• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Teşkilat dizisinde sevindiren flaş karar! Sosyal medya yıkıldı

2021-10-21 11:04:21
Teşkilat dizisinde sevindiren flaş karar! Sosyal medya yıkıldı

TRT1’de ekranlarında seyircisi ile buluşan reyting rekortmeni Teşkilat dizisi, pazar akşamları milyonları ekrana kilitlemeyi başarıyor.

#1
Foto - Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtçu gibi başarılı oyuncuların öne çıktığı dizinin hikayesinde önemli bir gelişmeler yaşanıyor.

Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtçu gibi başarılı oyuncuların öne çıktığı dizinin hikayesinde önemli bir gelişmeler yaşanıyor.

#2
Foto - Sevilen dizinin ikinci sezonunun öncesinde beyin kanaması geçiren ve hastanede tedavi edildikten sonra dinlenmeye çekilen usta oyuncu Mesut Akusta, yeniden setlere döneceğini geçtiğimiz ay duyurmuştu. Başarılı oyuncunun sağlık durumu giderek normale döndü ve Akusta, Mete Başkan karakteri ekibe geri döndü. Akusta, bu Pazar gününden itibaren yeniden Teşkilat dizisinde rol alacak.

Sevilen dizinin ikinci sezonunun öncesinde beyin kanaması geçiren ve hastanede tedavi edildikten sonra dinlenmeye çekilen usta oyuncu Mesut Akusta, yeniden setlere döneceğini geçtiğimiz ay duyurmuştu. Başarılı oyuncunun sağlık durumu giderek normale döndü ve Akusta, Mete Başkan karakteri ekibe geri döndü. Akusta, bu Pazar gününden itibaren yeniden Teşkilat dizisinde rol alacak.

#3
Foto - Mete Başkan’ın dönüşü ise ilgiyle takip edilen dizide tüm dengeleri değiştirecek. Dizinin pazar akşamı yayınlanacak 19. Bölümünde Mesut Akusta’nın oynadığı “Mete Başkan” geri dönüyor.

Mete Başkan’ın dönüşü ise ilgiyle takip edilen dizide tüm dengeleri değiştirecek. Dizinin pazar akşamı yayınlanacak 19. Bölümünde Mesut Akusta’nın oynadığı “Mete Başkan” geri dönüyor.

#4
Foto - Dizide Mete Başkan, yurtdışındaki araştırmalarını tamamlayıp Milli İstihbarat Başkanlığı Özel Operasyonlardan Sorumlu Müsteşar göreviyle Ankara’ya geri dönecek. Mete Başkan’ın ekibe tekrar dönüşü ‘Teşkilat’ izleyicileri tarafından sevinçle karşılanırken, sosyal medyada “Efsane geri döndü” yorumları yapıldı.

Dizide Mete Başkan, yurtdışındaki araştırmalarını tamamlayıp Milli İstihbarat Başkanlığı Özel Operasyonlardan Sorumlu Müsteşar göreviyle Ankara’ya geri dönecek. Mete Başkan’ın ekibe tekrar dönüşü ‘Teşkilat’ izleyicileri tarafından sevinçle karşılanırken, sosyal medyada “Efsane geri döndü” yorumları yapıldı.

#5
Foto - Teşkilat, 19.yeni bölümü ile 24 Ekim Pazar akşamı TRT 1 ekranlarında olacak

Teşkilat, 19.yeni bölümü ile 24 Ekim Pazar akşamı TRT 1 ekranlarında olacak

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23