• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Canlı yayında stüdyo karıştı: Size yazıklar olsun Doğu bey

Canlı yayında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "CHP bu ülkeyi yıkan partidir." deyince, CHP'li Gamze Pamuk Ateşli, "Size yazıklar olsun." diyerek tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2021-02-26 00:13:00 -

Terör sevici HDP'nin kapatılmasıyla ilgili Haber Global'in canlı yayınına katılan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve CHP'li Gamze Pamuk Ateşli arasında sert tartışma çıktı.

Perinçek, "Amerika'ya çağrılar yapılıyor. Ey Amerika gel bizi hükümet yap diye, CHP'nin bazı yöneticilerinin çağrı yaptığı gibi böyle bir demokrasi olabilir mi? Teröristlerin fink attığı yerde demokrasi olur mu?" dedi."

Perinçek'in sözleri üzerine Ateşli, "Kim Amerika gel bizi iktidar yap diyor. ABD'den demokrasi dilinen kim var. CHP bu ülkenin kurucu partisidir." dedi.

Bunun üzerine Perinçek, "Kimin yaptığı ortadadır. Bırakın bunları Atatürk gelse hepinizi keser atar. Tartışmada fikri olmayanlar böyle şeyleri ifade eder." dedi.

Ateşli,"Bence bunun altında yüzde 1'i görememeniz yatıyor." dedi.

Perinçek, "ABD'den demokrasi isteyen CHP'li yetkililerdir. Ben burada isim verecek değilim. CHP'nin liderleri ABD demokrasi getir çağrısı yapıyor. CHP bu ülkeyi yıkan parçalayan partidir." dedi.

Ateşli Perinçek'in sözlerine, "Size yazıklar olsun Doğu bey" diye karşılık verdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Antepli

Perinçek doğru demiş CHP liler in tek umudu ABD seçmenden umudu kesti ABD den PKK dan umut bekliyorlar
 • Yanıtla

Nur

Doğru söze ne denir chp yıllarca türkiye ye çelme takmış tökez olmuştur kurgusu öyle bunu anlamak için daha neler yapması lazımki anlayasınız. chpli belediyelere bir bakın hangisi başarılı heykel dikmekten başka teröristleri desteklemekten başka birde yapılana çomak sokuyorlar icraattan başka her şey var dikili ağaçları yok halkın değerlerini yerbir ediyorlar anlayın artık ya dağdaki çoban bile anladı
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23