• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Rezil diziye Kuruluş Osman şoku! Flaş karar

2021-10-12 09:15:46
Rezil diziye Kuruluş Osman şoku! Flaş karar

Yeni sezonuna başlayan ATV'nin göz bebeği Kuruluş Osman, rezil senaryosu ile toplum ahlakının altını oyan Sadakatsiz adlı diziyi resmen gömdü.

#1
Foto - Dizi sezonunun gelmesiyle reyting savaşı da başlamış oldu. Bir yanda yeni başlayan diziler bir yanda ise yeni sezonları yayınlanan dizilerin yeni bölümleri seyircisi ile buluştu. En çok izlenen ve ses getiren dizilerin ekran sahibi ATV ise reyting rekoru kıran dizisi Kuruluş Osman'ın 2. sezonunun ilk bölümünü seyircinin beğenisine sundu.

Dizi sezonunun gelmesiyle reyting savaşı da başlamış oldu. Bir yanda yeni başlayan diziler bir yanda ise yeni sezonları yayınlanan dizilerin yeni bölümleri seyircisi ile buluştu. En çok izlenen ve ses getiren dizilerin ekran sahibi ATV ise reyting rekoru kıran dizisi Kuruluş Osman'ın 2. sezonunun ilk bölümünü seyircinin beğenisine sundu.

#2
Foto - Kuruluş Osman’ın 3.sezonunun başlamasıyla aynı gün yayınlanan Sadakatsiz dizisi reytinglerde resmen çakıldı. İlk haftasından bütün gruplarda birinci olan Kuruluş Osman, Kanal D'nin Sadakatsiz'ini ikinci sıraya geriletti.

Kuruluş Osman’ın 3.sezonunun başlamasıyla aynı gün yayınlanan Sadakatsiz dizisi reytinglerde resmen çakıldı. İlk haftasından bütün gruplarda birinci olan Kuruluş Osman, Kanal D'nin Sadakatsiz'ini ikinci sıraya geriletti.

#3
Foto - Reyting ateşini harlayan dizi, Kuruluş Osman yayınlandığı ilk haftadan ATV'nin yüzünü güldürürken Kanal D'yi düşündürdü.

Reyting ateşini harlayan dizi, Kuruluş Osman yayınlandığı ilk haftadan ATV'nin yüzünü güldürürken Kanal D'yi düşündürdü.

#4
Foto - Bu gelişmenin ardından senaryosunda değişikliğe gidilen Sadakatsiz dizisine yeni oyuncular dahil edilmeye çalışıldığı öğrenildi. Son bölümünde reyting tokatı yiyen Sadakatsiz'in yakında dizi çöplüğündeki yerini alması bekleniyor.

Bu gelişmenin ardından senaryosunda değişikliğe gidilen Sadakatsiz dizisine yeni oyuncular dahil edilmeye çalışıldığı öğrenildi. Son bölümünde reyting tokatı yiyen Sadakatsiz'in yakında dizi çöplüğündeki yerini alması bekleniyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23