• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Devletin güvenliğini tehlikede! Çin ordusunda büyük kriz

2020-09-25 15:33:54
Devletin güvenliğini tehlikede! Çin ordusunda büyük kriz

Çin ordusuna ait stratejik öneme sahip Doğu Hareket Alanı Komutanlığı'nda görev yapan bir asker, askeri belge ve bilgileri sızdırdığı gerekçesiyle ordudan atıldı.

#1
Foto - Çin Halk Cumhuriyeti ordusunda görev yapan bir askerin akıllı telefon aracılığıyla ailesi ve arkadaşlarına

Çin Halk Cumhuriyeti ordusunda görev yapan bir askerin akıllı telefon aracılığıyla ailesi ve arkadaşlarına "devletin güvenliğine ilişkin belge ve askeri bilgileri sızdırdığı" gerekçesiyle görevden atıldığı duyuruldu.

#2
Foto - Çin ordusu casus askerle sarsıldı.

Çin ordusu casus askerle sarsıldı.

#3
Foto - Çin Halk Kurtuluş Ordusu'nun stratejik öneme sahip olduğu ifade edilen Doğu Hareket Alanı Komutanlığı'nda görevli Chen isimli bir askerin, akıllı telefon aracılığıyla ailesi ve arkadaşlarına devletin güvenliğine ilişkin belge ve askeri bilgileri sızdırdığı tespit edildi.

Çin Halk Kurtuluş Ordusu'nun stratejik öneme sahip olduğu ifade edilen Doğu Hareket Alanı Komutanlığı'nda görevli Chen isimli bir askerin, akıllı telefon aracılığıyla ailesi ve arkadaşlarına devletin güvenliğine ilişkin belge ve askeri bilgileri sızdırdığı tespit edildi.

#4
Foto - Ordudan yapılan yazılı açıklamada, Chen'in ayrıca telefonda çevrimiçi oyunlar oynarken askeri kimliğini de açığa çıkardığı ve izin almadan ikinci el cep telefonu satın aldığı belirtildi.

Ordudan yapılan yazılı açıklamada, Chen'in ayrıca telefonda çevrimiçi oyunlar oynarken askeri kimliğini de açığa çıkardığı ve izin almadan ikinci el cep telefonu satın aldığı belirtildi.

#5
Foto - Yetkililer, Chen'in ordudan atıldığını ifade ederek, asker ile ilgili geniş çaplı soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.

Yetkililer, Chen'in ordudan atıldığını ifade ederek, asker ile ilgili geniş çaplı soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23