• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Şoke eden olay! Kaybolan balıkçı, dev hayvanın midesinden çıktı

2021-10-23 19:23:25
Şoke eden olay! Kaybolan balıkçı, dev hayvanın midesinden çıktı

Korsan saldırısına uğradığı iddia edilerek aranan balıkçı, dev hayvanın midesinden çıktı.

#1
Foto - Brezilya'nın Amazonas eyaletinde balıkçılık yapan Elias Araujo, 16 Ekim tarihinde kayboldu. Rio Negro nehri üzerindeki 20 bin nüfuslu Novo Airao'da yaşayan balıkçının yedi korsanın saldırısına uğradığı bildirildi.

Brezilya'nın Amazonas eyaletinde balıkçılık yapan Elias Araujo, 16 Ekim tarihinde kayboldu. Rio Negro nehri üzerindeki 20 bin nüfuslu Novo Airao'da yaşayan balıkçının yedi korsanın saldırısına uğradığı bildirildi.

#2
Foto - Yerel medya, Elias Araujo'nun balıkçı arkadaşı Roberto Jose ile 15 Ekim Cuma günü Rio Negro'ya açıldığını ve 'nehir korsanı' olarak bilinen saldırganlar tarafından kaçırıldığını kaydediyor.

Yerel medya, Elias Araujo'nun balıkçı arkadaşı Roberto Jose ile 15 Ekim Cuma günü Rio Negro'ya açıldığını ve 'nehir korsanı' olarak bilinen saldırganlar tarafından kaçırıldığını kaydediyor.

#3
Foto - Polis ve kurtarma ekipleri, olayın duyulması üzerine dünyanın akciğerleri kabul edilen Amazon'da büyük bir arama operasyonu başlattı. Bu sırada Roberto Jose korsanların elinden kaçmayı başardı.

Polis ve kurtarma ekipleri, olayın duyulması üzerine dünyanın akciğerleri kabul edilen Amazon'da büyük bir arama operasyonu başlattı. Bu sırada Roberto Jose korsanların elinden kaçmayı başardı.

#4
Foto - Ekiplerin araması sürerken Novo Airao sakinleri, nehir kenarında bir siyah kayman gördü. Uzunluğu 3,5 metreye ulaşan dev hayvan, bazı ceset kalıntılarını yiyordu.

Ekiplerin araması sürerken Novo Airao sakinleri, nehir kenarında bir siyah kayman gördü. Uzunluğu 3,5 metreye ulaşan dev hayvan, bazı ceset kalıntılarını yiyordu.

#5
Foto - Ekipler kaymanı yakalayıp midesini yardı ve diş benzeri kanıtları gördü. Hayvanın midesinden çıkanlar, incelenmek üzere Adli Tıp'a gönderildi. Brezilya medyası korsanların balıkçı Elias Araujo'yu öldürüp nehre attığını yazıyor ancak kurbanın kaçarken kara kaymanın saldırısına uğradığı ihtimali de dile getiriliyor.

Ekipler kaymanı yakalayıp midesini yardı ve diş benzeri kanıtları gördü. Hayvanın midesinden çıkanlar, incelenmek üzere Adli Tıp'a gönderildi. Brezilya medyası korsanların balıkçı Elias Araujo'yu öldürüp nehre attığını yazıyor ancak kurbanın kaçarken kara kaymanın saldırısına uğradığı ihtimali de dile getiriliyor.

#6
Foto - Haziran 2018'de de Endonezya'da hareket edemeyen bir pitonun köylüler tarafından fark edilmesiyle, dünya dehşet verici bir haberle sarsılmıştı. Wa Tiba'nın çocukları, 14 Haziran Perşembe günü Güneydoğu Sulawesi'nde evine dönemediğinde endişelendi.

Haziran 2018'de de Endonezya'da hareket edemeyen bir pitonun köylüler tarafından fark edilmesiyle, dünya dehşet verici bir haberle sarsılmıştı. Wa Tiba'nın çocukları, 14 Haziran Perşembe günü Güneydoğu Sulawesi'nde evine dönemediğinde endişelendi.

#7
Foto - 54 yaşındaki kadın en son bahçe giderken görüldü. Endonezya'daki Persiapan Lawela köylüleri, sekiz metrelik bir piton gördüklerinde yılanın hareket etmekte zorlandığını farkettiler

54 yaşındaki kadın en son bahçe giderken görüldü. Endonezya'daki Persiapan Lawela köylüleri, sekiz metrelik bir piton gördüklerinde yılanın hareket etmekte zorlandığını farkettiler

#8
Foto - Dev yılanın karnını yarıp içine baktıklarında ise iki çocuk annesi Wa Tiba'nın piton tarafından yutulduğunu gördüler.

Dev yılanın karnını yarıp içine baktıklarında ise iki çocuk annesi Wa Tiba'nın piton tarafından yutulduğunu gördüler.

#9
Foto - Elbiseleri ve takıları bile üzerinde olan kadının cansız bedeni yılanın içinden çıkarıldı. Kadının koyu kırmızı kıyafeti üstündeydi. Kurbanın henüz piton tarafından sindirilmemiş olması ise asıl çarpıcı noktaydı.

Elbiseleri ve takıları bile üzerinde olan kadının cansız bedeni yılanın içinden çıkarıldı. Kadının koyu kırmızı kıyafeti üstündeydi. Kurbanın henüz piton tarafından sindirilmemiş olması ise asıl çarpıcı noktaydı.

#10
Foto - Wa Tiba’nın başı pitonun kuyruğuna doğruydu. Bu, önce başına şiddetli bir darbe alması sonucunda etkisiz kaldığını ve yılanın kendisini başından yutmaya başladığını gösteriyordu.

Wa Tiba’nın başı pitonun kuyruğuna doğruydu. Bu, önce başına şiddetli bir darbe alması sonucunda etkisiz kaldığını ve yılanın kendisini başından yutmaya başladığını gösteriyordu.

#11
Foto - Güneydoğu Sulawesi'ye bağlı Persiapan Lawela köyü sakinlerinden Ayu Kartika, yaşananları anlattı:

Güneydoğu Sulawesi'ye bağlı Persiapan Lawela köyü sakinlerinden Ayu Kartika, yaşananları anlattı: "Herkes ağlıyordu, herkes şoke olmuştu. Zavallı kadın. Bu bir korku filmi gibiydi. İnsanlar dehşete düşmüştü." Pasifik Okyanusu'ndaki adalar ülkesi Endonezya'nın Sulawesi bölgesinde, yeryüzünün en büyük pitonlarından bazıları yaşıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23