• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Girdikleri gölette boğulan ikizler toprağa verildi

2022-05-19 20:23:25
Girdikleri gölette boğulan ikizler toprağa verildi

Manisa-Turgutlu'da serinlemek için girdikleri gölette boğulan 13 yaşındaki ikiz kardeşlerin cenazeleri toprağa verildi.

#1
Foto - İzmir Adli Tıp Kurumunda otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edilen ikizler Mehmet Aydın Gençtürk ile Aziz Salih Gençtürk'ün cenazeleri, Turgutlu ilçesine bağlı kırsal Sinirli Mahallesi'ndeki evlerine getirildi. Yakınlarının desteğiyle ayakta durabilen anne Yasemin Gençtürk, baba İbrahim Gençtürk ile dede Salih Gençtürk, çocukların cenazeleri karşısında gözyaşı döktü.

İzmir Adli Tıp Kurumunda otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edilen ikizler Mehmet Aydın Gençtürk ile Aziz Salih Gençtürk'ün cenazeleri, Turgutlu ilçesine bağlı kırsal Sinirli Mahallesi'ndeki evlerine getirildi. Yakınlarının desteğiyle ayakta durabilen anne Yasemin Gençtürk, baba İbrahim Gençtürk ile dede Salih Gençtürk, çocukların cenazeleri karşısında gözyaşı döktü.

#2
Foto - Daha sonra mahalle kabristanına taşınan cenazeler, kılınan cenaze namazın ardından yan yana toprağa verildi. Cenaze törenine çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Daha sonra mahalle kabristanına taşınan cenazeler, kılınan cenaze namazın ardından yan yana toprağa verildi. Cenaze törenine çok sayıda mahalle sakini katıldı.

#3
Foto - Besicilikle uğraşan ailenin 5 yaşında Abdulkadir adında bir çocuklarının daha bulunduğu öğrenildi.

Besicilikle uğraşan ailenin 5 yaşında Abdulkadir adında bir çocuklarının daha bulunduğu öğrenildi.

#4
Foto - Dün akşam evlerine dönmeyen 13 yaşındaki ikiz kardeşler Mehmet Aydın Gençtürk ile Aziz Salih Gençtürk için arama çalışması başlatılmıştı. Çocukların kıyafetleri, orman yangınlarında su almak için kullanılan tel örgüyle çevrili göletin kıyısında bulunmuştu. Cesetler, AFAD dalgıçları tarafından göletten çıkarılmıştı. Çocukların gölete serinlemek için tel örgüde buldukları bir gedikten girmiş olabilecekleri ileri sürülmüştü.

Dün akşam evlerine dönmeyen 13 yaşındaki ikiz kardeşler Mehmet Aydın Gençtürk ile Aziz Salih Gençtürk için arama çalışması başlatılmıştı. Çocukların kıyafetleri, orman yangınlarında su almak için kullanılan tel örgüyle çevrili göletin kıyısında bulunmuştu. Cesetler, AFAD dalgıçları tarafından göletten çıkarılmıştı. Çocukların gölete serinlemek için tel örgüde buldukları bir gedikten girmiş olabilecekleri ileri sürülmüştü.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23