• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tek hücreli canlılar ilkel midir?

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Hüseyin

Fonlanan gazeteciler internet siteleri dernekler vesaire hepsi deşifre edildi gündem oldu ama ne hikmetse morçatı ve benzeri derneklerin dahada çok Fon lan dığının bilinmesine rağmem ilk defa siz gündeme getiriyorsunuz sizi birkez daha yürekten tebrik ediyoruz Bu fonlanan morçatı ve benzeri feminist derneklerin fonlanmasının ustalıkla gözardı edilmesinin bu gündemin dışında tutulmasının arkasında ak partili ve Kadem li yandaşlarının büyük katkısı var zira İstanbul sözleşmesi, 6284, süresiz nafaka, genç yaşta evlilik madurları, kadının beyanı esastır, toplumsal cinsiyet anlayışı gibi Dini, milli, örfi, ailevi değerlerin kökünü kazıyan kanunları Ak parti nin üst aklı, Aile bakanlığı, Kadem deneği kiminle toplanıp görüşüp mutabakata vararak yaptı işte bu yurt dışından Fonlanan Morçatı, mormenekşe ve benzeri feminist dernekle ve Chp, hdp ile beraber büyük bir dava aşkı ile çıkardılar ve hala büyük bir dava aşkı ıle savunuyorlar onun için Fon lanan gazeteci yazar düşünür inernet siteleri medya kuruluşları deşifre olur gündem olur ama Morçatı ve benzerleri ustalıkla itinayla konuşulmaz gündem olmaz çünkü onlar İstanbul sözleşmesi 6284 gibi küfrün zirvesi işleri enbaşta Kadem, ak patinin mezhepsizleri, feminist kadın kolları, aile bakanlığı ile suç ortağı apaçık ortadadır yani FON lananlar ile zihniyetleri aynı
 • 1 Yıl Önce

Mesut Zafer

Ya Gerçekten mi hiç mi bir şey bilmiyorsunuz ya da bir şeye hizmet etmeye mi çalışıyorsunuz. Hücreye cansız diyorsunuz. Allah Allah bu zamanda bu kadar bilgisizlik. Bir insan hayvan bitki Bunlar hepsi tek tek hücrelerin bir araya gelmesiyle oluşur 5 yaşında bir çocuğa anlatır gibi anlatalım. Hücreler Cansız ise biz nasıl canlı oluyoruz bunu da mı düşünmediniz.
 • 1 Yıl Önce

Hikmet Yılmaz

Aşı olmayan ve olmayacağınıda beyan eden A.Dilikpak'ın hücre yapısı nasıldır ? Dr.olarak okuyucuyu aydınlatınız lütfen. İhmal etmiyeceğiniz umar iyi günler dilerim.
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

Amenna ve saddekna! La ilahe illallah! Allah var ve ben buna şahidim! Düşününce ilkel olanın aslında insan olduğunu görüyorum, diğer her şey mükemmel! İnsan, Allah'ın yolundan ayrıldıkça daha çok ilkelleşiyor bence. Daha doğrusu ahsen-i takvim ile esfel-i safilin arasında bir yer tutturup gidiyoruz işte.
 • 1 Yıl Önce

kehanet

bu gün önemli bir değişiklik var. ülkedeki kaus ve tartışmaların sebebi olan, terörist fabrikası ve dini milli ve manevi değerlerin düşmanı ve fabrikası olan, yalan yanlış bilgi ve fikirlerin aşılama kaynağı olan, köy enstitülerinin kurucusunu kutsallayan ve her yıl adına yarışmalar düzenleyerek ölümsüz kahraman yapan darvinci zihniyet MEb den ayrılıyor. acaba böylece birileri seçim yaklaşırken vaftiz yaptırıp günah mı çıkarmaya çalışıp kaybettiği halkın güvenini yeniden mi kazanmaya çalışıyor. ama kırılan kalbin düzelmeyeceği unutulmamalı. müslümanın sokulduğu deliğe bir daha parmağını sokmayacağı bilinmeli.
 • 1 Yıl Önce

Selim Aygül

Ateizm bir akıl tutulmasıdır Yaradana iman aklın yoludur
 • 1 Yıl Önce

Yiğit Murat Hanoğlu

Diğer köşelerde okur yorumlarında Said Nursi hakkında cahilce menfi yorumlar çokca yazılıyor. Saygılı Hoca dan rica: Said Nursi hakkında yazın ki cahil cühela tenevvür etsin. Adam sende deyip...geçemeyiz Hocam.
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23