• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Khabib Nurmagomedov'a koronavirüs şoku! Açıklama yaptı

2020-05-19 13:36:24
Khabib Nurmagomedov'a koronavirüs şoku! Açıklama yaptı

Dağıstanlı Müslüman sporcu Khabib Nurmagomedov, koronavirüse yakalanan babası ve hocası ile ilgili kötü bir haber verdi.

#1
Foto - Dağıstanlı karma dövüş sanatları sporcusu Khabib Nurmagomedov, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan babası ve hocası Abdulmanap Nurmagomedov'un durumunun kritik olduğunu bildirdi.

Dağıstanlı karma dövüş sanatları sporcusu Khabib Nurmagomedov, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan babası ve hocası Abdulmanap Nurmagomedov'un durumunun kritik olduğunu bildirdi.

#2
Foto - Ünlü sporcu son gelişmelere ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Ünlü sporcu son gelişmelere ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

#3
Foto - Açıklamada,

Açıklamada, "Babam hakkında internette çok şey yazıldı. O şu anda hastanede. Virüs dolayısıyla durumu kritik. Virüs kalbini etkiledi çünkü geçen sene kalbinden bir operasyon geçirmişti, şimdi yeni bir operasyon daha yaptılar. Çok zor durumda. Allah'a onu bize geri getirmesi için dua ediyoruz" ifadelerini kullandı.

#4
Foto - Ailesinde 20'den fazla insanın hastalığa yakalandığını aktaran Nurmagomedov,

Ailesinde 20'den fazla insanın hastalığa yakalandığını aktaran Nurmagomedov, "20'den fazla akrabam yoğun bakım ünitesindeydi. Birçoğu şu an aramızda değil. Birçok eş dostumuzu kaybettik. Herkes için zor zamanlar." şeklinde görüş belirtti.

#5
Foto - Khabib Nurmagomedov'un ismi geçtiğimiz günlerde Justin Gaethje ile yeniden gündeme gelmişti.

Khabib Nurmagomedov'un ismi geçtiğimiz günlerde Justin Gaethje ile yeniden gündeme gelmişti.

#6
Foto - Corona virüs nedeniyle bir süredir ara verilen UFC dövüşlerinde 8 hafta sonra ilk kez büyük bir organizasyon düzenlendi. UFC249'da 5. tur müsabakası olan Justin Gaethje ve Tony Ferguson maçı yapıldı. 36 yaşındaki Gaethje maçı 5. round'ta nakavtla kazandı. Hakem, Ferguson'un üst üste aldığı ağır darbeler nedeniyle müsabakayı durdurdu ve Gaethje'yi galip ilan etti.

Corona virüs nedeniyle bir süredir ara verilen UFC dövüşlerinde 8 hafta sonra ilk kez büyük bir organizasyon düzenlendi. UFC249'da 5. tur müsabakası olan Justin Gaethje ve Tony Ferguson maçı yapıldı. 36 yaşındaki Gaethje maçı 5. round'ta nakavtla kazandı. Hakem, Ferguson'un üst üste aldığı ağır darbeler nedeniyle müsabakayı durdurdu ve Gaethje'yi galip ilan etti.

#7
Foto - UFC 249 müsabakasında Justin Gaethje ve Tony Ferguson karşılaştı. Karşılaşmayı Tony Ferguson'ı yenen Justin Gaethje kazandı. Ultimate Fighting Championship (UFC)'de geçici olarak kemerin sahibi olan Justin Gaethje, kemeri reddetti. Gaethje Khabib Nurmagomedov'la karşılaşarak gerçek kemeri istediğini söyledi.

UFC 249 müsabakasında Justin Gaethje ve Tony Ferguson karşılaştı. Karşılaşmayı Tony Ferguson'ı yenen Justin Gaethje kazandı. Ultimate Fighting Championship (UFC)'de geçici olarak kemerin sahibi olan Justin Gaethje, kemeri reddetti. Gaethje Khabib Nurmagomedov'la karşılaşarak gerçek kemeri istediğini söyledi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23