• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Bacağı çizilen adam hayatını kaybetti! Ortaya çıkan gerçek şoke etti

2021-09-08 19:22:17
Bacağı çizilen adam hayatını kaybetti! Ortaya çıkan gerçek şoke etti

İngiltere'de 37 yaşındaki Ben Smith-Crallan, Churchtown bölgesindeki botanik bahçesinde bir göle düştü ve bacağı çizildi.

#1
Foto - İlk etapta basit bir çizik olduğunu sanan Ben Smith-Crallan, birkaç gün sonra bacağında oluşan küçük bir kabarcık şikayeti ile Southport'taki hastaneye başvurdu. Bacağı kesilen Bay Smith-Crallan, daha sonra hayatını kaybetti.

İlk etapta basit bir çizik olduğunu sanan Ben Smith-Crallan, birkaç gün sonra bacağında oluşan küçük bir kabarcık şikayeti ile Southport'taki hastaneye başvurdu. Bacağı kesilen Bay Smith-Crallan, daha sonra hayatını kaybetti.

#2
Foto - Smith-Crallan'ın babası Peter Smith-Crallan, göle düşmelerin önlenmesi için korkuluk yapılması ve suyun arındırılması çağrısında bulundu. Baba Smith-Crallan,

Smith-Crallan'ın babası Peter Smith-Crallan, göle düşmelerin önlenmesi için korkuluk yapılması ve suyun arındırılması çağrısında bulundu. Baba Smith-Crallan, "Göle daha önceden korkuluklar konulmuş olsaydı oğlum belki de ölmeyecekti."

#3
Foto - Gölden düzenli su örneklerinin alınması gerektiğini kaydeden baba Smith-Crallan,

Gölden düzenli su örneklerinin alınması gerektiğini kaydeden baba Smith-Crallan, "Su o kadar kötü ve kirli ki boğulmak en son endişelenilecek şey. 40 yıldır bu göle kimse dokunmadı, temizlemedi" diye konuştu.

#4
Foto - Baba Peter Smith-Crallan, oğlunu Southport'taki hastaneye götürdüğünde bu denli tehlikeli bir durumla karşı karşıya olduklarını hiç düşünmediğini söyledi. Oğlunu hastaneye bıraktığını ve sonra oradan ayrıldığını belirten baba Peter Smith-Crallan,

Baba Peter Smith-Crallan, oğlunu Southport'taki hastaneye götürdüğünde bu denli tehlikeli bir durumla karşı karşıya olduklarını hiç düşünmediğini söyledi. Oğlunu hastaneye bıraktığını ve sonra oradan ayrıldığını belirten baba Peter Smith-Crallan, "Hastaneye döndüğümde oğlumu 15 tüpün içerisinde buldum. Sonra onu kaybettik" dedi.

#5
Foto - Baba Peter Smith-Crallan ve ailesi

Baba Peter Smith-Crallan ve ailesi "Ben İçin Bir Değişiklik Yap" kampanyası başlatarak insanlara destek çağrısında bulundu ve gölün temizlenmesini istedi.

#6
Foto - Bay Smith-Crallan'ın, düştüğü gölde meydana gelen küçük çizikten et yiyen bakteri kaptığı ortaya çıktı. Oluşan küçük bir kabarcık sebebiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Bay Smith-Crallan'ın önce bacağı kesildi, sonra da hayatını kaybetti.

Bay Smith-Crallan'ın, düştüğü gölde meydana gelen küçük çizikten et yiyen bakteri kaptığı ortaya çıktı. Oluşan küçük bir kabarcık sebebiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Bay Smith-Crallan'ın önce bacağı kesildi, sonra da hayatını kaybetti.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23