THY Orta Avrupa

Şeytan Eşeliyorve İşlettiriyor

13 Mart 2018 Salı

Şeytan, medyadaki CEO’larını harekete geçirerek, Cumhurbaşkanı ve hükümeti köşeye sıkıştıracak eşeleme yaptırıp işletmeye çalışıyor.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan şeytan kovmayı iyi bildiği için hemen bir açıklama yaparak, şeytanın CEO’larının hain planlarının önüne geçti.

Haliyle şeytanın edebi, arı, hayâsı olmaz. Cumhurbaşkanı ve Diyanet İşleri Başkanının açıklamalarına da sahip çıktılar.

Oysa Cumhurbaşkanının sözlerinin belli bir hedefi yoktu. Ama şeytanlar işlerine geldikleri gibi anladılar. Eşelediklerini işlemeleri gerekiyordu çünkü.

Devlet erkânı tarafından yapılan açıklamalar, Nurettin Yıldız’ın 2007 yılındaki konuşmasından cımbızlanan ve şeytan taifesinin kendi zihni çarpıklarına göre ayarlanan kısımlarına değildi.

Çünkü Cumhurbaşkanımız da Diyanet İşleri Başkanımız da böyle bir konuşmanın yapılmasının mümkün olmayacağını pek âlâ bilirler.

¥

Yalnız ve maalesef ve ne yazık ki, uydudan yayın yapan bir kısım televizyonlarda dinden bihaber kimselerin, dini kirlettikleri bir vakıadır ve sayıları da bir hayli fazladır.

Bir de haftanın yedi günü, dini ve milli değerleri yerde süründüren programlar yayınlayan televizyonlara haftada bir gün Perşembe yahut Cuma günleri, din adına çıkıp konuşan kimselerin varlığı da malumdur.

Bir de bunların ekran hastası hımhımcıları var. Onlar da aynı kanallarda şeytanın eşelediği ve eşelettirdiği mevzuları yamuklaştırarak tartışıp din adına ahkâm kesmekteler.

Bu işlere çanak tutanlar, 28 Şubatçıların kötü artıklarıdır. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın açıklamasını iyi tahlil edenler, bu çarpık zihniyetlileri kastettiğini anlar ve görür.

¥

İslam tarihi boyunca insanları aldatan din kostümlü ihanet CEO’ları hep olmuştur.

Bugün de Cennetin ve Cehennemin anahtarlarını elinde tutup, bağlılarını direk Cennete götüreceğini söyleyenler vardır.

Rabbim böylelerin şerrinden bütün bir insanlığı korusun. Öyle ileri gitmekteler ki, kimlerin Cennete, kimlerin Cehenneme gideceğini adrese teslim söyleyebilmektedirler.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan bu din kisveli kişi ve kişileri kastetmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı da bunlarla mücadele etmekte yahut edecektir.

Diyanet İşleri Başkanlığı ve ilahiyatçıların, esas bu kimselerin hezeyanlarına dur demeleri ve bunlara inananları uyarmaları beklenmektedir.

Sanki Cennet ve Cehennem babalarından miras kalmış gibi. Kullanabildikleri insanları Cennete, kullanamadıklarını Cehenneme göndermekteler.

Çoğunluğu malum medyanın çeşitli dallarında kümelenen şeytan CEO’ları da işte bu ve benzeri kimseleri sahneye sürerek, İslam’ı kirletme operasyonlarını sürdürmektedirler.

¥

Mesela keşke Maliye Bakanlığı, belli televizyonlara haftada bir çıkan din tacirleri başta olmak üzere, uydudan yayın yapan yerel televizyonlardaki din adına konuşanların ne kadar para aldıklarını bir araştırıp kamuoyu ile paylaşabilse.

Bir de yine bu tür programlara “seyirci işletmeciliği” yapan firmalardan, özellikle kadınlar getirilmekte ve soru sormaları sağlanmakta.

Bu seyircilere ne kadar para ödendiğini veya ödenmediğini beyan edip, vicdanları boşaltarak cüzdanları dolduranları tanısak!

 

YORUM YAZ

  • MilletMillet6 gün önce
    Hüseyin abi mehrum hasan abi bir hikaye anlatirdi ara sira sari öküz diye aslanlar bir türlü bu öküz sürüsüne yaklasamiyorlarmiş bakmişlar açliktan öleceyiz gitmişler sürünün liderine demişlerki şu sari öküz hep bizi tahrik ediyor onu verin birdaha size saldirmiyacagiz neyse lider diğer öküzlerle istişare ediyor ve sari öküzü aslanlara veriyor zaman geliyor yine falan öküz bir başka gün bilmem ne öküz bakiyor lider yahu onu verdik bunu verdik aslanlarin isteği bitmiyor ne yapalim ama sürü iyce zayifliyor artik aslanlara ugracak karsi koyacak güç gidiyor hüseyin abi hasan abi kadar iyi olmadi ama idare et en bu müslüman din düşmanlarida bu hikayeyi basta mehmet görmez hocayi istifa ettirdiler sonra ihsan hocayi enson nurettin hovayi veya bizim duymadik veya görmedik nice alim ve hocalarimizi heba ettiler ediyorlar çünkü doymuyorlar allah sonumuzu hayir eder inşallah
  • AliAli6 gün önce
    Ama kabak şeytanlığı yapana değil hocaya patlatıldı.
  • yazıYORUMyazıYORUM6 gün önce
    ...Yıllardın sapıklığı din diye anlatan Adnan OKTAR a tek kelime etmeyen cumhurbaşkanı Ahmet Hakan gibi, Oda TV gibi müptezellerin gazına gelerek bir laf etti, ettiği laf eleştirdiği hocaların yaptığını iddia ettiği tahribattan bin beter bir laftı...