• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Evdeki malzemelerle maske nasıl yapılır? Vatandaş önlemini arttırıyor

2020-03-17 15:57:50
Evdeki malzemelerle maske nasıl yapılır? Vatandaş önlemini arttırıyor

Koronavirüse karşı vatandaşlar önlemleri arttırdı. Türkiye’de de vakaların ortaya çıkmasının ardından virüsten korunmak için farklı yollar aranıyor. Koronavirüse karşı maske nasıl yapılır? Evdeki malzemelerle maske nasıl yapılır? Evde maske nasıl yapılır? soruları arama motorlarında boy gösteriyor. İşte koronavirüs maskesinin adım adım yapılışı...

#1
Foto - Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa süre içerisindeki dünyanın üzerine kabus gibi çöken, son olarak Türkiye'de de görülen coronavirüs, herkesin sağlığını tehdit ediyor.

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa süre içerisindeki dünyanın üzerine kabus gibi çöken, son olarak Türkiye'de de görülen coronavirüs, herkesin sağlığını tehdit ediyor.

#2
Foto - Türkiye'de de görülmesinin ardından vatandaşlar koronavirüsten korunmanın yollarını arıyor. Bunlardan biri de hiç kuşkusuz maskeler.

Türkiye'de de görülmesinin ardından vatandaşlar koronavirüsten korunmanın yollarını arıyor. Bunlardan biri de hiç kuşkusuz maskeler.

#3
Foto - Koronavirüs sonrası maske fiyatları günbegün arttı. Peki kendi koronavirüs maskemizi kendimi yapabilir miyiz? Tabi ki evet.

Koronavirüs sonrası maske fiyatları günbegün arttı. Peki kendi koronavirüs maskemizi kendimi yapabilir miyiz? Tabi ki evet.

#4
Foto - İnternette en çok arananlardan birisi de

İnternette en çok arananlardan birisi de "koronavirüs maskesi nasıl yapılır?" sorusu. Aslında çok kolay! İşte her evde bulunan basit malzemeler ile bir iki adımda korunma maskesinin yapılışı...

#5
Foto - Gerekli malzemeler ise oldukça kolay bulunabilen şeyler.

Gerekli malzemeler ise oldukça kolay bulunabilen şeyler.

#6
Foto - Piyasadaki fiyatların artışı vatandaşı tedirgin ediyor.

Piyasadaki fiyatların artışı vatandaşı tedirgin ediyor.

#7
Foto - Maske yapım aşamaları oldukça kolay...

Maske yapım aşamaları oldukça kolay...

#8
Foto - İşte ortaya çıkan sonuç...

İşte ortaya çıkan sonuç...

#9
Foto -

#10
Foto -

#11
Foto -

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı