• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Dağlık Karabağ'da tanklar yan yana dizildi! Türk bayrağı...

2020-12-03 15:38:30
Dağlık Karabağ'da tanklar yan yana dizildi! Türk bayrağı...

Azerbaycan-Ermenistan cephe hattında çatışmalar sona erdi. Amerikan Associated Press'in dünyaya servis ettiği kare gündeme bomba gibi düşerken Cumartesi günü Ermenistan'da yer yerinden oynayabilir.

#1
Foto - 44 günde biten Dağlık Karabağ savaşının ardından Azerbaycan Kelbecer, Ağdam ve Laçın'ı tek kurşun atmadan geri aldı, Ermenistan'ı ise tarihi bozgunun ortaya çıkardığı artçı şoklar vuruyor.

44 günde biten Dağlık Karabağ savaşının ardından Azerbaycan Kelbecer, Ağdam ve Laçın'ı tek kurşun atmadan geri aldı, Ermenistan'ı ise tarihi bozgunun ortaya çıkardığı artçı şoklar vuruyor.

#2
Foto - Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı, işgalci Ermenistan'ın 10 Kasım anlaşması gereğince çekilmek zorunda kaldığı Kelbecer'den en net fotoğrafları dünyaya servis etti.

Amerikan Associated Press (AP) haber ajansı, işgalci Ermenistan'ın 10 Kasım anlaşması gereğince çekilmek zorunda kaldığı Kelbecer'den en net fotoğrafları dünyaya servis etti.

#3
Foto - Türk foto muhabiri Emrah Gürel imzalı karelerde, Azerbaycan birliklerinin kurduğu çadır kamplar, Ermenilerin terk ederken yaktığı evler, karla kaplı Murovdağ'a kurulan kontrol noktaları var. Fotoğraflarda Kelbecer'de ilerleyen Azerbaycan askeri kamyonları ve tankları da göze çarpıyor, ayrıca halen Rus barış gücü askerlerinin koruduğu Dadivank Manastırı da dikkat çekiyor.

Türk foto muhabiri Emrah Gürel imzalı karelerde, Azerbaycan birliklerinin kurduğu çadır kamplar, Ermenilerin terk ederken yaktığı evler, karla kaplı Murovdağ'a kurulan kontrol noktaları var. Fotoğraflarda Kelbecer'de ilerleyen Azerbaycan askeri kamyonları ve tankları da göze çarpıyor, ayrıca halen Rus barış gücü askerlerinin koruduğu Dadivank Manastırı da dikkat çekiyor.

#4
Foto - İşgalden kurtarılan topraklarda mayın temizleme çalışmalarına katılan Türk askerlerinin fotoğrafı, Rus medyasında büyük bir rahatsızlığa yol açmıştı. Rus medyası, bir adım daha ileri giderek Türkiye'ye bağlı özel birliklerin Dağlık Karabağ'daki çatışma bölgelerine yakın yerlerde de görüldüğüne dair iddialara yer verdi.

İşgalden kurtarılan topraklarda mayın temizleme çalışmalarına katılan Türk askerlerinin fotoğrafı, Rus medyasında büyük bir rahatsızlığa yol açmıştı. Rus medyası, bir adım daha ileri giderek Türkiye'ye bağlı özel birliklerin Dağlık Karabağ'daki çatışma bölgelerine yakın yerlerde de görüldüğüne dair iddialara yer verdi.

#5
Foto - Ancak AP'nin karelerinde en çarpıcı ayrıntı, Kelbecer'de yan yana dizilmiş onlarca Azerbaycan tankındaki bir detay. Tanklardan birinde hem Azerbaycan hem de Türkiye bayrağı görülüyor.

Ancak AP'nin karelerinde en çarpıcı ayrıntı, Kelbecer'de yan yana dizilmiş onlarca Azerbaycan tankındaki bir detay. Tanklardan birinde hem Azerbaycan hem de Türkiye bayrağı görülüyor.

#6
Foto - Ermenistan'da dün yaşanan olayların 5 Aralık'ta büyük bir krize dönüşebileceği konuşuluyor.

Ermenistan'da dün yaşanan olayların 5 Aralık'ta büyük bir krize dönüşebileceği konuşuluyor.

#7
Foto - Cephe hattında kaybolan çocuklarını arayan Ermeniler, Paşinyan'dan bir cevap bekliyor.

Cephe hattında kaybolan çocuklarını arayan Ermeniler, Paşinyan'dan bir cevap bekliyor.

#8
Foto - Yerel medya ise, Cumartesi günü Paşinyan'ın istifası için muhaliflerin Özgürlük Meydanı'nda büyük bir miting organize ettiğini bildiriyor.

Yerel medya ise, Cumartesi günü Paşinyan'ın istifası için muhaliflerin Özgürlük Meydanı'nda büyük bir miting organize ettiğini bildiriyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23