• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Koronavirüs sonrası İstanbul

2020-03-17 12:07:39
Koronavirüs sonrası İstanbul

Koronavirüs salgını sonrası vatandaş önlemini arttırdı. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgenin ardından İstanbul’dan dikkat çeken görüntüler ortaya çıktı.

#1
Foto - Koronavirüs salgınının önlenmesi tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgenin ardından sinema, kafe, kahvehane gibi alanlar koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatıldı.

Koronavirüs salgınının önlenmesi tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgenin ardından sinema, kafe, kahvehane gibi alanlar koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatıldı.

#2
Foto - Üsküdar Salacak sahilinde bulunan kafeler bu doğrultuda kapanırken, zabıtalar tek tek denetim yaptı.

Üsküdar Salacak sahilinde bulunan kafeler bu doğrultuda kapanırken, zabıtalar tek tek denetim yaptı.

#3
Foto - İçişleri Bakanlığı'nca, 81 il valiliğine 'koronavirüs tedbirleri' konulu ek bir genelge göndermesinin ardından sinema, kafeterya, kahvehane gibi alanlar koronavirüs önlemleri kapsamında kapatıldı.

İçişleri Bakanlığı'nca, 81 il valiliğine 'koronavirüs tedbirleri' konulu ek bir genelge göndermesinin ardından sinema, kafeterya, kahvehane gibi alanlar koronavirüs önlemleri kapsamında kapatıldı.

#4
Foto - Üsküdar Salacak sahildeki kafeler de bu karar doğrultusunda kapanırken, zabıtalarda kafelerde denetim yaptı.

Üsküdar Salacak sahildeki kafeler de bu karar doğrultusunda kapanırken, zabıtalarda kafelerde denetim yaptı.

#5
Foto - İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelge kapsamında insanlara açık istirahat ve eğlence yerleri olarak faaliyet yürüten, vatandaşların yakın mesafede bir arada bulunarak bulaşma riskinin artırılacağı değerlendirmesi sonrası kafe, lokanta, faaliyetlerini dün saat 00.00 itibariyle geçici süre durdurdu.

İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelge kapsamında insanlara açık istirahat ve eğlence yerleri olarak faaliyet yürüten, vatandaşların yakın mesafede bir arada bulunarak bulaşma riskinin artırılacağı değerlendirmesi sonrası kafe, lokanta, faaliyetlerini dün saat 00.00 itibariyle geçici süre durdurdu.

#6
Foto - Üsküdar Salacak Sahili'nde Kız Kulesi karşısında bulunan kafeler de bu karar doğrultusunda kapatıldı.

Üsküdar Salacak Sahili'nde Kız Kulesi karşısında bulunan kafeler de bu karar doğrultusunda kapatıldı.

#7
Foto - Üsküdar'daki kafe işletmecileri de genelge uyarınca işletmelerini ikinci bir karara kadar kapattı. Öte yanda özellikle sabah saatlerinde vatandaşların akın ettiği Salacak sahilin boş hali ise dikkat çekti.

Üsküdar'daki kafe işletmecileri de genelge uyarınca işletmelerini ikinci bir karara kadar kapattı. Öte yanda özellikle sabah saatlerinde vatandaşların akın ettiği Salacak sahilin boş hali ise dikkat çekti.

#8
Foto - Zabıta ekipleri sahildeki kafeleri açık olup olmadığını denetim yaptı.

Zabıta ekipleri sahildeki kafeleri açık olup olmadığını denetim yaptı.

#9
Foto - Kafe çalışanı Recep Kara

Kafe çalışanı Recep Kara "Koronovirüs tehlikesinden dolayı kapatma kararı geldi. Bizde kapattık. Temizlik yapıyoruz. Normalde çok kalabalık oluyordu." diye konuştu.

#10
Foto - Başka bir kafede bulunan bir kişi

Başka bir kafede bulunan bir kişi "Kimse yok kapattık. Ben bekçilik yapıyorum burada" diye konuştu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı