• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI

Ruhu kirlenmişlere bu topraklar batar

19 Mart 2019


Hüseyin Öztürk İletişim: [email protected]

Bu topraklarda ve bu bayrağın altında; huzur, güven, istikrar içerisinde yaşamak için ikisini de sahiplenmek ve uğrunda mücadele etmek gerekir.

Bunları yapmayanlara topraklarımız da bayrağımız da huzursuzluk verir. Dolayısıyla topraklarımızın ve bayrağımızın tapusu dinimiz olduğu için haliyle dinimizden hoşlanmazlar.

İçimizdeki ve dışımızdaki “Batılların” terörden medet ummalarının sebebi dinimizdir. Yani Hilal toplumu oluşumuzdur.

Yeni Zelanda’daki katliam, sıradan bir cinayet şebekesinin işi olmadığı açık ve nettir. Caninin arkasında istihbarat örgütleri olmaması düşünülemez.

İsrail, ABD ve İngiltere’nin elinin olmadığını aklıselim sahibi hiç kimse inkâr edemez ve reddedemez. İşte ilişkiler ortaya çıkmaya başlamıştır.

Ruhunu İslam’a karşı nefretle kirletenler, Yeni Zelanda katliamına “terör” diyemediler ve hedef saptırdılar. Yalnız tüm dünyada ruhunu kirletmemiş halklar “terör” dedi.

İlk defa böylesine insani birleşme sağlandı. Batılı ülkeler ile bizdeki birtakım çevreler terör diyemeyip, adresi şaşırsalar da dünya insanlığının büyük kesimi terör kararında birleşti.

Dünyadaki liderler arasında ise yine Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan kavi ve kesin tavrını ortaya koyarak dünyaya söyleyeceğini haykırdı.

……………….

Ruhlarını kin ve fitneye boğmuş olanların ortak düşmanlıkları Hilal karşıtlığıdır.

İster ülkemizde, ister yerkürenin herhangi bir memleketinde olsun, ruhlarını zalimleştirenler her yerde Hilal düşmanlığında ittifak edebilirler.

Yeni Zelanda’daki asrın katliamında ruhlarını zalimleştirenlerin birlikteliğine ve sessiz kalarak destek verdiklerine şahit olduk.

Batı hırsızdır, Batı soyguncudur, Batı sömürgendir, Batı vampirdir, Batı parasını ihanetten kazanır. Aksini iddia edecekler, sömürülen ve savaştan çıkamayan ülkelere bakabilir.

Dünyanın hangi ülkesinden olursa olsun, aklını ayakkabısının altına koyup, yerlerde süründürmeyen insanlar pekâlâ bilir ki, Batılı devletlerin zenginlikleri, sömürdükleri ve üzerlerinden terörü eksik etmedikleri toprakların büyük kısmının halkı Müslümandır.

Bu hususta o kadar çok örnek var ki, hangisini sıralayalım. Kısa yoldan şöyle soralım:

………………..

-“Başı, terörle ve savaştan kurtulamayan tüm İslam ülkelerine içeriden yahut dışarıdan müdahale eden örgüt ve şirketlerin hangisinin arkasında Batılı bir veya birkaç ülke yoktur”?

Zenginliklerini sömürüden, savaştan ve terörden kazanan Batılı devletlerin ortak noktaları, mutlak galibiyet ve faşizm üzerinde ısrar etmeleridir.

Kalpleri ve ruhları hastalıklarla doludur. Şüphe, inkâr, şirk, riya, kin, nefret, hasetle yaşarlar. Müslümanların iyi günlerine kin duyar, zor günlerinde ise sevinirler.

Bu yüzden kargaşa, kaos, teröre başvuran herkesle ortak iş yapıp, dünyada sadece kendilerine ve siyasetten, ekonomiye kullanabilecekleri kesimlere hayat hakkı tanırlar.

…………………..

Ezcümle:

Hilal zihniyetli fert fert kişiler yahut toplumlar ise bunların tam tersine inançlarının gereği; hikmet merkezli, adalet ve merhamette ısrar ederler.

İşte devletimiz ve milletimiz bu inançtan güç almakta ve mazlumlara sahip çıkmaktadır.

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23