• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Dünyaya duyurdular! Ruslara karşı Türk yapımı Bayraktar TB2'leri kullanacağız

2020-07-03 15:28:41
Dünyaya duyurdular! Ruslara karşı Türk yapımı Bayraktar TB2'leri kullanacağız

Suriye ve Libya'da Rus yapımı tanklara, askeri araçlara ve füze savunma sistemlerine karşı büyük bir başarı göstererek dünyanın gündemine oturan Bayraktar TB2, büyük ilgi görüyor.

#1
Foto - Libya'nın özel daveti ile ülkeye giden Türkiye, stratejik birçok noktanın kazanılmasında etkili oldu.

Libya'nın özel daveti ile ülkeye giden Türkiye, stratejik birçok noktanın kazanılmasında etkili oldu.

#2
Foto - Suriye'de Esed'e ağır darbe indirilmesinde büyük pay sahibi olan TB2 İHA'lar Vatiyye Hava Üssü'nde de darbeci Hafter'e ağır darbe indirdi.

Suriye'de Esed'e ağır darbe indirilmesinde büyük pay sahibi olan TB2 İHA'lar Vatiyye Hava Üssü'nde de darbeci Hafter'e ağır darbe indirdi.

#3
Foto - Rusya ile bir savaş yaşayan Ukrayna'dan flaş bir adım geldi.

Rusya ile bir savaş yaşayan Ukrayna'dan flaş bir adım geldi.

#4
Foto - Ukrayna ordusunun, ülkenin işgal edilen doğu bölgesinde Rus ordusuna karşı Bayraktar TB2 İHA'ları kullanacağı açıklandı.

Ukrayna ordusunun, ülkenin işgal edilen doğu bölgesinde Rus ordusuna karşı Bayraktar TB2 İHA'ları kullanacağı açıklandı.

#5
Foto - Ukrayna Genelkurmay Başkanı Ruslan Khomchak, Bayraktar İHA'ların kısa bir süre içerisinde bölgede kullanılmaya başlanacağını, ayrıca ABD yapımı güdümlü tanksavar füzesi Javelin'in de bölgede kullanılacağını aktardı.

Ukrayna Genelkurmay Başkanı Ruslan Khomchak, Bayraktar İHA'ların kısa bir süre içerisinde bölgede kullanılmaya başlanacağını, ayrıca ABD yapımı güdümlü tanksavar füzesi Javelin'in de bölgede kullanılacağını aktardı.

#6
Foto - Ukrayna Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi Facebook sayfası üzerinden yapılan açıklamada Khomchak, Rus hedeflerine saldırılar düzenlemek üzere Bayraktar İHA'ların kullanılacağını ifade etti.

Ukrayna Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi Facebook sayfası üzerinden yapılan açıklamada Khomchak, Rus hedeflerine saldırılar düzenlemek üzere Bayraktar İHA'ların kullanılacağını ifade etti.

#7
Foto - Ukrayna, Bayraktar İHA'ların üreticisi olan Baykar Savunma ile yaptığı anlaşma kapsamında toplam 6 adet Bayraktar TB2 silahlı insansız hava aracını teslim almıştı.

Ukrayna, Bayraktar İHA'ların üreticisi olan Baykar Savunma ile yaptığı anlaşma kapsamında toplam 6 adet Bayraktar TB2 silahlı insansız hava aracını teslim almıştı.

#8
Foto - Ukrayna, bunların yanı sıra Roketsan tarafından üretilen mikro akıllı mühimmat MAM-L mühimmatlarını da tedarik etmişti.

Ukrayna, bunların yanı sıra Roketsan tarafından üretilen mikro akıllı mühimmat MAM-L mühimmatlarını da tedarik etmişti.

#9
Foto - Ukrayna’nın Türkiye Büyükelçisi Andrey Sibiga, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ukrayna ordusunun ihtiyaçları için 200 milyon TL’lik finansal yardımın sağlanmasıyla ilgili anlaşmanın imzalanacağını belirtmişti.

Ukrayna’nın Türkiye Büyükelçisi Andrey Sibiga, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ukrayna ordusunun ihtiyaçları için 200 milyon TL’lik finansal yardımın sağlanmasıyla ilgili anlaşmanın imzalanacağını belirtmişti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı