• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
RTÜK nerede? Bu ne kepazelik! FOX'un rezil dizisinde sözde kocadan eşine ahlaksız teklif

2021-01-22 09:02:51
RTÜK nerede? Bu ne kepazelik! FOX'un rezil dizisinde sözde kocadan eşine ahlaksız teklif

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi hem konusu hem ahlaksız sahneleri ile televizyon dizilerindeki rezaleti gözler sermişti.

#1
Foto - Rezil dizileri ile bilinen Fox TV’de toplum ahlakını daha fazla bozmak adına ahlaksızlığını daha da arttırmaya karar verdi. Fox’un yeni dizisi Kefaret’te yer alan bir sahne ‘bu kadarına da pes’ dedirtti.

Rezil dizileri ile bilinen Fox TV’de toplum ahlakını daha fazla bozmak adına ahlaksızlığını daha da arttırmaya karar verdi. Fox’un yeni dizisi Kefaret’te yer alan bir sahne ‘bu kadarına da pes’ dedirtti.

#2
Foto - Milyonlara açık bir TV ekranına yansıtılan skandal sahnede evli bir adam karısına başka bir kadını kendisiyle paylaşması teklifinde bulunuyor.

Milyonlara açık bir TV ekranına yansıtılan skandal sahnede evli bir adam karısına başka bir kadını kendisiyle paylaşması teklifinde bulunuyor.

#3
Foto - Özge Özacar’ın oynadığı Meltem karakteri, dizide kocası rolünde olan ‘Ahmet’ karakterini, Nurgül Yeşilçay’ın oynadığı ‘Zeynep’ karakteri ile paylaşıyor.

Özge Özacar’ın oynadığı Meltem karakteri, dizide kocası rolünde olan ‘Ahmet’ karakterini, Nurgül Yeşilçay’ın oynadığı ‘Zeynep’ karakteri ile paylaşıyor.

#4
Foto - Dizinin 10. bölümünden 2.fragmanında ‘Ahmet’ karakteri hiç utanmadan, sıkılmadan karısı rolündeki ‘Meltem’ karakterine “Zeynep’i seviyorum ben. Beni onunla paylaşmaya razı mısın?” diye soru soruyor.

Dizinin 10. bölümünden 2.fragmanında ‘Ahmet’ karakteri hiç utanmadan, sıkılmadan karısı rolündeki ‘Meltem’ karakterine “Zeynep’i seviyorum ben. Beni onunla paylaşmaya razı mısın?” diye soru soruyor.

#5
Foto - Aile yapısının altına adeta dinamit döşeyen ahlaki değerlerin ayaklar altına alındığı skandal sahneye RTÜK’ün ceza verip vermeyeceği merak ediliyor.

Aile yapısının altına adeta dinamit döşeyen ahlaki değerlerin ayaklar altına alındığı skandal sahneye RTÜK’ün ceza verip vermeyeceği merak ediliyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23