• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Ermenistan'a böyle mesaj vermiş! Lady Gaga'dan skandal klip

2020-10-16 15:21:29
Ermenistan'a böyle mesaj vermiş! Lady Gaga'dan skandal klip

Azerbaycan ile Ermenistan arasında, 27 Eylül’den beri yaşanan savaş,her gün daha da şiddetlenerek devam ediyor.

#1
Foto - Amerikalı şarkıcı Lady Gaga'nın 18 Eylül'de yayınlanan 911 müzik videosunda, Azerbaycan ile Ermenistan savaşının izlerine ratlanıldı.

Amerikalı şarkıcı Lady Gaga'nın 18 Eylül'de yayınlanan 911 müzik videosunda, Azerbaycan ile Ermenistan savaşının izlerine ratlanıldı.

#2
Foto - Ahlaksızlığın da diz boyu olduğu skandal Klipte ölüm ve şiddet sahneleri yer alıyor ve ölen bir adamın başında kırmızı kan, turuncu bir gömlek ve mavi pantolon olması, Ermeni bayrağının rengini aynen yansıtıyor.

Ahlaksızlığın da diz boyu olduğu skandal Klipte ölüm ve şiddet sahneleri yer alıyor ve ölen bir adamın başında kırmızı kan, turuncu bir gömlek ve mavi pantolon olması, Ermeni bayrağının rengini aynen yansıtıyor.

#3
Foto - Savaştan önce çekilen ilginç işaret, figür ve kostümlerin kullanıldığı klipte bir de Ermenistan uyarısı var. Klipte bir ritüel yapılıyor ve sanki o ritüelin kurbanı Ermenistan oluyor. Yine videoda çok ilginç bir görüntü daha var. ”Bir daha ağlamayacağım “ sözlerini Ermenistan'ın son gözyaşlarının izleri olduğu hemen anlaşılıyor. Bunun anlamı da şu şekilde orumlanıyor: ”Her şey Ermenistan lehine dönecek.”

Savaştan önce çekilen ilginç işaret, figür ve kostümlerin kullanıldığı klipte bir de Ermenistan uyarısı var. Klipte bir ritüel yapılıyor ve sanki o ritüelin kurbanı Ermenistan oluyor. Yine videoda çok ilginç bir görüntü daha var. ”Bir daha ağlamayacağım “ sözlerini Ermenistan'ın son gözyaşlarının izleri olduğu hemen anlaşılıyor. Bunun anlamı da şu şekilde orumlanıyor: ”Her şey Ermenistan lehine dönecek.”

#4
Foto - Ayrıca klipteki bir diğer detay da şöyle ortaya çıkıyor.Bu ritüeli gerçekleştirenlerin kıyafetlerinin tamamen beyaz ve mavi olması. Bu görüntüler de, İsrail'in olduğunu gösterdiği şeklinde yorumlanıyor.

Ayrıca klipteki bir diğer detay da şöyle ortaya çıkıyor.Bu ritüeli gerçekleştirenlerin kıyafetlerinin tamamen beyaz ve mavi olması. Bu görüntüler de, İsrail'in olduğunu gösterdiği şeklinde yorumlanıyor.

#5
Foto - ASIL AMAÇ İRAN'ın VURULMASI MI? Bir diğer detay ise klipteki İran bayrağının renkleri oluyor. Bu görüntülerin de, ”bu ritüelin arka planının da, İran'ın vurulması olduğuna işaret edebilir.” deniliyor.

ASIL AMAÇ İRAN'ın VURULMASI MI? Bir diğer detay ise klipteki İran bayrağının renkleri oluyor. Bu görüntülerin de, ”bu ritüelin arka planının da, İran'ın vurulması olduğuna işaret edebilir.” deniliyor.

#6
Foto - KLİP İÇERİĞİ ERMENİ YÖNETMEN PARAJANOV’DAN ESİNLENİLMİŞ! Ünlü Amerikalı şarkıcı Lady Gaga’nın klibinin, Dağlık Karabağ savaşını anlattığı iddia edildi. Gaga’nın son parçası “911” in video klibi, Ermeni yönetmen Sergey Parajanov'un, 1969’da çektiği ve Sayat Nova’nın hayatını konu ettiği ‘Narın Rengi'nden esinlendiği haberleri yayınlanmıştı.

KLİP İÇERİĞİ ERMENİ YÖNETMEN PARAJANOV’DAN ESİNLENİLMİŞ! Ünlü Amerikalı şarkıcı Lady Gaga’nın klibinin, Dağlık Karabağ savaşını anlattığı iddia edildi. Gaga’nın son parçası “911” in video klibi, Ermeni yönetmen Sergey Parajanov'un, 1969’da çektiği ve Sayat Nova’nın hayatını konu ettiği ‘Narın Rengi'nden esinlendiği haberleri yayınlanmıştı.

#7
Foto - Lady Gaga’nın klibin sonunda kaza geçirdiğinin ve gördüklerinin hayal olduğunun ortaya çıkmasıyla sona eriyor. Klip boyunca görülen imgelerin kaynaklarını göstererek, bir kaynakçayı andıran bölümüyle de final yapıyor.

Lady Gaga’nın klibin sonunda kaza geçirdiğinin ve gördüklerinin hayal olduğunun ortaya çıkmasıyla sona eriyor. Klip boyunca görülen imgelerin kaynaklarını göstererek, bir kaynakçayı andıran bölümüyle de final yapıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23