• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Sıcak havaların vazgeçilmezleri! İşte çok az bilinen ve serinleten içecekler

2022-07-01 15:06:26
Sıcak havaların vazgeçilmezleri! İşte çok az bilinen ve serinleten içecekler

Yaz mevsimi gelince hepimiz serinlemek istiyoruz ve en kestirme yolu da soğuk içecekler. Rondodan geçirdiğiniz karpuz dilimleri süzerek soğuk karpuz çayınızı hazırlayabilirsiniz.

#1
Foto - İncecik doğradığınız limon kabuklarını şeker ve taze naneyle iyice yoğurun. Üzerine soğuk su ve limon suyunu ekleyip süzün. Cool lime hazır.

İncecik doğradığınız limon kabuklarını şeker ve taze naneyle iyice yoğurun. Üzerine soğuk su ve limon suyunu ekleyip süzün. Cool lime hazır.

#2
Foto - Kirazlı buzlu çay için bir demlikte çay demleyin ve içerisine esmer şeker ekleyin. Bir miktar vişne nektarı, kiraz taneleri ve buz ekleyip soğumasını bekleyin.

Kirazlı buzlu çay için bir demlikte çay demleyin ve içerisine esmer şeker ekleyin. Bir miktar vişne nektarı, kiraz taneleri ve buz ekleyip soğumasını bekleyin.

#3
Foto - Salatalık çayı için salatalıkları rondodan geçirin ve bir sürahinin içine bu karışımı ve limon dilimlerini ekleyin. Homojen bir kıvam alması ve lezzetlenmesi için bir müddet bekletin. Servis sırasında limon dilimleri kullanabilirsiniz.

Salatalık çayı için salatalıkları rondodan geçirin ve bir sürahinin içine bu karışımı ve limon dilimlerini ekleyin. Homojen bir kıvam alması ve lezzetlenmesi için bir müddet bekletin. Servis sırasında limon dilimleri kullanabilirsiniz.

#4
Foto - Toz şekerle demlediğiniz çay, limon ve şeftali parçaları ve buz. Yazın en sevileni buzlu çay sizin.

Toz şekerle demlediğiniz çay, limon ve şeftali parçaları ve buz. Yazın en sevileni buzlu çay sizin.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23