• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Fenerbahçe'den sürpriz isme teklif! Liste kalabalık

2020-03-05 10:27:20
Fenerbahçe'den sürpriz isme teklif! Liste kalabalık

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışı sürüyor. Liste başındaki Schmidt ve Kovac ile görüşmeler devam ediyor. Sürpriz bazı isimlere de teklif götürüldüğü belirtiliyor.

#1
Foto - Takvim'de yer alan habere göre Fenerbahçe Yönetimi 5 teknik direktör adayı belirledi. İlk görüşme Süper Lig'i ve Türk futbolunu çok yakından tanıyan Mircea Lucescu ile gerçekleştirilecek.

Takvim'de yer alan habere göre Fenerbahçe Yönetimi 5 teknik direktör adayı belirledi. İlk görüşme Süper Lig'i ve Türk futbolunu çok yakından tanıyan Mircea Lucescu ile gerçekleştirilecek.

#2
Foto - Luce'nin dışında listede üst sırada yer alan Schmidt, Kovac, Jardim ve Labbadia'dan da randevu alındı. Bu hocalarla da görüşülüp son karar verilecek. Başkan vekili Semih Özsoy,

Luce'nin dışında listede üst sırada yer alan Schmidt, Kovac, Jardim ve Labbadia'dan da randevu alındı. Bu hocalarla da görüşülüp son karar verilecek. Başkan vekili Semih Özsoy, "Kafamızda, aklımızda, kalbimizde olanlar var. Değerlendireceğiz ve en kısa sürede adını koyacağız" diyerek mesaj verdi.

#3
Foto - Gündemde yer alan Alman ekolüne yönelik olarak Roger Schmidt ve Niko Kovac ile temaslar devam ediyor. Kovac'ın prensip olarak sezon ortasında takım almak istememesi nedeniyle Schmidt isminin bir adım önde olduğu ifade edildi.

Gündemde yer alan Alman ekolüne yönelik olarak Roger Schmidt ve Niko Kovac ile temaslar devam ediyor. Kovac'ın prensip olarak sezon ortasında takım almak istememesi nedeniyle Schmidt isminin bir adım önde olduğu ifade edildi.

#4
Foto - Alman ekolüne dönmek isteyen Kanarya'da diğer güçlü aday Roger Schmidt'in yanı sıra Lask'ın Alman asıllı 44 yaşındaki hocası Valerien İsmael de gündeme geldi.

Alman ekolüne dönmek isteyen Kanarya'da diğer güçlü aday Roger Schmidt'in yanı sıra Lask'ın Alman asıllı 44 yaşındaki hocası Valerien İsmael de gündeme geldi.

#5
Foto - Fenerbahçe öncelikle Alman teknik adam düşünse de yerli olarak Erol Bulut ismi gündemdeki yerini koruyor. Ayrıca Yılmaz Vural'a da sezon sonuna kadar şans tanınabileceği konuşuluyor.

Fenerbahçe öncelikle Alman teknik adam düşünse de yerli olarak Erol Bulut ismi gündemdeki yerini koruyor. Ayrıca Yılmaz Vural'a da sezon sonuna kadar şans tanınabileceği konuşuluyor.

#6
Foto - Çaykur Rize ile yollarını ayıran İsmail Kartal, para almadan çalışmaya hazır olduğunu bildirdi. Kartal'ın Fenerbahçe'yi yakından tanıması nedeniyle

Çaykur Rize ile yollarını ayıran İsmail Kartal, para almadan çalışmaya hazır olduğunu bildirdi. Kartal'ın Fenerbahçe'yi yakından tanıması nedeniyle "Geçiş hocası" olabileceği belirtiliyor.

#7
Foto - İki teknik direktör konusunda Daum'dan da görüş alındığı belirtiliyor. Yönetimin, sürpriz bazı isimlere de teklif götürdüğü ve gelecek yanıta göre son kararını vereceği bildirildi. Jardim, Erol Bulut ve Tayfun Korkut da konuşulan isimler. Cocu ve Ersun Yanal tercihleri tutmayan başkan Ali Koç'un bu kez hata yapmak istemediği ve tartışılmayacak bir ismi takımın başına getirmeyi planladığı gelen haberler arasında. Süreç uzatılmayacak. En geç haftaya yeni teknik direktörün belli olması bekleniyor.

İki teknik direktör konusunda Daum'dan da görüş alındığı belirtiliyor. Yönetimin, sürpriz bazı isimlere de teklif götürdüğü ve gelecek yanıta göre son kararını vereceği bildirildi. Jardim, Erol Bulut ve Tayfun Korkut da konuşulan isimler. Cocu ve Ersun Yanal tercihleri tutmayan başkan Ali Koç'un bu kez hata yapmak istemediği ve tartışılmayacak bir ismi takımın başına getirmeyi planladığı gelen haberler arasında. Süreç uzatılmayacak. En geç haftaya yeni teknik direktörün belli olması bekleniyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı