• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Türkiye'yi ağlatan kareler! Havadan çekilen görüntüler Marmaris yangının büyüklüğünü gözler önüne serdi

2022-06-24 09:05:01
Türkiye'yi ağlatan kareler! Havadan çekilen görüntüler Marmaris yangının büyüklüğünü gözler önüne serdi

Marmaris'te çıkan yangın tüm Türkiye'yi ağlattı.

#1
Foto - Marmaris'in Hisarönü Mahallesi Bördübet mevkisinde ormanlık alanda 21 Haziran'da başlayan orman yangını farklı noktalarda devam ediyor.

Marmaris'in Hisarönü Mahallesi Bördübet mevkisinde ormanlık alanda 21 Haziran'da başlayan orman yangını farklı noktalarda devam ediyor.

#2
Foto - Ekipler alevleri kontrol altına almak için yoğun çaba gösterirken, yangına sabahın ilk saatlerinden itibaren havadan da müdahale edilmeye başlandı. Öte yandan orman yangını havadan da görüntülendi, yangının geniş bir alana yayıldığı gözlemlenirken, zararın büyüklüğü gözler önüne serildi.

Ekipler alevleri kontrol altına almak için yoğun çaba gösterirken, yangına sabahın ilk saatlerinden itibaren havadan da müdahale edilmeye başlandı. Öte yandan orman yangını havadan da görüntülendi, yangının geniş bir alana yayıldığı gözlemlenirken, zararın büyüklüğü gözler önüne serildi.

#3
Foto - Marmaris'in Bördübet Adalar mevkiinde 21 Haziran'da henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan orman yangınına havadan ve karadan ekiplerin müdahalesi devam ediyor. Yangın söndürme ekipleri alevleri kontrol altına almak için yoğun çaba gösteriyor.

Marmaris'in Bördübet Adalar mevkiinde 21 Haziran'da henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan orman yangınına havadan ve karadan ekiplerin müdahalesi devam ediyor. Yangın söndürme ekipleri alevleri kontrol altına almak için yoğun çaba gösteriyor.

#4
Foto - GÜVENLİK KORİDORU AÇILDI Yangının Muğla Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi yakınlarına kadar gelmesi üzerine orman ve itfaiye ekipleri, alevlerin önüne geçmek için güvenlik koridoru açtı.

GÜVENLİK KORİDORU AÇILDI Yangının Muğla Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi yakınlarına kadar gelmesi üzerine orman ve itfaiye ekipleri, alevlerin önüne geçmek için güvenlik koridoru açtı.

#5
Foto - HAVADAN MÜDAHALE YENİDEN BAŞLADI Alevlere, sabahın ilk saatlerinden itibaren havadan da müdahale edilmeye başlandı. Ekipler, yangını kontrol altına almak için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

HAVADAN MÜDAHALE YENİDEN BAŞLADI Alevlere, sabahın ilk saatlerinden itibaren havadan da müdahale edilmeye başlandı. Ekipler, yangını kontrol altına almak için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

#6
Foto - BAKANLAR BÖLGEDE İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci de bölgeden yangınla mücadeleyi takip ediyor.

BAKANLAR BÖLGEDE İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci de bölgeden yangınla mücadeleyi takip ediyor.

#7
Foto - ZARARIN BÜYÜKLÜĞÜ GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ Öte yandan ekiplerin söndürmek için yoğun çaba sarf ettiği orman yangını, havadan görüntülendi. Yangının geniş bir alana yayıldığı gözlemlenirken, zararın büyüklüğü gözler önüne serildi.

ZARARIN BÜYÜKLÜĞÜ GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ Öte yandan ekiplerin söndürmek için yoğun çaba sarf ettiği orman yangını, havadan görüntülendi. Yangının geniş bir alana yayıldığı gözlemlenirken, zararın büyüklüğü gözler önüne serildi.

#8
Foto - YANGININ İLK BAŞLADIĞI ALAN DA YER ALDI Yeşil alanların siyaha döndüğü yangın bölgesi görüntülere yansıdı.

YANGININ İLK BAŞLADIĞI ALAN DA YER ALDI Yeşil alanların siyaha döndüğü yangın bölgesi görüntülere yansıdı.

#9
Foto - Görüntülerde, Yedi Adalar, Küfre Koyu ve Bördübet mevkii arasında bulunan yangının ilk başladığı alan da yer aldı.

Görüntülerde, Yedi Adalar, Küfre Koyu ve Bördübet mevkii arasında bulunan yangının ilk başladığı alan da yer aldı.

#10
Foto - Muğla Büyükşehir Belediyesi geceden fotoğraf paylaştı: Yangın Yeşilbelde Mahallesi’ne doğru ilerliyor Muğla Büyükşehir Belediyesi geceden paylaştığı fotoğraflara,

Muğla Büyükşehir Belediyesi geceden fotoğraf paylaştı: Yangın Yeşilbelde Mahallesi’ne doğru ilerliyor Muğla Büyükşehir Belediyesi geceden paylaştığı fotoğraflara, "Bu gece de hepimizin için uzun ve zor geçecek. Yangın Yeşilbelde Mahallesi’ne doğru ilerliyor. Tüm ekipler yangının yerleşim alanına sirayet etmemesi için yılmadan yorulmadan mücadelelerine devam ediyor" notunu düştü.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23