• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Ali Erbaş talimat verdi, Diyanet kapıları açtı!

2020-10-31 17:28:12
Ali Erbaş talimat verdi, Diyanet kapıları açtı!

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen deprem nedeniyle İzmir'e gitti.

#1
Foto - Dr. Ali Erbaş, İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen deprem nedeniyle İzmir'e gitti. Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, arama kurtarma çalışmaların devam ettiği yıkılan binaların olduğu bölgeleri ziyaret ederek, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Dr. Ali Erbaş, İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen deprem nedeniyle İzmir'e gitti. Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, arama kurtarma çalışmaların devam ettiği yıkılan binaların olduğu bölgeleri ziyaret ederek, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

#2
Foto - Türkiye Diyanet Vakfı'nın bölgede kurmuş olduğu 10 bin kişilik sıcak yemek kapasitesi bulunan mobil mutfağı da ziyaret eden Başkan Erbaş, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Türkiye Diyanet Vakfı'nın bölgede kurmuş olduğu 10 bin kişilik sıcak yemek kapasitesi bulunan mobil mutfağı da ziyaret eden Başkan Erbaş, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

#3
Foto - Başkan Erbaş, daha sonra Hacılarkırı Mezarlığı'nda depremde hayatlarını kaybeden bir anne ve iki evladının cenaze namazlarını kıldırdı.

Başkan Erbaş, daha sonra Hacılarkırı Mezarlığı'nda depremde hayatlarını kaybeden bir anne ve iki evladının cenaze namazlarını kıldırdı.

#4
Foto - Diş hekimi Burcu Yüksel ile çocukları Ege Ilgaz ve Dila için helallik isteyen Başkan Erbaş, depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yaralı olanlara da acil şifalar diledi. Cenaze namazını kılınmasının ardından anne ve iki evladı toprağa verildi.

Diş hekimi Burcu Yüksel ile çocukları Ege Ilgaz ve Dila için helallik isteyen Başkan Erbaş, depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yaralı olanlara da acil şifalar diledi. Cenaze namazını kılınmasının ardından anne ve iki evladı toprağa verildi.

#5
Foto - Ege Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi altında olan yaralı depremzedeleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Erbaş, daha sonra İzmir Acil Çağrı Merkezi'nde kurulan “Kriz Merkezi”ni ziyaret etti.

Ege Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi altında olan yaralı depremzedeleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Erbaş, daha sonra İzmir Acil Çağrı Merkezi'nde kurulan “Kriz Merkezi”ni ziyaret etti.

#6
Foto - Öte yandan Diyanet İşleri Başkanlığı, İzmir'de evleri depremde zarar gören bazı vatandaşların geceyi camilerde geçirdiğini bildirdi.

Öte yandan Diyanet İşleri Başkanlığı, İzmir'de evleri depremde zarar gören bazı vatandaşların geceyi camilerde geçirdiğini bildirdi.

#7
Foto - Başkanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın talimatıyla, İzmir'de uygun olan camiler, depremden etkilenenlerin kullanımına açıldı.

Başkanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın talimatıyla, İzmir'de uygun olan camiler, depremden etkilenenlerin kullanımına açıldı.

#8
Foto - Kentte evleri depremde zarar gören bazı vatandaşlar, geceyi camilerde geçirdi.

Kentte evleri depremde zarar gören bazı vatandaşlar, geceyi camilerde geçirdi.

#9
Foto - Erbaş, İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki deprem sonrası yaptığı açıklamada, deprem nedeniyle evlerine giremeyen vatandaşların din görevlilerinin rehberliğinde uygun olan camilerde kalabileceklerini duyurmuştu.

Erbaş, İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki deprem sonrası yaptığı açıklamada, deprem nedeniyle evlerine giremeyen vatandaşların din görevlilerinin rehberliğinde uygun olan camilerde kalabileceklerini duyurmuştu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23