• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Dünya bu görüntüleri konuşuyor! Otel odasında büyük skandal

2020-10-22 13:53:47
Dünya bu görüntüleri konuşuyor! Otel odasında büyük skandal

Dünya 3 Kasım'da gerçekleşecek olan ABD seçimlerine kilitlenmişken, ABD'de büyük bir skandal patlak verdi.

#1
Foto - ABD'de 3 Kasım başkanlık seçimine iki haftadan az süre kala, hem Başkan Donald Trump hem de Demokrat Partili rakibi Joe Biden cephesinde işler kızışmış durumda. Ortaya çıkan bu yeni görüntüler ise başkanlık yarışında kritik bir öneme sahip olabilir.

ABD'de 3 Kasım başkanlık seçimine iki haftadan az süre kala, hem Başkan Donald Trump hem de Demokrat Partili rakibi Joe Biden cephesinde işler kızışmış durumda. Ortaya çıkan bu yeni görüntüler ise başkanlık yarışında kritik bir öneme sahip olabilir.

#2
Foto - Trump'ın başkanlık seçimindeki rakibi Biden'ın oğlu Hunter'ın bilgisayarından çıkanlarla ilgili iddialar hız kazanırken, Trump'ın kişisel avukatı Rudy Giuliani, Hunter'ın bilgisayarındaki reşit olmayan kızların müstehcen fotoğraflarını polise teslim ettiğini iddia etmişti. Dün bu açıklamasıyla gündeme gelen, İkiz Kuleleri hedef alan 11 Eylül saldırısı sırasında New York Valisi olan ve Trump'ın en ateşli yol arkadaşlarından Rudy Giuliani, bugün bambaşka bir şekilde gündemde...

Trump'ın başkanlık seçimindeki rakibi Biden'ın oğlu Hunter'ın bilgisayarından çıkanlarla ilgili iddialar hız kazanırken, Trump'ın kişisel avukatı Rudy Giuliani, Hunter'ın bilgisayarındaki reşit olmayan kızların müstehcen fotoğraflarını polise teslim ettiğini iddia etmişti. Dün bu açıklamasıyla gündeme gelen, İkiz Kuleleri hedef alan 11 Eylül saldırısı sırasında New York Valisi olan ve Trump'ın en ateşli yol arkadaşlarından Rudy Giuliani, bugün bambaşka bir şekilde gündemde...

#3
Foto - Trump'ın kişisel avukatı Giuliani, koronavirüs pandemisi sırasında otel odasında Borat'ın kızını oynayan bir aktrisle uygunsuz görüntüler verdi.

Trump'ın kişisel avukatı Giuliani, koronavirüs pandemisi sırasında otel odasında Borat'ın kızını oynayan bir aktrisle uygunsuz görüntüler verdi.

#4
Foto - İTİBARINA BÜYÜK DARBE Filmlerindeki politik eleştirileriyle gündeme gelen ve meşhur Borat filminde canlandırdığı karakterle tanınan Sacha Baron Cohen'in, devam filmindeki son derece ahlaksız görüntülerin yayınlanmasıyla, Rudy Giuliani'nin itibarı daha da büyük bir darbe alabilir.

İTİBARINA BÜYÜK DARBE Filmlerindeki politik eleştirileriyle gündeme gelen ve meşhur Borat filminde canlandırdığı karakterle tanınan Sacha Baron Cohen'in, devam filmindeki son derece ahlaksız görüntülerin yayınlanmasıyla, Rudy Giuliani'nin itibarı daha da büyük bir darbe alabilir.

#5
Foto - Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani, filmden görüntülerin yayınlanmasıyla bir anda dünyanın bir numaralı gündem maddesi haline geldi.

Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani, filmden görüntülerin yayınlanmasıyla bir anda dünyanın bir numaralı gündem maddesi haline geldi.

#6
Foto - Gösterildiği dönemde çeşitli tartışmalara konu olan Borat'ın devam filmi olan

Gösterildiği dönemde çeşitli tartışmalara konu olan Borat'ın devam filmi olan "Borat Subsequent Moviefilm"de Rudy Giuliani, Borat'ın kız kardeşini canlandıran bir oyuncuya röportaj veriyor.

#7
Foto - RÖPORTAJ BİTİNCE YATAĞA UZANDI Otel odasında gerçekleşen röportajda Giuliani, kendisine Trump yönetiminin koronavirüs salgınına verdiği tepki ile ilgili yöneltilen sorulara yanıt veriyor. Giuliani'nin gerçek kimliğinden haberdar olmadığı genç oyuncu, daha sonra 76 yaşındaki avukatı içki içmeye davet ediyor. Giuliani ise yakasındaki mikrofonu çıkarıldıktan sonra yatağa uzanıyor ve ellerini pantolonunun içine soktuğu görülüyor.

RÖPORTAJ BİTİNCE YATAĞA UZANDI Otel odasında gerçekleşen röportajda Giuliani, kendisine Trump yönetiminin koronavirüs salgınına verdiği tepki ile ilgili yöneltilen sorulara yanıt veriyor. Giuliani'nin gerçek kimliğinden haberdar olmadığı genç oyuncu, daha sonra 76 yaşındaki avukatı içki içmeye davet ediyor. Giuliani ise yakasındaki mikrofonu çıkarıldıktan sonra yatağa uzanıyor ve ellerini pantolonunun içine soktuğu görülüyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23