• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Hafter ses kaydı ile seslendi! Küstah Türkiye açıklaması

2020-05-23 22:50:11
Hafter ses kaydı ile seslendi! Küstah Türkiye açıklaması

Libya'da Ulusal Mutabakat Hükümeti tarafından bozguna uğratılan darbeci Hafter, Ramazan Bayramı nedeniyle alçak bir mesaj yayımladı.

#1
Foto - Türkiye destekli UMH güçleri karşısında büyük bir hezimet yaşayan darbeci General Halife Hafter, yayınladığı bayram mesajında nefret kustu.

Türkiye destekli UMH güçleri karşısında büyük bir hezimet yaşayan darbeci General Halife Hafter, yayınladığı bayram mesajında nefret kustu.

#2
Foto - Darbeci Hafter, bayram dolayısı ile yaptığı telsiz konuşmasında,

Darbeci Hafter, bayram dolayısı ile yaptığı telsiz konuşmasında, "Tarihin karanlık sayfalarından gelen Türklere karşı tüm gücünüzle savaşın" diyerek küstah bir çağrı yaptı.

#3
Foto - İşte Hafter'in bayram mesajından öne çıkan başlıklar...

İşte Hafter'in bayram mesajından öne çıkan başlıklar...

#4
Foto - Korsan Ordusunun yüzde 65'ten fazlası Somali, Nijer, Çad, Mısır, BAE ve Rus paralı milislerden oluşan Hafter Trablus Hükümetini Türklerle işbirliği yapan hainler olarak gösterdi.

Korsan Ordusunun yüzde 65'ten fazlası Somali, Nijer, Çad, Mısır, BAE ve Rus paralı milislerden oluşan Hafter Trablus Hükümetini Türklerle işbirliği yapan hainler olarak gösterdi.

#5
Foto - Serrac yönetimini de Libya’yı yeniden cahil ve gerici imparatorluğun hükmüne sokmaya çalışan unsur olarak nitelendiren Hafter, askerlerine, bu amaçla mücadele edin emri verdi.

Serrac yönetimini de Libya’yı yeniden cahil ve gerici imparatorluğun hükmüne sokmaya çalışan unsur olarak nitelendiren Hafter, askerlerine, bu amaçla mücadele edin emri verdi.

#6
Foto - Hafter,

Hafter, "Bu savaşta kaybetme şansımız yok. Teröre karşı girdiğimiz tüm savaşlarda olduğu gibi bu seferde zafere varıncaya dek savaşacağız. İşgalciler zelil bir şekilde geri çekilinceye kadar  savaşımıza devam edeceğiz" dedi.

#7
Foto - İsyancı güçlerin komutanı Hafter, bayram mesajında şunları söyledi:

İsyancı güçlerin komutanı Hafter, bayram mesajında şunları söyledi:

#8
Foto - Topraklarımızı işgal etmek için gelen her Türk, Türkiye’nin gönderdiği her paralı asker ve işgalcilerle işbirliği yapan her hain bizim için meşru bir hedeftir. Merhamet, şefkat göstermeyin.

Topraklarımızı işgal etmek için gelen her Türk, Türkiye’nin gönderdiği her paralı asker ve işgalcilerle işbirliği yapan her hain bizim için meşru bir hedeftir. Merhamet, şefkat göstermeyin.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı