• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Şehit Eren Bülbül için duygu dolu mesajlar

2020-08-11 16:37:28
Şehit Eren Bülbül için duygu dolu mesajlar

11 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon-Maçka'da PKK'lı teröristlerin saklandığı sığınağı güvenlik güçlerine gösterirken çıkan çatışmada şehit olan Eren Bülbül'ün şehadetinin 3. yıldönümünde siyasetçiler, duygu dolu mesajlar yayımladı.

#1
Foto - İşte o mesajlar! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak:

İşte o mesajlar! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: "Eren Bülbül‘ü ve onu korumak için canını ortaya koyan Astsubay Ferhat Gedik’i şehit oluşlarının 3. yılında rahmetle anıyorum... Bugün milyonlarla birlikte söylüyoruz: #iyikivarsınEren!"

#2
Foto - AK Parti İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş:

AK Parti İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş: "Kahramanlar can verir, yurdu yaşatmak için. Trabzon Maçka'da teröristlerin açtığı ateş sonucu 15 yaşında şehid olan Eren Bülbül ve Eren'i korumak için üzerine siper olarak 41 kurşunla şehid olan Başçavuş Ferhat Gedik'i rahmetle anıyorum #iyikivarsınEren"

#3
Foto - AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan:

AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan: "Henüz 15’inde vatan sevgisi ve cesaretiyle milyonların yüreğine kazındı. PKK tarafından alçakça şehit edilen #ErenBülbül’ü ve Onu korumak için üzerine kapaklanarak 41 kurşunla şehit olan Astsubay Ferhat Gedik’i 3. yılında rahmetle yad ediyoruz. #iyikivarsınEren Hep var olacaksın."

#4
Foto - Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu:

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu: "Henüz çocuktun belki ama, çabuk büyüdün çocuk... Hem kendin büyüdün, hem acılarımızı büyüttün... Unutmadık, unutmayacağız seni çocuk... #iyikivarsınEren"

#5
Foto - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum:

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Koca yürekli kahraman yavrumuz Eren Bülbül'ü, onu korurken şehadete yürüyen kahraman askerimiz Ferhat Gedik'i ve vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyorum. #iyikivarsınEren"

#6
Foto - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasaoğlu:

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasaoğlu: "#İyikiVarsınEren! Sen hep bizimlesin... Şehadetinin yıl dönümünde ruhun şad olsun."

#7
Foto - Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler:

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler: "Trabzon Maçka’da, PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül’ü ve Eren'i korumak için canını feda eden Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'i şehadetlerinin 3'ncü yıldönümünde rahmet ve özlemle anıyorum. #iyikivarsınEren"

#8
Foto - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici:

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: "Hain terör örgütü PKK saldırısı ile (11 Ağustos 2017-Maçka) 15 yaşında şehit olan Eren Bülbül ile onu korumak için üzerine kapanan,vücudundan 41 kurşun çıkan J. Başçavuş Ferhat Gedik'i şehadetinin sene-i devriyesinde rahmetle yâd ediyorum. Mekanları cennet olsun. #iyikivarsınEREN"

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı