• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Terör örgütü PKK/KCK'ya

2020-09-26 07:17:36
Terör örgütü PKK/KCK'ya "deşifre" operasyonu! Kritik isimler yakalandı

İstanbul'da terör örgütü PKK/KCK'nın faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik çalışmalar kapsamında kentin çeşitli ilçelerinde düzenlenen operasyonlarla, 5'inin PYD içerisinde aktif faaliyette olduğu, 2'sinin örgüte eleman aktarımı konusunda aktif faaliyet gösterdiği belirlenen 7 kişi gözaltına alındı.

#1
Foto - İstanbul'da gece vakti PKK/KCK terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik düzenlenen operasyon kapsamında 5'inin PYD içerisinde aktif faaliyette olduğu, 2'sinin örgüte eleman aktarımı konusunda aktif faaliyet gösterdiği belirlenen 7 kişi gözaltına alındı.

İstanbul'da gece vakti PKK/KCK terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik düzenlenen operasyon kapsamında 5'inin PYD içerisinde aktif faaliyette olduğu, 2'sinin örgüte eleman aktarımı konusunda aktif faaliyet gösterdiği belirlenen 7 kişi gözaltına alındı.

#2
Foto - İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre Fatih, Gaziosmanpaşa ve Maltepe ilçelerinde PKK/KCK terör örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre Fatih, Gaziosmanpaşa ve Maltepe ilçelerinde PKK/KCK terör örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi gözaltına alındı.

#3
Foto - Gece vakti düzenlenen ve özel harekat timlerinin de katıldığı operasyonun düzenlendiği adreslerde yapılan aramalarda dijital materyal ve örgüt dokümanları ele geçirildi.

Gece vakti düzenlenen ve özel harekat timlerinin de katıldığı operasyonun düzenlendiği adreslerde yapılan aramalarda dijital materyal ve örgüt dokümanları ele geçirildi.

#4
Foto - PKK/KCK-PYD/YPG terör örgütü ile İltisaklı olarak Zeytin Dalı Harekatı (ZDH) öncesinde Afrin bölgesinde PKK/KCK - PYD/YPG terör örgütü içerisinde faaliyet gösteren ve ülkede yasa dışı yollardan geldiği tespit edilen A.M., M.H., M.N., M.K., E.K., F.O. ve H.D. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan 5 kişinin PYD içerisinde aktif faaliyette olduğu 2 tanesinin de örgüte eleman aktarımı konusunda aktif faaliyet gösterdiği kaydedildi.

PKK/KCK-PYD/YPG terör örgütü ile İltisaklı olarak Zeytin Dalı Harekatı (ZDH) öncesinde Afrin bölgesinde PKK/KCK - PYD/YPG terör örgütü içerisinde faaliyet gösteren ve ülkede yasa dışı yollardan geldiği tespit edilen A.M., M.H., M.N., M.K., E.K., F.O. ve H.D. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan 5 kişinin PYD içerisinde aktif faaliyette olduğu 2 tanesinin de örgüte eleman aktarımı konusunda aktif faaliyet gösterdiği kaydedildi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23