• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI

Merhum Erbakan’dan Kimler Ürkerdi

01 Mart 2019


Hüseyin Öztürk İletişim: [email protected]

 

Erbakan hocamızın Rahmet-i Rahman’a kavuşmasının üzerinden 8 yıl geçti. Ruhu şerifi için El-Fatiha.

Erbakan hocamızı yakından izleme imkânım oldu. “Medya bu toprakların sesi olmadan Türkiye ihanetten kurtulmaz” diye kurdurduğu Milli Haber Ajansının çiçeği burnunda muhabiri olarak, I ve II. MC hükümetlerinde MSP genel merkezindeydim.

Erbakan hocamızın siyasete başladığı MNP’den itibaren dış dünyada Erbakan’dan en çok ürken ülkeler, İsrail, ABD ve İngilizler olmuştur.

Her üç ülke de ezeli ve ebedi İslam ve Müslüman düşmanıdırlar. Bugün devlet-millet kucaklaşmasına fitne tohumu ekenler de bu üçünden birine hizmet etmektedirler.

¥

Ülkemizde ise Erbakan’dan ürkenlerin başını CHP, masonlar ve malum iş çevreleri çekmiştir. Tabi sadece Türkiye’deki masonlar değil, dünyadaki masonlar-Siyonistler, azılı Erbakan düşmanıdırlar.

Bunların milletimize ve devletimize dost olacağına inanmak için onların da bizim de kendimizi aldatmamız gerekir. Bu kesimlerin “amentüsü sağlam” hiçbir insanımızı kabullenmeleri mümkün değildir.

Ancak onlar gibi düşünür, hareket eder, onların nefret ettiklerinden nefret eder, onların düşman olduklarına düşmanlık beslerseniz, o zaman kullanabildikleri kadar kullanır, işleri bitince de bir kenara savururlar.

İçeriden veya dışarıdan Erbakan hocamızın düşmanlarını sıraladığımızda aynı kesimlerin, R. Tayyip Erdoğan düşmanı oldukları da net olarak görülür.

¥

Rahmetli ağır sanayi kalkınması adına memleketimizin stratejik bölgelerine fabrika temelleri atmıştı. Bugün pek çoğu faaliyettedir. Faaliyette olmayanlar da yukarıda saydığım çevreler tarafından engellenmiştir.

Temel atma törenleri hafta sonu olurdu, temel atmaları izlerdik. CHP’liler çamura bulanmış demir parçalarını ellerine alarak Pazartesi günü TBMM’de, “Temelleri söktük getirdik” diye şov yaparlardı. Tabi kartel medyası da çanak tutardı.

Temel demirleri diye getirdikleri parçalar fabrikalardan değildi, olamazdı da. Lakin gelin de topluma anlatın. Anlatamazsınız çünkü kartel medyası ahlaksızlıkta hız kesmiyordu.

Erbakan hocamızın yaşadığı ihanetlerin aynısını, şimdi R. Tayyip Erdoğan yaşıyor. Allah’a şükür ki; vesayetçiler, medya ve iş dünyasından oluşan şeytan üçgeni darmadağın edildi de millet-devlet bütünleşmesi sağlanabildi.

Bugünkü devlet-millet işbirliği, Erbakan hocamızın büyük hayallerinden birisiydi. Bunun için çok büyük mücadele etti.

¥

Peki, MSP’den Refah’a kadar partide hiç mi hocaya çelme takmak isteyenler olmadı? Oldu ama daha en yakınındakiler anlatmalı.

Dürüst bir şekilde ancak Recai Kutan ve Hasan Aksay yazıp konuşabilir. Yalnız Recai ağabey de Hasan ağabey de çelmeciler hakkında yazmamaya ve konuşmamaya özen gösteriyorlar. Edep insanları oluşları gereği belki doğrusu böyledir. 

Ezcümle:

Diyeceğim şu ki, vicdanını söndürmüş, nefsini alevlendirmiş, dış ve iç ihanet şebekelerinin figüranı olan bir kısım “yerli ve müslim sıfatlı” fitne-fesat tohum ekicilerine dikkat etmek gerekiyor.

Bekamızın hafife alınır tarafı yoktur. Vesselam.

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23