Birlik Vakfı İftarındaki Birlik

14 Mayıs 2019 Salı

Ömürleri boyunca devletimizin ve milletimizin birliğine emek vermiş, bedel ödemiş, halen emek veren, bedel ödeyen insanlarımızın hepsi de Birlik Vakfı’nın kurucuları arasında yer almıştır.

Birlik Vakfı, kurucu ve üyelerinin ana damarı Milli Türk Talebe Birliği ile aynı mayada insanlarımızın kurduğu diğer vakıf ve derneklerimizden binlerce dava adamımızın yer aldığı büyük bir çatı kuruluşudur.

Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan ve 27. Dönem TBMM Başkanı İsmail Kahraman gibi nice öncülerimiz, bu çatının temsilcileri olarak devlet millet hesabına hizmet etmiş ve halen etmektedirler.

Tabi bunları söyleyince, Birlik Vakfı’nda bulunmuş ama raydan çıkmış bir iki isim de akla gelecektir. “Onlar da Birlik Vakfı’ndaydı ama şimdi şer cephesinin değirmenine su taşıyorlar” denilecektir.

Bir insanın imanıyla ameli arasında hırs ve kin besleyip de açığa çıkarmaması kolay değil azizler, ciddi maharet ister.

Bugüne kadar aldatmışlar, artık aldatmaktan yorulmuşlar ki nihayet özlerine uygun yerlerde vazifelerini sürdürmekteler.

Bilgelerimiz derler ki:

Müslüman feraset sahibidir, bir kere aldanır, iki kere aldanır, eğer daha da aldanırsa, feraseti iflasa uğramış demektir”.

Şükür ki, ferasetler iflasa uğramadan çürükler kendilerini ortaya koydular da iç ve dış yüzleri görüldü. Geçelim.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Birlik Vakfı’nın İstanbul Sultanahmet’te iftarı vardı.

Kurucular Kurulu Başkanı İsmail Kahraman ve Genel Başkan Mehmet Alacacı’nın ev sahipliği yaptığı iftara, Cumhurbaşkanımız Erdoğan katıldı ve bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanının konuşması elbet milletimizin ve devletimizin birlik ve beraberliği üzerineydi. “Aşığın kırk türküsü olurmuş, kırkı da aşkı adına” olurmuş derler.

Cumhurbaşkanını dinlerken, bu büyük aşkı görmemek mümkün değildi.

Doksan yılda ancak ayağa kalkmış bir Türkiye’nin, iç ve dış ihanet şebekeleri tarafından yeniden eski Türkiye’ye döndürülmek istenmesini anlattı.

Türkiye ayağa kalkınca gördük ki, meğer karşımızdakiler bizden daha uzun boylu ve güçlü değillermiş. Güç yetirilmez değillermiş.

Bütün mesele, millet-devlet birliğini muhafaza ederek başımızı dik tutabilmektir. Yine bütün mesele, bunu birbirimize anlatabilmek ve şer cephesinin oyunlarına gelmemektir.

Şer cephesinin nasıl da bir ve beraber hareket ettiği gün gibi aşikâr! Niyetleri, söylemleri, hal ve hareketlerinin hangisi Allah aşkına devlet-millet bütünlüğünden yana?

Ve neden Haçlı Batılılar, şer cephesinin her türlü hareketlerini doludizgin insan ve para gücüyle desteklemekteler? Ülkemize ve milletimize dost oldukları için mi?

Ezcümle:

“Burası benim vatanım, devletim, ben bu milletin bir ferdiyim” diyebilen bütün insanlarımızın bu topraklardan başka gidecek yerleri yok.

Bu sebeple; “bayrağımız, vatanımız, devletimiz, milletimiz ve dinimiz” adına birlik sağlamak mecburiyetindeyiz.

Şer cephesi, Batılıların iştahını öyle kabartıyor ki, avının üzerine atlamaya hazır sırtlanlar gibi bekliyorlar.

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

  • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
    Kaleminize..sağlık..Allah(c.c)..yardımcımız..olsun.
  • İLERLEDİKİLERLEDİK1 ay önce
    EVET İLERLEDİK MEDENİYETİMİZİN DÜŞMANI CHP ZİHNİYETİNİ TEKRAR POPÜLER YAPTIK, EVET İLERLEDİK BİR MİKTAR CAHİLLİKTEN VE AHMAKLIKTAN KURTULAN MİLLET EVLADINI MATERYALİZMİN KÖLESİ HALİNE GETİRDİK. KURMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ İSLAM BİRLİĞİNİ ARTIK KENDİMİZ BİLE İNANMAZ HALİNE GETİRİLDİK. HANGİ KAZANIMDAN SÖZ EDİYORSUNYAZAR EFENDİ İŞBİRLİKÇİ TAKLİTÇİ MUHAFAZAKAR BİR İKTİDAR BAŞTA OLUNCA HERŞEY GÜLLÜK GÜLİSTANLIKMI OLUYOR YANİ. MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞMA. 100 YILDIR BU MİLLETE SİYONİSTLER TİYATRO OYNATTIRIYORLAR BİRİLERİNE ,BİRİLERİDE ROL ALIYOR BİLEREK VEYA BİLMEYEREK SENDE BUNA ORTAK OLMA.
  • alkanalkan1 ay önce
    hüseyin efendi vatanımızı bayragınızı ab uyumyasaları ilemi birliği saglayacaksınız.vatanımızı çıkardıgınız ikiz yasalarlamı koruyacaksınız.milletimiz ve dinimiz adına birlikteliği islam inancına örf ve geleneklerimize aykırı ab isteği üzerine yapılan binlerce düzenleme ve kanunlarllamı etcep istanbul sözleşmesi zinanın serbest bırakılması homolar için çıkarılan ve uygulamalarlamı saglayacaksınız.akp başkanı ab ilerme raporundaki 72 tane ev ödevinden 66 sını yerine getirdik geriye kalanlarıda yerine getire ceğiz yani yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı derken bu düşünce yapısına karşı olan insanlar size göre şercephesinde öylemi.ALLAH CELLE CELELUHU AKLETMEZLERMİ DÜŞÜNMEZLERMİ DİYEREK MÜSLÜMAN LARI İKAZ EDERKEN SİZİN GİBİ ZAVALLILAR AKILLARINI KİRAYA VERDİĞİNDEN ( ALLAH VE RESULÜNE GÖRE) DÜŞÜNME VE SORGULAMA KABİLİYETİNİ KAYBETMİŞ GİBİSİNİZ.

Günün Özeti