• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Masumlar Apartmanı’na tosladı! EDHO da geliyor… 'Final kararı alabilirler'

2021-10-21 15:01:26
Masumlar Apartmanı’na tosladı! EDHO da geliyor… 'Final kararı alabilirler'

Toplumun ahlak yapısını olumsuz etkileyen FOX TV’nin dizileri yayınlanmaya devam ediyor.

#1
Foto - Reyting yarışlarında bazı dizileri geride kaldığı için yeni kararlar alan FOX TV ilk önce Uzak Şehrin Masalı dizisini harcadı.

Reyting yarışlarında bazı dizileri geride kaldığı için yeni kararlar alan FOX TV ilk önce Uzak Şehrin Masalı dizisini harcadı.

#2
Foto - Başrollerinde Gökçe Bahadır’ın oynadığı hukuk dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’den beklentiler çok yüksekti ancak diziyle ilgili yeni haber geldi.

Başrollerinde Gökçe Bahadır’ın oynadığı hukuk dizisi Evlilik Hakkında Her Şey’den beklentiler çok yüksekti ancak diziyle ilgili yeni haber geldi.

#3
Foto - FOX TV dizisi Evlilik Hakkında Her Şey reytinglerde bu hafta düşüş yaşadı. Yayın hayatına yeni başlayan dizi büyük tehlikede.

FOX TV dizisi Evlilik Hakkında Her Şey reytinglerde bu hafta düşüş yaşadı. Yayın hayatına yeni başlayan dizi büyük tehlikede.

#4
Foto - Evlilikler ve boşanmaların iç yüzünü konu alan İngiliz yapımı The Split isimli diziden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey, TRT dizisi Masumlar Apartmanı karşısında reytinglerde adeta nefes alamıyor.

Evlilikler ve boşanmaların iç yüzünü konu alan İngiliz yapımı The Split isimli diziden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey, TRT dizisi Masumlar Apartmanı karşısında reytinglerde adeta nefes alamıyor.

#5
Foto - 26 Ekim’de ATV’nin çok iddialı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başlıyor. Salı günü yayınlanacak olan dizi Evlilik Hakkında Her Şey’i reytinglerde daha da geriye çekebilir.

26 Ekim’de ATV’nin çok iddialı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başlıyor. Salı günü yayınlanacak olan dizi Evlilik Hakkında Her Şey’i reytinglerde daha da geriye çekebilir.

#6
Foto - Bu durum FOX TV’nin dizi ile ilgili yeni karar alacağına yorumlandı. Dizi ile ilgili Uzak Şehrin Masalı’ndaki gibi final kararı alabileceği öne sürüldü.

Bu durum FOX TV’nin dizi ile ilgili yeni karar alacağına yorumlandı. Dizi ile ilgili Uzak Şehrin Masalı’ndaki gibi final kararı alabileceği öne sürüldü.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23