• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Dünyayı ayağa kaldıran görüntüler! Korona alarmı veren ülkede büyük skandal

2020-03-21 12:37:12
Dünyayı ayağa kaldıran görüntüler! Korona alarmı veren ülkede büyük skandal

Devletler koronavirüsün yayılmasını engellemek için tedbirler alsa da sorumsuz insanların tedbirlere uymayarak rahat hareket etmeleri büyük eleştiri topluyor. Son olarak Avustralya’da plajı dolduran insanlar, dünyanın dört bir yanından tepki gördü.

#1
Foto - Avustralyalı yetkililer her ne kadar insanlara gerekmedikçe evden çıkmama çağrısında bulunsa da gençler bu uyarıları umursamadı.

Avustralyalı yetkililer her ne kadar insanlara gerekmedikçe evden çıkmama çağrısında bulunsa da gençler bu uyarıları umursamadı.

#2
Foto - Halk sağlığı uyarılarına açıkça karşı çıkan büyük kalabalığın sorumsuz davranışı nedeniyle Cumartesi günü de diğer popüler Sydney plajlarından yüzlerce insan çıkarıldı.

Halk sağlığı uyarılarına açıkça karşı çıkan büyük kalabalığın sorumsuz davranışı nedeniyle Cumartesi günü de diğer popüler Sydney plajlarından yüzlerce insan çıkarıldı.

#3
Foto - Avustralya'da hükümet yetkilileri, halkı sosyal mesafeyi korumaya teşvik etmek ve koronavirüsün yayılmasını engellemek için daha katı düzenlemeler yapmaya karar verdi.

Avustralya'da hükümet yetkilileri, halkı sosyal mesafeyi korumaya teşvik etmek ve koronavirüsün yayılmasını engellemek için daha katı düzenlemeler yapmaya karar verdi.

#4
Foto - Cuma günü güneşli ve 35 dereceyi bulan havanın da etkisiyle Bondi Plajı'na akın eden insanların görüntüleri, dünyanın dört bir yanından büyük eleştiri topladı.

Cuma günü güneşli ve 35 dereceyi bulan havanın da etkisiyle Bondi Plajı'na akın eden insanların görüntüleri, dünyanın dört bir yanından büyük eleştiri topladı.

#5
Foto - Sahillere akın eden gençler, denize girdi, güneşlendi ve birbirleriyle yakın temasta bulunmayı önemsemeyerek kalabalık gruplar halinde eğlendi.

Sahillere akın eden gençler, denize girdi, güneşlendi ve birbirleriyle yakın temasta bulunmayı önemsemeyerek kalabalık gruplar halinde eğlendi.

#6
Foto - Avustralya'da bir haftayı aşkın süredir 500'den fazla kişinin açık havada toplanmalarına yasak getirilmişti.

Avustralya'da bir haftayı aşkın süredir 500'den fazla kişinin açık havada toplanmalarına yasak getirilmişti.

#7
Foto - Cumartesi günü kalabalık yeniden toplanırken Waverley konseyi Bondi'yi ve yakındaki iki popüler plaj olan Bronte ve Tamarama'yı kapattı. Cumartesi öğleden sonra, Tamarama'yı cankurtaranların uyarısıyla terk etmeyi reddeden çok sayıda insanı çıkarmak için polis çağrıldı.

Cumartesi günü kalabalık yeniden toplanırken Waverley konseyi Bondi'yi ve yakındaki iki popüler plaj olan Bronte ve Tamarama'yı kapattı. Cumartesi öğleden sonra, Tamarama'yı cankurtaranların uyarısıyla terk etmeyi reddeden çok sayıda insanı çıkarmak için polis çağrıldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı