• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Elon Musk gizli planını ağzından kaçırdı! Felaket...

2021-11-22 11:23:31
Elon Musk gizli planını ağzından kaçırdı! Felaket...

SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk, felaket senaryosunu açıkladı. NASA ve SpaceX'in Mars'ta gerçekleştirdiği çalışmalar tüm dünyada merakla tekip edilirken Elon Musk'tan çarpıcı açıklamalar geldi. 'Mars'a gitmek zorundayız' diyen Musk, gizli planını açıkladı. Musk, "Ne kadar hızlı o kadar iyi" değerlendirmesinde bulundu...

#1
Foto - Mars ile ilgili çalışmalar tüm dünya tarafından merakla takip ediliyor. NASA ve SpaceX'in Mars için neden bu kadar ısrar ettiği düşündürürken konuyla ilgili SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk çarpıcı açıklamalarda bulundu. Elon Musk Mars ile ilgili gizli planını açıkladı.

Mars ile ilgili çalışmalar tüm dünya tarafından merakla takip ediliyor. NASA ve SpaceX'in Mars için neden bu kadar ısrar ettiği düşündürürken konuyla ilgili SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk çarpıcı açıklamalarda bulundu. Elon Musk Mars ile ilgili gizli planını açıkladı.

#2
Foto - SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk, Mars'a gitmek zorunda olduklarını ifade etti. bunun nedeni olarak da kıyamet öncesi yaşanması beklenen nükleer savaşa yönelik tehdidin devam ettiğini öne sürdü. Kıyametten önce nükleer savaş anlamına gelen bu olay, Nükleer Armageddon olarak adlandırılıyor...

SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk, Mars'a gitmek zorunda olduklarını ifade etti. bunun nedeni olarak da kıyamet öncesi yaşanması beklenen nükleer savaşa yönelik tehdidin devam ettiğini öne sürdü. Kıyametten önce nükleer savaş anlamına gelen bu olay, Nükleer Armageddon olarak adlandırılıyor...

#3
Foto - NASA ve SpaceX'in Mars'ta yaşam için neden bu kadar ısrar ettiğine dair en net Elon Musk'tan geldi. Musk, kıyamet öncesi yaşanması beklenen nükleer savaş nedeniyle Mars'ta yaşam koşullarının sağlanması gerektiğini belirtti. Eğer yaşam koşulları sağlanırsa, bu çalışmaların öncüleri kıyamet öncesinde Mars'a yerleşecek ve yaşamlarına orada devam edecek.

NASA ve SpaceX'in Mars'ta yaşam için neden bu kadar ısrar ettiğine dair en net Elon Musk'tan geldi. Musk, kıyamet öncesi yaşanması beklenen nükleer savaş nedeniyle Mars'ta yaşam koşullarının sağlanması gerektiğini belirtti. Eğer yaşam koşulları sağlanırsa, bu çalışmaların öncüleri kıyamet öncesinde Mars'a yerleşecek ve yaşamlarına orada devam edecek.

#4
Foto - Musk, iklim krizi, pandemiler ve insan medeniyetini tehdit eden diğer olguları işaret ederek bu risklerin azaltılması gerektiğini vurguladı. Musk'a göre,bu riskleri azaltmanın en önemli yolu, insanlığı çok gezegenli hale getirmek.

Musk, iklim krizi, pandemiler ve insan medeniyetini tehdit eden diğer olguları işaret ederek bu risklerin azaltılması gerektiğini vurguladı. Musk'a göre,bu riskleri azaltmanın en önemli yolu, insanlığı çok gezegenli hale getirmek.

#5
Foto - Tesla'nın sürdürülebilir enerji hamlelerinde yol aldığını vurgulayan Musk,

Tesla'nın sürdürülebilir enerji hamlelerinde yol aldığını vurgulayan Musk, "Ne kadar hızlı o kadar iyi" dedi ve "Çünkü Dünya'da riskler her zaman var. O eski, tanıdık nükleer Armageddon hâlâ geçerli risklerden biri." uyarısında bulundu.

#6
Foto - İnsanlığı yok edebilecek güçte bir göktaşı felaketini konu eden 1998 yapımı bilimkurgu filmi Armageddon, filminin adı, genellikle yok oluş ihtimalini anmak için kullanılıyor.

İnsanlığı yok edebilecek güçte bir göktaşı felaketini konu eden 1998 yapımı bilimkurgu filmi Armageddon, filminin adı, genellikle yok oluş ihtimalini anmak için kullanılıyor.

#7
Foto - Armageddon; sözcük olarak İbranice de

Armageddon; sözcük olarak İbranice de "Megiddo Dağı" anlamına gelmektedir. Dini kaynaklara göre Dünya'nın sonuna doğru olacak olan son savaştır. Kimilerine göreyse büyük bir nükleer savaştır. Kıyamet öncesi yaşanacak olan bu büyük savaş, Mesih ile Deccal arasında olacaktır.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23