• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Acun llıcalı'nın yeni programında pespayelik! Seda Sayan, haram fiili

2020-10-25 21:21:10
Acun llıcalı'nın yeni programında pespayelik! Seda Sayan, haram fiili "Haydi Bismillah" diyerek yaptı

Şarkıcı Seda Sayan, devşirme programlarıyla toplumun ahlakını dinamitleyen Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de skandal bir programa başladı.

#1
Foto - Şarkıcı Seda Sayan, devşirme programlarıyla toplumun ahlakını dinamitleyen Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de skandal bir programa başladı.

Şarkıcı Seda Sayan, devşirme programlarıyla toplumun ahlakını dinamitleyen Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de skandal bir programa başladı.

#2
Foto - Seda Sayan, kumarın modern hali

Seda Sayan, kumarın modern hali "Çılgın Sayısal Loto" adlı programıyla, genç ve çocukların ayakta olduğu saatlerde loto çekilişi yapmaya başladı.

#3
Foto - HARAM FİİL İÇİN

HARAM FİİL İÇİN "HAYDİ BİSMİLLAH" DEDİ - Allah'ın haram kıldığı sayısal loto için skandal ifadeler kullanan Seda Sayan, programı 'Haydi Bismillah' diyerek açtı.

#4
Foto - Programda sürekli Seda Sayan'ın 'İnşallah' ifadesini kullanması da dikkat çekti.

Programda sürekli Seda Sayan'ın 'İnşallah' ifadesini kullanması da dikkat çekti.

#5
Foto - Programda bir köşeye alkışlama efekti verecek izleyici de ihmal edilmedi.

Programda bir köşeye alkışlama efekti verecek izleyici de ihmal edilmedi.

#6
Foto - İÇKİ BLURLANIRKEN KUMAR EKRANLARDAN SERVİS EDİLİYOR - Programda Seda Sayan'ın başlangıçta

İÇKİ BLURLANIRKEN KUMAR EKRANLARDAN SERVİS EDİLİYOR - Programda Seda Sayan'ın başlangıçta "Haydi Bismillah", sürekli olarak ise "İnşallah" demesi vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

#7
Foto - Toplum ahlakını çökertmesi nedeniyle alkol ürünlerinin ekranlarda blurlanırken toplumun ahlakını çökerten, aile arasında geçim sıkıntısı meydana getirererek yuvaları dağıtan loto illetinin televizyonlarda yayınlanması tepki çekiyor.

Toplum ahlakını çökertmesi nedeniyle alkol ürünlerinin ekranlarda blurlanırken toplumun ahlakını çökerten, aile arasında geçim sıkıntısı meydana getirererek yuvaları dağıtan loto illetinin televizyonlarda yayınlanması tepki çekiyor.

#8
Foto - VATANDAŞLARDAN RTÜK'E ÇAĞRI - Programa tepki gösteren vatandaşlar, bu rezaletin son bulması için RTÜK'e çağrıda bulundu.

VATANDAŞLARDAN RTÜK'E ÇAĞRI - Programa tepki gösteren vatandaşlar, bu rezaletin son bulması için RTÜK'e çağrıda bulundu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23