THY- Euroleague

Şeytan Eşeliyorve İşlettiriyor

13 Mart 2018 Salı

Şeytan, medyadaki CEO’larını harekete geçirerek, Cumhurbaşkanı ve hükümeti köşeye sıkıştıracak eşeleme yaptırıp işletmeye çalışıyor.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan şeytan kovmayı iyi bildiği için hemen bir açıklama yaparak, şeytanın CEO’larının hain planlarının önüne geçti.

Haliyle şeytanın edebi, arı, hayâsı olmaz. Cumhurbaşkanı ve Diyanet İşleri Başkanının açıklamalarına da sahip çıktılar.

Oysa Cumhurbaşkanının sözlerinin belli bir hedefi yoktu. Ama şeytanlar işlerine geldikleri gibi anladılar. Eşelediklerini işlemeleri gerekiyordu çünkü.

Devlet erkânı tarafından yapılan açıklamalar, Nurettin Yıldız’ın 2007 yılındaki konuşmasından cımbızlanan ve şeytan taifesinin kendi zihni çarpıklarına göre ayarlanan kısımlarına değildi.

Çünkü Cumhurbaşkanımız da Diyanet İşleri Başkanımız da böyle bir konuşmanın yapılmasının mümkün olmayacağını pek âlâ bilirler.

¥

Yalnız ve maalesef ve ne yazık ki, uydudan yayın yapan bir kısım televizyonlarda dinden bihaber kimselerin, dini kirlettikleri bir vakıadır ve sayıları da bir hayli fazladır.

Bir de haftanın yedi günü, dini ve milli değerleri yerde süründüren programlar yayınlayan televizyonlara haftada bir gün Perşembe yahut Cuma günleri, din adına çıkıp konuşan kimselerin varlığı da malumdur.

Bir de bunların ekran hastası hımhımcıları var. Onlar da aynı kanallarda şeytanın eşelediği ve eşelettirdiği mevzuları yamuklaştırarak tartışıp din adına ahkâm kesmekteler.

Bu işlere çanak tutanlar, 28 Şubatçıların kötü artıklarıdır. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın açıklamasını iyi tahlil edenler, bu çarpık zihniyetlileri kastettiğini anlar ve görür.

¥

İslam tarihi boyunca insanları aldatan din kostümlü ihanet CEO’ları hep olmuştur.

Bugün de Cennetin ve Cehennemin anahtarlarını elinde tutup, bağlılarını direk Cennete götüreceğini söyleyenler vardır.

Rabbim böylelerin şerrinden bütün bir insanlığı korusun. Öyle ileri gitmekteler ki, kimlerin Cennete, kimlerin Cehenneme gideceğini adrese teslim söyleyebilmektedirler.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan bu din kisveli kişi ve kişileri kastetmektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı da bunlarla mücadele etmekte yahut edecektir.

Diyanet İşleri Başkanlığı ve ilahiyatçıların, esas bu kimselerin hezeyanlarına dur demeleri ve bunlara inananları uyarmaları beklenmektedir.

Sanki Cennet ve Cehennem babalarından miras kalmış gibi. Kullanabildikleri insanları Cennete, kullanamadıklarını Cehenneme göndermekteler.

Çoğunluğu malum medyanın çeşitli dallarında kümelenen şeytan CEO’ları da işte bu ve benzeri kimseleri sahneye sürerek, İslam’ı kirletme operasyonlarını sürdürmektedirler.

¥

Mesela keşke Maliye Bakanlığı, belli televizyonlara haftada bir çıkan din tacirleri başta olmak üzere, uydudan yayın yapan yerel televizyonlardaki din adına konuşanların ne kadar para aldıklarını bir araştırıp kamuoyu ile paylaşabilse.

Bir de yine bu tür programlara “seyirci işletmeciliği” yapan firmalardan, özellikle kadınlar getirilmekte ve soru sormaları sağlanmakta.

Bu seyircilere ne kadar para ödendiğini veya ödenmediğini beyan edip, vicdanları boşaltarak cüzdanları dolduranları tanısak!

 

YORUM YAZ