Haçlıların hilal düşmanlığı siyaset üzerinden yürüyor

15 Mayıs 2019 Çarşamba

Bu vatanın aklıselim sahibi insanlarına soralım:

-“ABD ve AB ülkelerinin bize dost olması mümkün müdür”?

-“Ayrıca Amerika, Fransa, Almanya, İngiltere, İtalya gibi ülkelerin bizden başka sömürmediği ve işgal etmediği Müslüman topluluklar var mı”?

Türkiye Müslüman ülke olarak kaldıkça, ezelden gelen Haç ve Hilal kavgası sürecektir. Ekonomik ve siyaset üzerinden müdahale edeceklerdir.

Hiçbir şekilde gizlisi-saklısı olmadan, CHP ve gemisindeki siyasi teşekküllere destek vererek, İstanbul seçimlerine burunlarını sokmaktalar.

Davası, siyaseti, emeli, düşüncesi, fikri, bu ülkeye ve millete ait olan ve yerli-milli siyaset inancıyla kurulan Cumhur İttifakına destekte bulunan bir tek Batılı siyasetçi yahut parlamenter oldu mu? Olamaz! Olması da beklenemez!

……………..

İstanbul seçiminin iptalini ve yenilenmesini milletimiz hak ve hukuk adına olgunlukla karşılarken, ilk tepki neden Haçlılardan geldi acaba?

Oysa aşları aşımıza, işleri işimize, dinleri dinimize, adetleri adetlerimize, örfleri örfümüze, karakterleri karakterimize benzemez.

Sadece insan suretiyle görünmenin dışında hiçbir ortak değer yargımız yok ama adamlar, hop oturup hop kalkmaktalar.

Batı, Cumhur İttifakına ve devletimize pervasızca saldırırken, bizim yetkililerimiz de diplomatik dili bozmadan nazik ifadelerle iğrenç saldırılara cevap vermeye çalışmaktalar.

Şükürler olsun ki, sözüyle özü bir olan, Allah’tan başkasına güvenmeyen, milletine inanan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli var da yeri ve zamanı gelince sözlerini esirgemeden söyleyeceklerini dile getirmekteler.

Dışişleri Bakanlığı ve diğer yetkililerden ricamız, Haçlıların hiçbir hakları olmadan yaptıkları açıklamalara, diplomatik dili bozarak cevap vermeleridir.

Devlet erkânı mikrofon ve ekran karşısında nazik nazik konuşurken, dinleyenler; “Niye bu kadar kuzusunuz” diye köpürmekte. Diplomatik dil ilahi kanun mudur?

………………….

Bir kere şurası kıyamete kadar muhakkaktır. Hakk oldukça Batıl olacaktır ve Batıl ile Hakk mücadelesi sürecektir. Bunun orta yolu olmayacaktır.

Gelin bu hususu, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı İbrahim Kalın’ın, “Ben, Öteki ve Ötesi” kitabından şu alıntıyla izah etmeye çalışalım.

……………..

“İngiliz sömürgeciliğine yazdığı övgülerle tanınan ilk Nobel edebiyat ödülünün sahibi Rudyard Kipling (1865-1936) ünlü şiirinde:

-“Doğu Doğu’dur, Batı Batı’dır ve bu ikili hiçbir zaman bir araya gelmeyecektir; ta ki yer ve gök, Tanrının büyük hüküm kürsüsünde hazır bulunana kadar” dediğinde, Batı dünyasında hâkim olan Doğu algısının temel özelliklerinden birini dile getiriyordu.

Buna göre, iki kültürün ayrılığı doğal bir hali, yakınlaşması ise ilahi müdahale gerektiren istisnai bir durumu ifade eder”.

………………..

Ezcümle:

Haçlı Batının, devletimiz-milletimiz üzerine senaryolarını sahneye koyabilmek için kendisine en yakın olan kesimleri seçerek, Hilal’e karşı destek verdiği ortadadır.

Arife tarif gerekmeyecek kadar mesele açıktır.

Unutmayalım ki, burası Kelime-i Tevhid –Hilal- topraklarıdır.

