• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI

Emperyalistler Biliyor ki Türkiye İslam’ın Son Kalesi

17 Mayıs 2021


Hüseyin Öztürk İletişim: [email protected]

İsrail’in ve terörünün amansız destekçisi emperyalist devletler ve bu devletleri yönetenler biliyor ki, İslam dünyasının en sağlam ülkesi Türkiye Cumhuriyeti Devleti’dir.

Cennet mekân II. Abdülhamid Han’ı tahttan indirdikten sonra bitirdiklerini sandıkları Türkiye yeniden küllerinden doğmasıyla; -bitiremediklerini ve sömürge yapamayacaklarını anlayınca- savaş taktiklerini değiştirdiler ve içten oymaya ve oynamaya başladılar.

Terörle kurulan-kurdurtulan İsrail ve siyasal-ekonomik destekçilerinin, Doğu Kudüs ve Filistin genelinde yaptığı zalimliklerin karşısında duran ve her türlü yardımı yapan İslam’ın son kalesinin devletimiz ve milletimiz olmasından çok rahatsızlar.

İsrail ve arkalarındaki güçler, Müslümanların en hassas zamanlarında en hassas yerlerini vurdular ve vurmaya devam ediyorlar.

Maalesef diğer inançlara mensup liderler-milletler sustuğu gibi nasıl bir imanları varsa, Müslüman halklar ile devlet adamlarının da önemli kısmı suskunluğu tercih etmektedir.

Binlerce defa hamdolsun ki yine diri ve dimdik bizim milletimiz tepkisini göstermektedir. Üstelik içimizdeki emperyalist uşağı siyasetçilere rağmen!

Cumhurbaşkanımız Erdoğan başta olmak üzere millet ve devlet olarak maddi-manevi her türlü yardımı yapabilmek için var gücümüzle Kudüs’ün ve Filistin halkının yaralarını sarmaya çalışıyoruz.

Elbet bu yarayı saran kuruluşlarımızın başında Kızılay gelmektedir.

İsrail’in son hafta içerisinde Mescid-i Aksa ve Filistin’in çeşitli bölgelerinde yaptıkları katliamları bilmeyen ve görmeyen kalmadı.

Kızılay insani yardımlarını çok zor şartlar altında yerine getirmeye ve acıları, gözyaşları dindirmeye çalışıyor.

Hayırsever milletimizin yardımlarıyla yaraları saran Kızılay’ın bölgede yaptığı faaliyetlerden bazılarını özetle aktaralım:

Bölgede mevcut insani yardım ihtiyacına müdahale çerçevesinde, Doğu Kudüs’te devam eden olaylar sırasında yaralanan Filistinlilerin acil tıbbi müdahale ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için ilk etapta 425.000-TL değerinde tıbbi ekipman tedarik edilerek hastanelerinde kullanılmak üzere Filistin Kızılay’ına teslim edilmiş.

Diğer taraftan; Gazze Şeridi’ne yönelik devam eden saldırılardan etkilenen ihtiyaç sahipleri için Gazze Şeridinde 1.010.438-TL tutarında 7.500 adet gıda paketi, Filistin Kızılay’ı, Gazze Sosyal İşler Bakanlığı ve Evkaf Bakanlığı vasıtasıyla dağıtılmış.

Yine Gazze Şeridi’nde toplam 285.124-TL tutarında tıbbi sarf ve medikal malzeme alımı sağlanarak Gazze’nin en büyük hastanesi olan Şifa Hastanesine ilaveten Gazze Sağlık Bakanlığı’nın talebine istinaden hastanelerde kullanılması üzere tıbbi malzeme teslimi yapılmış.

Ayrıca İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik devam eden hava saldırıları nedeniyle evleri zarar gören ve yaralanan ihtiyaç sahibi Filistinlilere yönelik acil beslenme yardımı (22.500 adet gıda kolisi) ve evleri yıkılan ve zarar gören 1000’i aşkın ailelere hane başına42.500.-TL olmak üzere nakit yardımı sürmekteymiş.

Ezcümle:

Zalime “zalim” diyemeyenler de “insan”, zalimlere “durun” diyenler de “insan”. Bunların hangisi insan? Bunların hangisi ahiret gününe iman etmektedir?

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İslam'ın son kalesinde

Süresiz nafaka olmaz.Zina suç sayılır.Çocuk icra yoluyla görülmez.Kadınlar her alanda çalışmaya teşvik edilmez.6284 olmaz.Evin reisi erkek olur.Evlilik teşvik edilir.Boşanmalar zorlaştırılır.Anneler çok çocuk doğurur.Torpil yapılmaz.Israil yıllarca Ramazan'da Filistini vurdu.Ne yapabildik sıradan itirazlardan başka.Demekki bir şey yapmalı,dünya 5'den büyük İsrail'den küçükse...
 • Yanıtla

Mehmet

Kale mi kaldi.Musluman mi kaldi memlekette.Faiz yolsuzluk hırsızlık adaletsizlik talan torpil vs olan yerde din olmaz.Allah cahil tembel ve fasik topluluklara yardim etmez.Sayin yazar toplum yahudileri aratir olmus ne son kalesi
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23