• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Deprem sonrası tekrar gündeme geldi! Bu programları acil durumlarda kullanabilirsiniz

2020-10-30 16:18:42
Deprem sonrası tekrar gündeme geldi! Bu programları acil durumlarda kullanabilirsiniz

İzmir'deki depremin ardından iletişim araçlarına ihtiyaç bir kez daha gündeme geldi. Bazı programlar acil durumlarda, bir telsiz görevi görüyor.

#1
Foto - Deprem, sel, yangın gibi afetlerle karşılaşabiliyoruz. Haliyle böyle anlarda telefonlar da bizlere oldukça yardımcı oluyorlar. Acil durumlarda akıllı telefonlarda kesintisiz iletişim kullanabileceğimiz çeşitli mobil uygulamalar da mevcut. İşte Acil durumlarda kesintisiz iletişim kurabileceğiniz mobil uygulamalar.

Deprem, sel, yangın gibi afetlerle karşılaşabiliyoruz. Haliyle böyle anlarda telefonlar da bizlere oldukça yardımcı oluyorlar. Acil durumlarda akıllı telefonlarda kesintisiz iletişim kullanabileceğimiz çeşitli mobil uygulamalar da mevcut. İşte Acil durumlarda kesintisiz iletişim kurabileceğiniz mobil uygulamalar.

#2
Foto - Firechat -Bluetooth ve WiFi ile yüklü olan telefonlar arasında iletişim kurmayı sağlıyor.

Firechat -Bluetooth ve WiFi ile yüklü olan telefonlar arasında iletişim kurmayı sağlıyor.

#3
Foto - Bridgefy-İnternet ve şebeke erişiminin olmadığı yerlerde yalnızca Bluetooth ile 100 metre yakınınızdaki kişilerle iletişim kurmanıza yarıyor.

Bridgefy-İnternet ve şebeke erişiminin olmadığı yerlerde yalnızca Bluetooth ile 100 metre yakınınızdaki kişilerle iletişim kurmanıza yarıyor.

#4
Foto - MeshTalk-Oppo markasının geliştirdiği bir teknoloji. WiFi ya da şebeke olmadan 3 km'lik alan içerisinde fotoğraf, video ve metin göndermenizi sağlıyor.

MeshTalk-Oppo markasının geliştirdiği bir teknoloji. WiFi ya da şebeke olmadan 3 km'lik alan içerisinde fotoğraf, video ve metin göndermenizi sağlıyor.

#5
Foto - Zello-PTT'nin ücretsiz telsiz uygulamasıdır. Telefonunuzu bas konuş telsize çevirir. WiFi gerekliliği bulunuyor.

Zello-PTT'nin ücretsiz telsiz uygulamasıdır. Telefonunuzu bas konuş telsize çevirir. WiFi gerekliliği bulunuyor.

#6
Foto - Voxer-WiFi yani internet bağlantısı üzerinden telefonunuzu telsize çevirir ve etrafınızdaki insanlarla iletişim kurmanızı sağlar.

Voxer-WiFi yani internet bağlantısı üzerinden telefonunuzu telsize çevirir ve etrafınızdaki insanlarla iletişim kurmanızı sağlar.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23