• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Uygun fiyatlı Xiaomi vardı! O da artık pahalı olacak

2022-08-05 00:54:54
Uygun fiyatlı Xiaomi vardı! O da artık pahalı olacak

Akıllı telefonlarında LCD panel kullanan Çinli üretici tamamen OLED'e geçiş yapacak. Firmanın bu kararı telefon fiyatlarına da yansıyacak.

#1
Foto - Xiaomi ve Redmi markasının üreticisi olan Xiaomi Group, akıllı telefonlarda LCD ekrandan vazgeçmeye hazırlanıyor.

Xiaomi ve Redmi markasının üreticisi olan Xiaomi Group, akıllı telefonlarda LCD ekrandan vazgeçmeye hazırlanıyor.

#2
Foto - Çinli üreticinin yöneticisi Zhang Yu, orta ve üst seviye modellerinin tamamında OLED ekran kullanabileceklerini ima etti. Bu kapsamda Redmi Note 11T Pro son LCD ekranlı Xiaomi telefonu olacak.

Çinli üreticinin yöneticisi Zhang Yu, orta ve üst seviye modellerinin tamamında OLED ekran kullanabileceklerini ima etti. Bu kapsamda Redmi Note 11T Pro son LCD ekranlı Xiaomi telefonu olacak.

#3
Foto - Xiaomi, Redmi Note 11T Pro ile LCD defterini kapatacak Apple, Samsung ve Xiaomi gibi dev akıllı telefon üreticileri en yeni cihazları için LCD panelleri sonlandırmayı amaçlıyor.

Xiaomi, Redmi Note 11T Pro ile LCD defterini kapatacak Apple, Samsung ve Xiaomi gibi dev akıllı telefon üreticileri en yeni cihazları için LCD panelleri sonlandırmayı amaçlıyor.

#4
Foto - Hem batarya ömrü hem de performans açısından daha başarılı olan OLED ekranlar, Xiaomi’nin yeni yol haritasında önemli bir noktaya sahip.

Hem batarya ömrü hem de performans açısından daha başarılı olan OLED ekranlar, Xiaomi’nin yeni yol haritasında önemli bir noktaya sahip.

#5
Foto - Xiaomi Group Yöneticisi Zhang Yu tarafından verilen son demeçe göre Redmi Note 11T Pro, şirketin son LCD ekranlı telefonu olabilir.

Xiaomi Group Yöneticisi Zhang Yu tarafından verilen son demeçe göre Redmi Note 11T Pro, şirketin son LCD ekranlı telefonu olabilir.

#6
Foto - Bu karar ekran kalitesi açısından önemli olsa da, Xiaomi hayranlarından karışık tepkiler aldı.

Bu karar ekran kalitesi açısından önemli olsa da, Xiaomi hayranlarından karışık tepkiler aldı.

#7
Foto - Kullanıcılar, tedarik sorunları ve çip kriziyle zamlanan akıllı telefonların OLED paneller yüzünden ek zamlarla karşı karşıya olabileceğini düşünüyor.

Kullanıcılar, tedarik sorunları ve çip kriziyle zamlanan akıllı telefonların OLED paneller yüzünden ek zamlarla karşı karşıya olabileceğini düşünüyor.

#8
Foto - Xiaomi’nin bu kararı, amiral gemisi modellerinde fiyat farkı yaratmıyor olsa da, orta segment cihazların zamlanmasına yol açabilir.

Xiaomi’nin bu kararı, amiral gemisi modellerinde fiyat farkı yaratmıyor olsa da, orta segment cihazların zamlanmasına yol açabilir.

#9
Foto - Redmi Note 11T Pro’da 6.6 inç Full HD+ çözünürlüklü IPS LCD panel karşımıza çıkıyor.

Redmi Note 11T Pro’da 6.6 inç Full HD+ çözünürlüklü IPS LCD panel karşımıza çıkıyor.

#10
Foto - Ekranda 30 Hz ile 144 Hz arasında değişken yenileme hızları bulunuyor. Ayrıca seride MediaTek Dimensity 8100 işlemcisi mevcut.

Ekranda 30 Hz ile 144 Hz arasında değişken yenileme hızları bulunuyor. Ayrıca seride MediaTek Dimensity 8100 işlemcisi mevcut.

#11
Foto - Xiaomi, Redmi Note serisinde tamamen OLED panele geçiş yapmak istiyor. Note 11’de Amoled tercih ederken, Note 11T Pro’da ise LCD panel kullanıldı. Fakat Xiaomi, DisplayMate A+ sertifikasını alan bu panelin “tarihteki en iyi LCD” olduğunu söyledi.

Xiaomi, Redmi Note serisinde tamamen OLED panele geçiş yapmak istiyor. Note 11’de Amoled tercih ederken, Note 11T Pro’da ise LCD panel kullanıldı. Fakat Xiaomi, DisplayMate A+ sertifikasını alan bu panelin “tarihteki en iyi LCD” olduğunu söyledi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23