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • CccCcc5 gün önce
  Bir tarafta haçlı diğer tarafta yahudi nişanı. ...aşağı tukur
 • Dünya bizi gısganiyeDünya bizi gısganiye6 gün önce
  Ozaman haçlının parasını kullanma, arabasına binme.....
 • Göksen MereyGöksen Merey6 gün önce
  Haçlı diye bir şey kalmadı esas düşman gerektiğinde vaftiz olan gerektiğinde abdest alan istediğinde cenabet olan Kapitalist sistemdir ne hilali umursaz ne haçı umursar nede altı köşeli davud yıldızını umursadığı güçtür paradır.
 • Ali aygunAli aygun6 gün önce
  Çok sağ olun A. DILIPAK,ADA BIRŞEYLER SÖYLEYIN LUTFN SELAMLR
 • Ahmet ÖzAhmet Öz6 gün önce
  Hüseyin Bey;CHP de,ülkemizde faaliyet gösteren bir siyasi partidir.CHP'nin haç hilal'le ne alakası olabilir?İçinizdeki CHP'ye dair bir öfke öylesine yükselmiş ki,nereye baksanız CHP'yi görüyor,kızgınlık ve öfkenizi dile getiriyorsunuz.CHP karşıtlığı yazılarınızı okuyunca,acaba Hüseyin Bey,CHP'lilerin getirdikleri kelime-i şehadeti de kabul etmeyecek mi,onları müslüman olarak görmeyecek mi,diye,düşündüm.Hem de Ramazan ayında,nedir bu ayrımcılığınız?Yurttaşlarımızı da uyarmak gerekir,bu yazınıza göre.Yanılıp da CHP parti binasının önünden dahi geçmemeleri için.(!)CHP binalarında haç'a hiç rast gelmedik,hilale de rast gelmedik.Haç hilal kavgası geçmişte çok göz yaşı döktürmüş.Haçlı olarak dile getirilen emperyal ülkelerde dahi haç taassubu o kadar fazla değil.Haç merakları çok fazla olmuş olsalardı,bizdeki gibi,belki bizden fazla sayıda kiliseleri olurdu.Kilise'nin egemenliği yüzyıllar önce bitmiş.Bence siz haç hilal konusunu değil de emperyalizm konusuna değinmelisiniz.Bizim emperyal ülkelerle sıkı bağımız var.Onlardan aldığımız borçları geri ödeyemez olmuşuz.Merkez Banka'mızın ihtiyaç akçelerini dahi hazine aracılığı ile kullanıma sokma hazırlıkları içindeyiz.Ne yapsak,haçlılara kem söz mü etsek de,onlara olan borçlarımızdan kurtulsak?
 • NecipNecip6 gün önce
  Yıl 2019 ağızlarda haçlı seferi lafı yazar efendi bizim hükümetimiz yıllardır ab müzakerelerini sürdürüyor haberiniz yok mu?
 • NazNaz6 gün önce
  Seçimlerden sonra görürsünüz muhteşem ikiliyi
 • FazılFazıl6 gün önce
  Tabi hemen dediğiniz olsun Dışişleri Bakanımız Mevlüt Bey çıksın ana avrat saydırsın adamlara, yani sizin dilinizden konuşsun, tek tük başarılı bakan kaldı bari Mevlüt Beye sataşmayın
 • AliAli6 gün önce
  Düşman hem içte hem dıştadırGayret hem yaz da hem kıştadırHakkın Hatırı AliidirKelamullah hep baştadır
 • pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp6 gün önce
  üstadım eline koluna diline sağlık
 • CccCcc6 gün önce
  Münafık kim kafir kim hangisi makbul
 • Ebleh değilizEbleh değiliz6 gün önce
  Yani idamı(kısas) kaldırmak,zinayı suç olmaktan çıkarmak,domuz etini kasapta satılır etmek,vergi vermeyeni(devleti devlet kabul etmeyeni) emekli edip hakedeni yaşa takmak Allah(c.c) ın dini midir bunu hele bir açıklasanız.Parti pırtıcılıkta islama aykırı işlerde Allah(c.c)ı paravan yapanlar hadislere baksınlar bugün neden böyleyiz.
 • haçlılarhaçlılar6 gün önce
  Onlar sizlerin kadınlarınıza kızlarınıza ilişmezler_feto' nün büzüğünün yaptığı konuşmadan alınma.

Günün Özeti