• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
16
Renault bombayı patlattı! Bu modeli 70 bin TL'ye satıyor

2021-12-02 10:06:25
Renault bombayı patlattı! Bu modeli 70 bin TL'ye satıyor

Son 3 aydır sıfır otomobil ve ikinci el araç pazarında tüketicinin moralini alt üst eden gelişmelerin yaşandığına şahit olmaktayız.

#1
Foto - Dolar kurundaki yükselişin devam etmesi ve otomotiv sektöründe yaşanan çip krizi nedeniyle sıfır otomobil fiyatları durdurulamaz bir noktaya ulaştı.

Dolar kurundaki yükselişin devam etmesi ve otomotiv sektöründe yaşanan çip krizi nedeniyle sıfır otomobil fiyatları durdurulamaz bir noktaya ulaştı.

#2
Foto - Bazı markalar aynı içerisinden iki defa fiyat güncellemesi yaparak zamlı listeleri yayınlamaya devam ediyor.

Bazı markalar aynı içerisinden iki defa fiyat güncellemesi yaparak zamlı listeleri yayınlamaya devam ediyor.

#3
Foto - Ülkemizde artık ucuz sayılabilecek bir sıfır araç kalmamışken otomobil markalarında da karşı hamleler gelecek gibi duruyordu.

Ülkemizde artık ucuz sayılabilecek bir sıfır araç kalmamışken otomobil markalarında da karşı hamleler gelecek gibi duruyordu.

#4
Foto - Otomobil sektöründeki iddialar doğru çıktığı takdirde Renault’un atacağı adım tüketiciyi heyecanlandırdı.

Otomobil sektöründeki iddialar doğru çıktığı takdirde Renault’un atacağı adım tüketiciyi heyecanlandırdı.

#5
Foto - Dev marka Renault iddialara göre çok yakında Kwid modelini Türkiye pazarında satışa sunacak.

Dev marka Renault iddialara göre çok yakında Kwid modelini Türkiye pazarında satışa sunacak.

#6
Foto - Ülkemizde hayli geniş bir müşteri kitlesine sahip olan isimlerden birisi de Renault. Sızdırılan bazı bilgilere göre Renault, Hindistan için ürettiği Kwid modelinin pazar ağını genişletmeyi düşünüyor.

Ülkemizde hayli geniş bir müşteri kitlesine sahip olan isimlerden birisi de Renault. Sızdırılan bazı bilgilere göre Renault, Hindistan için ürettiği Kwid modelinin pazar ağını genişletmeyi düşünüyor.

#7
Foto - Kwid Renault’un en ucuz modellerinden biri olma özelliğine sahip.

Kwid Renault’un en ucuz modellerinden biri olma özelliğine sahip.

#8
Foto - B SUV tarzında bir otomobil olan Kwid’in en boş versiyonu Hindistan’da vergiler dahil yaklaşık olarak 70 bin TL’ye satılıyor.

B SUV tarzında bir otomobil olan Kwid’in en boş versiyonu Hindistan’da vergiler dahil yaklaşık olarak 70 bin TL’ye satılıyor.

#9
Foto - 0.8 Litrelik motorla gelen Kwid, hayli hoş bir dış görünüme sahip. 50 beygirlik motoruyla tatmin edici bir performans sunan modelde 5 ileri vites yer alıyor.

0.8 Litrelik motorla gelen Kwid, hayli hoş bir dış görünüme sahip. 50 beygirlik motoruyla tatmin edici bir performans sunan modelde 5 ileri vites yer alıyor.

#10
Foto - İddialara göre Renault bu ucuz otomobili, otomobil fiyatlarının yüksek olduğu ülkelere getirmek için kolları sıvamış durumda.

İddialara göre Renault bu ucuz otomobili, otomobil fiyatlarının yüksek olduğu ülkelere getirmek için kolları sıvamış durumda.

#11
Foto - Doğal olarak bu ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Manuel vites seçeneğinin en boş versiyonu az önce de belirttiğimiz üzere 70 bin TL civarında bir fiyata denk geliyor.

Doğal olarak bu ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Manuel vites seçeneğinin en boş versiyonu az önce de belirttiğimiz üzere 70 bin TL civarında bir fiyata denk geliyor.

#12
Foto - Eğer işin içerisine vergileri de katarsak otomobilin fiyatı 100 bin TL ile 120 bin TL arasında olacaktır.

Eğer işin içerisine vergileri de katarsak otomobilin fiyatı 100 bin TL ile 120 bin TL arasında olacaktır.

#13
Foto - Tabi ki bu bizim tahminimiz. Çünkü otomobilin Hindistan’daki vergiler dahil fiyatı 70 bin TL’ye denk düşüyor.

Tabi ki bu bizim tahminimiz. Çünkü otomobilin Hindistan’daki vergiler dahil fiyatı 70 bin TL’ye denk düşüyor.

#14
Foto - Dolayısıyla ham fiyatının biraz daha ucuz olacağını varsayabiliriz. Elbette şunu da unutmamak gerekiyor. Şimdilik Renault Kwid modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belli değil.

Dolayısıyla ham fiyatının biraz daha ucuz olacağını varsayabiliriz. Elbette şunu da unutmamak gerekiyor. Şimdilik Renault Kwid modelinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belli değil.

#15
Foto - Son günlerde ortaya atılan iddialar sonucunda Renault Kwid modeli Türkiye'ye gelmiş olursa büyük bir rekabet olacağı çok belli.

Son günlerde ortaya atılan iddialar sonucunda Renault Kwid modeli Türkiye'ye gelmiş olursa büyük bir rekabet olacağı çok belli.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23