• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Paşinyan'ın eşinin o görüntüsü Ermenistan'ı salladı! Erivan'da kriz büyüyebilir

2020-12-03 10:21:45
Paşinyan'ın eşinin o görüntüsü Ermenistan'ı salladı! Erivan'da kriz büyüyebilir

Azerbaycan-Ermenistan savaşının sona ermesinin ardından Ermenistan'da kriz büyüyor. Son olarak Başbakan Nikol Paşinyan'ın karısı Anna Hakobyan'ın bir görüntüsü Erivan'da depreme neden oldu.

#1
Foto - Dağlık Karaağ'da savaşın sona ermesinin ardından Ermenistan'ın yardımına koşan Rusya, dün öğle saatlerinde bölgeye yüklü bir sevkiyat gerçekleştirdi.

Dağlık Karaağ'da savaşın sona ermesinin ardından Ermenistan'ın yardımına koşan Rusya, dün öğle saatlerinde bölgeye yüklü bir sevkiyat gerçekleştirdi.

#2
Foto - Rus askerleri dün öğle üzeri Hankendi bölgesinde görüntülendi.

Rus askerleri dün öğle üzeri Hankendi bölgesinde görüntülendi.

#3
Foto - Bölgede arama faaliyetleri yürüten Rus askerlere kurtarıcı köpekler de eşlik etti.

Bölgede arama faaliyetleri yürüten Rus askerlere kurtarıcı köpekler de eşlik etti.

#4
Foto - Rus güçleri bölgede mayın temizleme işlemlerine de başladı.

Rus güçleri bölgede mayın temizleme işlemlerine de başladı.

#5
Foto - Rusya'ya ait güçlerin bölgedeki Hocalı Havalimanı'nı kullanacağı öğrenildi.

Rusya'ya ait güçlerin bölgedeki Hocalı Havalimanı'nı kullanacağı öğrenildi.

#6
Foto - İşgalden kurtarılan bölgelerde Azerbaycan güçleri yeniden inşa sürecini devam ettiriyor. Şuşa-Fuzuli otoyolu yeniden düzenlenmeye başladı.

İşgalden kurtarılan bölgelerde Azerbaycan güçleri yeniden inşa sürecini devam ettiriyor. Şuşa-Fuzuli otoyolu yeniden düzenlenmeye başladı.

#7
Foto - Azerbaycan güçleri ayrıca Kelbeçer bölgesinde çalışmalarını devam ettiriyor. Ermeni güçlerine ait önemli mühimmatlar ele geçirilirken mayın temizleme işlemleri de gerçekleştirildi.

Azerbaycan güçleri ayrıca Kelbeçer bölgesinde çalışmalarını devam ettiriyor. Ermeni güçlerine ait önemli mühimmatlar ele geçirilirken mayın temizleme işlemleri de gerçekleştirildi.

#8
Foto - Bu gelişmeler sürerken Ermenistan'da Dağlık Karabağ'daki ağır yenilgi sonrası protestolar sürüyor.

Bu gelişmeler sürerken Ermenistan'da Dağlık Karabağ'daki ağır yenilgi sonrası protestolar sürüyor.

#9
Foto - Dün ortaya çıkan bir görüntü ise gündemi altüst etti. Dağlık Karabağ'da kaybolan bir askerin ailesini ziyaret eden Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın karısı Anna Hakobyan'ın o anlarda gülerek telefonla meşgul olması Ermeni medyasını çılgına çevirdi. Ermeni basını Hakobyan tepki gösterirken söz konusu görüntü sokaklardaki protestoların artmasına neden olabilir.

Dün ortaya çıkan bir görüntü ise gündemi altüst etti. Dağlık Karabağ'da kaybolan bir askerin ailesini ziyaret eden Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın karısı Anna Hakobyan'ın o anlarda gülerek telefonla meşgul olması Ermeni medyasını çılgına çevirdi. Ermeni basını Hakobyan tepki gösterirken söz konusu görüntü sokaklardaki protestoların artmasına neden olabilir.

#10
Foto - Anna Hakobyan savaş devam ederken 12 kişilik bir kadına cephe hattında eğitim vermişti. Kadın askerler, ateşkes kararı nedeniyle cephe hattına gidememişti.

Anna Hakobyan savaş devam ederken 12 kişilik bir kadına cephe hattında eğitim vermişti. Kadın askerler, ateşkes kararı nedeniyle cephe hattına gidememişti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23