• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
İzleyicilerin dikkatinden kaçmadı! Kuruluş Osman'da rahatsız eden detay

2020-10-22 15:42:35
İzleyicilerin dikkatinden kaçmadı! Kuruluş Osman'da rahatsız eden detay

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliği taşıyan Kuruluş Osman dizisi ikinci sezonunda da başarılı gidişatını sürdürüyor.

#1
Foto - Reyting oranları ile sezonun iyi performans sergileyen yapımlarından birisi olan Kuruluş Osman, ATV’yi de izleyicilerini de memnun etmeye devam ediyor.

Reyting oranları ile sezonun iyi performans sergileyen yapımlarından birisi olan Kuruluş Osman, ATV’yi de izleyicilerini de memnun etmeye devam ediyor.

#2
Foto - Dizinin hem hikayesinde hem de oyunculuk performanslarında iyiye doğru gidişat da sürüyor.

Dizinin hem hikayesinde hem de oyunculuk performanslarında iyiye doğru gidişat da sürüyor.

#3
Foto - Özellikle ikinci sezonda yeni oyuncuların katılması ile birlikte Kuruluş Osman dizisinin kabuk değiştirdiği de görülüyor.

Özellikle ikinci sezonda yeni oyuncuların katılması ile birlikte Kuruluş Osman dizisinin kabuk değiştirdiği de görülüyor.

#4
Foto - Dün yayınlanan 30. bölümde Ertuğrul Gazi ile oğlu Osman Bey’in kavuşması ise uzun süredir beklenen bir olayın gerçekleşmesiydi. İzleyiciler bu buluşma için yine ekran başındaydı.

Dün yayınlanan 30. bölümde Ertuğrul Gazi ile oğlu Osman Bey’in kavuşması ise uzun süredir beklenen bir olayın gerçekleşmesiydi. İzleyiciler bu buluşma için yine ekran başındaydı.

#5
Foto - Osman Bey ile babası Ertuğrul Gazi arasında yaşanacaklar ise şimdiden izleyicileri rahatsız etmeye başladı.

Osman Bey ile babası Ertuğrul Gazi arasında yaşanacaklar ise şimdiden izleyicileri rahatsız etmeye başladı.

#6
Foto - Tamer Yiğit’in canlandırmakta olduğu Ertuğrul Gazi’nin hikayeye katılması izleyicileri çok sevindirdi.

Tamer Yiğit’in canlandırmakta olduğu Ertuğrul Gazi’nin hikayeye katılması izleyicileri çok sevindirdi.

#7
Foto - Ancak Ertuğrul Gazi, birçok konuda oğulları arasında ayrımcılık yapıyor ve bu durum da Osman’ı çok kızdırıyor.

Ancak Ertuğrul Gazi, birçok konuda oğulları arasında ayrımcılık yapıyor ve bu durum da Osman’ı çok kızdırıyor.

#8
Foto - SEYİRCİNİN DİKKATİNDEN KAÇMADI! Birçok konuda Savcı Bey'i öne çıkartan Ertuğrul Gazi’nin tavrı, izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Dizi hayranları da bu duruma rahatsız olduklarını sosyal medya yorumları ile belirtiyor.

SEYİRCİNİN DİKKATİNDEN KAÇMADI! Birçok konuda Savcı Bey'i öne çıkartan Ertuğrul Gazi’nin tavrı, izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Dizi hayranları da bu duruma rahatsız olduklarını sosyal medya yorumları ile belirtiyor.

#9
Foto - Aslında bu sahnelerin sonrasında Osman beyin çok önemli bir deneyim kazanması sonucu da çıkacaktır. Sabırlı olmak ve doğru zamanı beklemek her liderin en önemli görevi.

Aslında bu sahnelerin sonrasında Osman beyin çok önemli bir deneyim kazanması sonucu da çıkacaktır. Sabırlı olmak ve doğru zamanı beklemek her liderin en önemli görevi.

#10
Foto - Belki de Ertuğrul Gazi, bunu oğluna anlatmak için böyle davranıyor. Dizinin tarihi gerçekliğe uygun bir ilerleyişi yok. Bu noktada da hikayenin bir kurgu olduğunu yeniden hatırlatmak lazım.

Belki de Ertuğrul Gazi, bunu oğluna anlatmak için böyle davranıyor. Dizinin tarihi gerçekliğe uygun bir ilerleyişi yok. Bu noktada da hikayenin bir kurgu olduğunu yeniden hatırlatmak lazım.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23