• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Hizmete gelince

2020-11-21 13:40:48
Hizmete gelince "para yok" heykele gelince var! İmamoğlu vatandaşın paralarını böyle çarçur ediyor

Koronavirüs salgını sürecinde toplu ulaşım seferlerini azaltarak salgına davetiye çıkartan ve kentin deprem bütçesinde büyük kesintiler yapan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu çapsızlığını bir kez daha ortaya koyarak heykel açılışına katıldı.

#1
Foto - CHP'li Bakırköy Belediyesi tarafından koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde hayatını kaybedenler başta olmak üzere, sağlık çalışanlarına atfedilen

CHP'li Bakırköy Belediyesi tarafından koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde hayatını kaybedenler başta olmak üzere, sağlık çalışanlarına atfedilen "Sağlık Çalışanlarına Saygı Heykeli" Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun katılımıyla açıldı.

#2
Foto - Uzmanlar beklenen İstanbul depremine karşı uyarılarda bulunurken İmamoğlu ve saz arkadaşlarının vatandaşın parasını heykele yatırması büyük tepkilere yol açtı. Seçildiği günden bu yana vatandaşların sorunlarını çözmek yerine dertlerine dert katan ve koronavirüs salgını sürecinde toplu ulaşım seferlerini azaltarak salgına adeta davetiye çıakrtan İmamoğlu'nun heykel açılışı yapması

Uzmanlar beklenen İstanbul depremine karşı uyarılarda bulunurken İmamoğlu ve saz arkadaşlarının vatandaşın parasını heykele yatırması büyük tepkilere yol açtı. Seçildiği günden bu yana vatandaşların sorunlarını çözmek yerine dertlerine dert katan ve koronavirüs salgını sürecinde toplu ulaşım seferlerini azaltarak salgına adeta davetiye çıakrtan İmamoğlu'nun heykel açılışı yapması "çapsızlık" olarak yorumlandı.

#3
Foto - HİZMETE GELİNCE

HİZMETE GELİNCE "PARA YOK" Söz konusu heykel ve reklam olduğunda paraları adeta saçıp savuran CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu dünyanın sayılı hastanelerinden biri olan ve koronavirüs salgını sürecinde vatandaşlara önemli hizmetler veren Başakşehir Şehir Hastanesi'nin bağlantı yollarını "bütçemiz yok" bahanesiyle yapmamıştı. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı devreye girerek hastanenin bağlantı yolları kısa sürede tamamlanmış ve milletin hizmetine açılmıştı.

#4
Foto - DEPREM BÜTÇESİNİ KESMİŞTİBunun yanında İstanbul'u bekleyen en büyük tehlikelerden biri olan depremi de görmezden gelen CHP'li Ekrem İmamoğlu depremle mücadeleye ayrılan bütçeyi AK Parti döneminin tam 6'da 1'ine indirdi.

DEPREM BÜTÇESİNİ KESMİŞTİBunun yanında İstanbul'u bekleyen en büyük tehlikelerden biri olan depremi de görmezden gelen CHP'li Ekrem İmamoğlu depremle mücadeleye ayrılan bütçeyi AK Parti döneminin tam 6'da 1'ine indirdi.

#5
Foto - Bir yandan her fırsatta deprem konusunda duyar kasan diğer yandan kentin deprem bütçesini kesen İmamoğlu'nun bu hareketi

Bir yandan her fırsatta deprem konusunda duyar kasan diğer yandan kentin deprem bütçesini kesen İmamoğlu'nun bu hareketi "ikiyüzlülük" olarak değerlendirildi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23