joe Biden, kabinesinde yer alacak önemli isimleri açıkladı.

#2
Foto - Yaptığı paylaşımlarla “Dünyaya liderlik edecek ve Amerikan liderliğini yeniden kuracak” isimleri tanıtan Biden, ülkenin siyasi olarak en kritik mevkisi olan Ulusal İstihbarat Direktörlüğü’ne Avril Haines’ı getirdi.

Yaptığı paylaşımlarla “Dünyaya liderlik edecek ve Amerikan liderliğini yeniden kuracak” isimleri tanıtan Biden, ülkenin siyasi olarak en kritik mevkisi olan Ulusal İstihbarat Direktörlüğü’ne Avril Haines’ı getirdi.

#3
Foto - OBAMA DÖNEMİNİN SUİKAST PLANLAYICISIYDI Barack Obama’nın başkanlık döneminde Beyaz Saray’da Ulusal Güvenlik Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Haines, oldukça tartışılan bir isim.

OBAMA DÖNEMİNİN SUİKAST PLANLAYICISIYDI Barack Obama’nın başkanlık döneminde Beyaz Saray’da Ulusal Güvenlik Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Haines, oldukça tartışılan bir isim.

#4
Foto - ORTA DOĞU POLİTİKASININ MİMARLARINDAN Daha önce CIA’de de başkan yardımcılığı yapan ve görevi süresince özellikle ABD’nin Orta Doğu faaliyetlerinde tepki çeken kararlara imza atmış olan Haines’ın, şimdiden yeni Orta Doğu politikasını şekillendirmeye başladığı konuşuluyor.

ORTA DOĞU POLİTİKASININ MİMARLARINDAN Daha önce CIA’de de başkan yardımcılığı yapan ve görevi süresince özellikle ABD’nin Orta Doğu faaliyetlerinde tepki çeken kararlara imza atmış olan Haines’ın, şimdiden yeni Orta Doğu politikasını şekillendirmeye başladığı konuşuluyor.

#5
Foto - Obama hükümetinde görev yaptığı süre “suikast planları uzmanı” olarak tanınan bu isim, Orta Doğu’daki birçok suikast görevine attığı imzalarla biliniyor.

Obama hükümetinde görev yaptığı süre “suikast planları uzmanı” olarak tanınan bu isim, Orta Doğu’daki birçok suikast görevine attığı imzalarla biliniyor.

#6
Foto - SİVİLLERİN ÖLÜMÜNDE PARMAĞI VAR Resmi kayıtlara göre Haines, Afrika ve Orta Doğu'da binlerce masum sivilin de öldürüldüğü 1878’den fazla suikast operasyonunun planlanmasının arkasındaki isimlerden biri olarak öne çıkıyor.

SİVİLLERİN ÖLÜMÜNDE PARMAĞI VAR Resmi kayıtlara göre Haines, Afrika ve Orta Doğu'da binlerce masum sivilin de öldürüldüğü 1878’den fazla suikast operasyonunun planlanmasının arkasındaki isimlerden biri olarak öne çıkıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23