• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Nefesler tutuldu... Petrol fiyatları için dünyanın gözü OPEC kararlarında!

2022-06-29 07:44:39
Nefesler tutuldu... Petrol fiyatları için dünyanın gözü OPEC kararlarında!

OPEC, petrol fiyatlarını kontrol altına almak için piyasaya daha fazla ham petrol pompalayıp pompalamamak için karar vermeye hazırlanıyor.

#1
Foto - CNN International'ın haberine göre; Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinden sonra, petrol fiyatları son 14 yılın en üst seviyesine yükseldi.

CNN International'ın haberine göre; Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinden sonra, petrol fiyatları son 14 yılın en üst seviyesine yükseldi.

#2
Foto - Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, petrol üreticilerini üretimi

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, petrol üreticilerini üretimi "olağanüstü" hacimlerle artırmaya çağırdı.

#3
Foto - OPEC bu hafta içerisinde fiyatları kontrol altına almak için piyasaya daha fazla ham petrol pompalayıp pompalamamaya karar verecek.

OPEC bu hafta içerisinde fiyatları kontrol altına almak için piyasaya daha fazla ham petrol pompalayıp pompalamamaya karar verecek.

#4
Foto - Tüm bunlar yaşanırken ekonomistler, merkez bankalarının enflasyonu kontrol etmek için faiz oranlarını artırdıkça, önümüzdeki 18 ayda küresel bir ekonomik gerilemenin daha olası hale geldiği konusunda uyardılar.

Tüm bunlar yaşanırken ekonomistler, merkez bankalarının enflasyonu kontrol etmek için faiz oranlarını artırdıkça, önümüzdeki 18 ayda küresel bir ekonomik gerilemenin daha olası hale geldiği konusunda uyardılar.

#5
Foto - Petrol üreten ülkelerin piyasaya daha fazla petrol pompalaması kendi ekonomilerine de zarar verebilir.

Petrol üreten ülkelerin piyasaya daha fazla petrol pompalaması kendi ekonomilerine de zarar verebilir.

#6
Foto - Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri, petrol piyasasının dengeli olduğunu ve daha fazla üretmeye gerek olmadığını söyledi.

Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri, petrol piyasasının dengeli olduğunu ve daha fazla üretmeye gerek olmadığını söyledi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23