• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI
15 Mayıs 2019

Haçlıların hilal düşmanlığı siyaset üzerinden yürüyor

Bu vatanın aklıselim sahibi insanlarına soralım:

-“ABD ve AB ülkelerinin bize dost olması mümkün müdür”?

-“Ayrıca Amerika, Fransa, Almanya, İngiltere, İtalya gibi ülkelerin bizden başka sömürmediği ve işgal etmediği Müslüman topluluklar var mı”?

Türkiye Müslüman ülke olarak kaldıkça, ezelden gelen Haç ve Hilal kavgası sürecektir. Ekonomik ve siyaset üzerinden müdahale edeceklerdir.

Hiçbir şekilde gizlisi-saklısı olmadan, CHP ve gemisindeki siyasi teşekküllere destek vererek, İstanbul seçimlerine burunlarını sokmaktalar.

Davası, siyaseti, emeli, düşüncesi, fikri, bu ülkeye ve millete ait olan ve yerli-milli siyaset inancıyla kurulan Cumhur İttifakına destekte bulunan bir tek Batılı siyasetçi yahut parlamenter oldu mu? Olamaz! Olması da beklenemez!

……………..

İstanbul seçiminin iptalini ve yenilenmesini milletimiz hak ve hukuk adına olgunlukla karşılarken, ilk tepki neden Haçlılardan geldi acaba?

Oysa aşları aşımıza, işleri işimize, dinleri dinimize, adetleri adetlerimize, örfleri örfümüze, karakterleri karakterimize benzemez.

Sadece insan suretiyle görünmenin dışında hiçbir ortak değer yargımız yok ama adamlar, hop oturup hop kalkmaktalar.

Batı, Cumhur İttifakına ve devletimize pervasızca saldırırken, bizim yetkililerimiz de diplomatik dili bozmadan nazik ifadelerle iğrenç saldırılara cevap vermeye çalışmaktalar.

Şükürler olsun ki, sözüyle özü bir olan, Allah’tan başkasına güvenmeyen, milletine inanan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli var da yeri ve zamanı gelince sözlerini esirgemeden söyleyeceklerini dile getirmekteler.

Dışişleri Bakanlığı ve diğer yetkililerden ricamız, Haçlıların hiçbir hakları olmadan yaptıkları açıklamalara, diplomatik dili bozarak cevap vermeleridir.

Devlet erkânı mikrofon ve ekran karşısında nazik nazik konuşurken, dinleyenler; “Niye bu kadar kuzusunuz” diye köpürmekte. Diplomatik dil ilahi kanun mudur?

………………….

Bir kere şurası kıyamete kadar muhakkaktır. Hakk oldukça Batıl olacaktır ve Batıl ile Hakk mücadelesi sürecektir. Bunun orta yolu olmayacaktır.

Gelin bu hususu, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı İbrahim Kalın’ın, “Ben, Öteki ve Ötesi” kitabından şu alıntıyla izah etmeye çalışalım.

……………..

“İngiliz sömürgeciliğine yazdığı övgülerle tanınan ilk Nobel edebiyat ödülünün sahibi Rudyard Kipling (1865-1936) ünlü şiirinde:

-“Doğu Doğu’dur, Batı Batı’dır ve bu ikili hiçbir zaman bir araya gelmeyecektir; ta ki yer ve gök, Tanrının büyük hüküm kürsüsünde hazır bulunana kadar” dediğinde, Batı dünyasında hâkim olan Doğu algısının temel özelliklerinden birini dile getiriyordu.

Buna göre, iki kültürün ayrılığı doğal bir hali, yakınlaşması ise ilahi müdahale gerektiren istisnai bir durumu ifade eder”.

………………..

Ezcümle:

Haçlı Batının, devletimiz-milletimiz üzerine senaryolarını sahneye koyabilmek için kendisine en yakın olan kesimleri seçerek, Hilal’e karşı destek verdiği ortadadır.

Arife tarif gerekmeyecek kadar mesele açıktır.

Unutmayalım ki, burası Kelime-i Tevhid –Hilal- topraklarıdır.

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23