• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
14
Altın fiyatlarındaki hareketliliği böyle yorumladı!

2021-12-07 22:05:29
Altın fiyatlarındaki hareketliliği böyle yorumladı! "Bir haftalık süresi kalmıştır diyebilir"

Gram altın yükselişini sürdürüyor. Altın fiyatları kritik haftaya girerken Teknik Analiz Uzmanı Tunç Şatıroğlu'ndan altın ve dolar değerlendirmesi geldi.

#1
Foto - Altın fiyatları seyrine devam ederken altın yatırımcıları Omikron varyantı endişeleri sonrası ABD enflasyon verisine odaklandı.

Altın fiyatları seyrine devam ederken altın yatırımcıları Omikron varyantı endişeleri sonrası ABD enflasyon verisine odaklandı.

#2
Foto - Gram altın fiyatı pazartesi günü dolar kurunun yükselişiyle rekor tazeledi.

Gram altın fiyatı pazartesi günü dolar kurunun yükselişiyle rekor tazeledi.

#3
Foto - Gram altın fiyatları 7 Aralık saat 10.00 itibariyle 781 TL’den işlem görüyor. Çeyrek altın fiyatı 1292 TL’ye çıktı. Cumhuriyet altını 5263 TL’den hareket ediyor.

Gram altın fiyatları 7 Aralık saat 10.00 itibariyle 781 TL’den işlem görüyor. Çeyrek altın fiyatı 1292 TL’ye çıktı. Cumhuriyet altını 5263 TL’den hareket ediyor.

#4
Foto - Teknik Analiz Uzmanı Tunç Şatıroğlu, gram altın fiyatları için kanalında yaptığı son değerlendirmede kritik yorumlarda bulundu.

Teknik Analiz Uzmanı Tunç Şatıroğlu, gram altın fiyatları için kanalında yaptığı son değerlendirmede kritik yorumlarda bulundu.

#5
Foto - Şatıroğlu, “Altın uzun zamandan beri düşüş trendinde… Benim beklentim bir şekilde bu düşüş trendini kırıp yükselişe geçmesidir. Bu böyle gitmez. Bir şekilde yukarıya dönmesi gerekir diye düşünüyorum. Aralık ayında beklemesini başladığım ralli bu iş için uygun olabilirdi eğer bu yeni varyant çıkmamış olsaydı…” dedi.

Şatıroğlu, “Altın uzun zamandan beri düşüş trendinde… Benim beklentim bir şekilde bu düşüş trendini kırıp yükselişe geçmesidir. Bu böyle gitmez. Bir şekilde yukarıya dönmesi gerekir diye düşünüyorum. Aralık ayında beklemesini başladığım ralli bu iş için uygun olabilirdi eğer bu yeni varyant çıkmamış olsaydı…” dedi.

#6
Foto - Altın fiyatlarında dip ve destek seviyelerini açıklayan Tunç Şatıroğlu, şöyle devam etti:

Altın fiyatlarında dip ve destek seviyelerini açıklayan Tunç Şatıroğlu, şöyle devam etti:

#7
Foto - “1766’nın dip olması lazım. Buralardan artık yakından dönmesini beklemek lazım ama şu anda dönüyor gibi değil.

“1766’nın dip olması lazım. Buralardan artık yakından dönmesini beklemek lazım ama şu anda dönüyor gibi değil."

#8
Foto -

"Ne zaman döndü derdim 1795’in üzerine çıkar hatta 1800’ün üzerinde kapanış yapar o zaman döndü derim."

#9
Foto -

"Diplere de çok yakındır, belki bir haftalık bir süresi kalmıştır diyebilir. 1850’lere doğru bir hareket olmalı diye düşünüyorum."

#10
Foto - Gram altın fiyatı değerlendirmesi de yapan Tunç Şatıroğlu, şunları söyledi: “Gram altın yükselişini sürdürüyor. Daha da gidecek yolu var gibi görünüyor.

Gram altın fiyatı değerlendirmesi de yapan Tunç Şatıroğlu, şunları söyledi: “Gram altın yükselişini sürdürüyor. Daha da gidecek yolu var gibi görünüyor."

#11
Foto -

"Gram altında da yön yukarıdır. Bu saate kadar almadıysanız kademeli olarak almalısınız. Hemen bugün alıp yarın para kazanmayı düşünmemelisiniz.”

#12
Foto - Tunç Şatıroğlu, takipçilerine, dolar kuru hakkında da

Tunç Şatıroğlu, takipçilerine, dolar kuru hakkında da "Daima Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı takip edin" diye seslendi.

#13
Foto - Editörün Notu: Haberde yer alan ifadeler yorumcuların kendi görüşlerini yansıtır. Haber, yatırım tavsiyesi veya yönlendirmesi amacı taşımaz.

Editörün Notu: Haberde yer alan ifadeler yorumcuların kendi görüşlerini yansıtır. Haber, yatırım tavsiyesi veya yönlendirmesi amacı taşımaz.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23