• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Küfürbaza, Ermeni yardakçısına ve terörist savunucuna neler yazıldı neler ! CHP’nin skandal afişleri ortaya çıktı

2022-05-16 13:58:06
Küfürbaza, Ermeni yardakçısına ve terörist savunucuna neler yazıldı neler ! CHP’nin skandal afişleri ortaya çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na verilen hapis cezası nedeniyle, destek için, Bursa’dan İstanbul’a taşınan mitingin afişleri hazırlandı.

#1
Foto - Sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın merhum annesine küfreden, Türkiye’yi Ermeni soykırımı yapmakla suçlayan, ve PKK’lı ve DHKP-C’li teröristler için yas tutan Canan Kaftancıoğlu’nu cesur ve yürekli diye pazarladılar.

Sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın merhum annesine küfreden, Türkiye’yi Ermeni soykırımı yapmakla suçlayan, ve PKK’lı ve DHKP-C’li teröristler için yas tutan Canan Kaftancıoğlu’nu cesur ve yürekli diye pazarladılar.

#2
Foto - CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında 9 yıl önce attığı tweet’ler nedeniyle dava açılmıştı. Kaftancıoğlu'nun Yargıtay'daki dosyası karara bağlandı. Yargıtay 3. Ceza Dairesi, Canan Kaftancıoğlu'na beş ayrı suçtan verilen 9 yıl 8 ay 20 günlük hapis cezasının 4 yıl 11 ay 20 gün olan bölümünü onadı. Yargıtay, Kaftancıoğlu'na iki suçtan verilen 4 yıl 2 aylık hapis cezasını ise bozdu.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında 9 yıl önce attığı tweet’ler nedeniyle dava açılmıştı. Kaftancıoğlu'nun Yargıtay'daki dosyası karara bağlandı. Yargıtay 3. Ceza Dairesi, Canan Kaftancıoğlu'na beş ayrı suçtan verilen 9 yıl 8 ay 20 günlük hapis cezasının 4 yıl 11 ay 20 gün olan bölümünü onadı. Yargıtay, Kaftancıoğlu'na iki suçtan verilen 4 yıl 2 aylık hapis cezasını ise bozdu.

#3
Foto - CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Yargıtay’ın kararı sonrasında CHP İstanbul İl Başkanlığı önünde bir konuşma yapmıştı. CHP Genel Başkanı burada yaptığı konuşmada, 21 Mayıs'ta Bursa'da yapılacak mitingi İstanbul olarak değiştirdiklerini duyurmuştu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Yargıtay’ın kararı sonrasında CHP İstanbul İl Başkanlığı önünde bir konuşma yapmıştı. CHP Genel Başkanı burada yaptığı konuşmada, 21 Mayıs'ta Bursa'da yapılacak mitingi İstanbul olarak değiştirdiklerini duyurmuştu.

#4
Foto - CHP’nin İstanbul mitingi için hazırlanan skandal afişlerde Kılıçdaroğlu ile Kaftancıoğlu’nun fotoğrafları kullanıldı. Afişte Kaftancıoğlu için “cesurdur”, “yüreklidir”, “bizimdir” ifadeleri kullanıldı. Terör sevici Kaftancıoğlu’na HDP sevdalısı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sahip çıkması şaşırtmadı.

CHP’nin İstanbul mitingi için hazırlanan skandal afişlerde Kılıçdaroğlu ile Kaftancıoğlu’nun fotoğrafları kullanıldı. Afişte Kaftancıoğlu için “cesurdur”, “yüreklidir”, “bizimdir” ifadeleri kullanıldı. Terör sevici Kaftancıoğlu’na HDP sevdalısı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sahip çıkması şaşırtmadı.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23