• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI
13 Mayıs 2020

İttihatçıların kötü artıkları ve Sezai Karakoç

Topraklarımızın vatan edilişinden bu yana ne zorlu bir kaderimiz varmış. Ne içeriden ne dışarıdan ihanet hiç eksik olmadı. Bugün de devam etmekte.

Tüm dünyanın kabul ettiği koca cihan devleti Osmanlı, dışarıdan gelen taarruzlarla durdurulmadı ama içeriden aldıkları desteklerle kirli oyunlar sergileyerek büyük bir devleti bitirdiler, milleti de perişan ettiler.

Bu süreci ister Tanzimat’tan, ister İttihat ve Terakkicilerden başlatalım fark etmez. Her iki başlangıç da aynı zihniyetin ürünüdür çünkü.

Bugün ülkemizin başındaki en büyük musibet, kendilerini devletin ve milletin üzerinde gören İttihat ve Terakkicilerin kötü artıklarıdır.

Siyasette, ekonomide, hukukta, tıpta, medyada yeterli miktarda varlar ve ülkenin yükselişine, gelişmesine engel olmak için canhıraş şekilde mücadele etmekteler.

Hele bir de bunların daha kötü artıkları var ki, onlar da klavye köleleri. Önlerine atılan her yeme balıklama dalmakta ve sürü psikolojisiyle oturdukları yerden kinlerini dökmekteler.

……………..

İttihatçıların kötü artıklarının milletimizi ve devletimizi anlamasını beklememek lazım! Kinlerinde boğulsunlar.

Bu güruhlar, kılcal damarlarına kadar iyi, güzel ve doğru olan ne varsa hepsine karşı küfürle, kinle, öfkeyle ve ihanetle donanmış vaziyetteler.

Bu cenahta; “merhamet, vicdan, hak, hukuk, ahlak, yardım, paylaşma, dayanışma, adalet, iyilik, sevgi, saygı, muhabbet” gibi tüm insani kavramlar, yerini düşmanlığa terk etmiş durumda.

Rabbim şerlerinden sadece devletimizi-milletimizi değil, dünyanın iyi insanlarıyla birlikte, kâinattaki hayvanlardan bitkilere kadar tüm canlı varlıkları korusun.

İnsana merhameti olmayanın, hiçbir varlığa merhameti olmaz. Helak olmuş kavimlerin helak sebeplerinden birisi de merhamet duygularını kaybetmeleri sebebiyledir.

………………..

Hamdolsun şer cephesine karşı dimdik duran bir devlet yönetimine ve milli iradeye sahibiz.

Cumhuriyet tarihi boyunca millet ve ülke olarak, ilk defa böylesine sosyal bir devlet hüviyetine kavuştuk. İttihatçıların kötü artıklarını esas bu durum da çileden çıkarmakta!

Onlara göre halkımız devlete ayak bağıdır. Halka tepeden bakarlar. Milli irademizin ve birliğimizin temelini sağlamlaştıran her düşünceye düşmandırlar.

Örneğin Sezai Karakoç’un “Diriliş Neslinin Amentüsü” kitabına yaptıkları düşmanlık gibi! Bu nasıl bir kindir, öfkedir.

Sezai Karakoç’u İttihatçıların kötü artıklarının dışında, “Elhamdülillah Müslümanım” diyen her insanımız tanır, bilir ve en azından bir kitabını, şiirini okumuştur.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan fırsat buldukça şiirlerini dilinden düşürmez.

Gençlik Spor Bakanlığı, Karakoç’un kitabını tavsiye etmekle çok yerinde bir iş yapmıştır. İki kitabını daha tavsiye edeyim bakanlığımıza.

“Kıyamet Aşısı” ile “İnsanlığın Dirilişi” eserleri, “amentüsüzleri” rahatsız eder ama amentü sahibi milletimizin sesidir.

…………………

Ezcümle:

Karakoç’un tüm kitapları, istiklalimizin ve istikbalimizin manifestosudur.

İttihatçıların kötü artıklarının hedefi, yüzyılda yakaladığımız milli iradeyi zayıflatmak ve parçalamaktır. Bundan öte manası yoktur.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

...

Sayın Hüseyin hocam dilinize yüreğinize sağlık çok güzel bir konu ele aldınız.Aziz hocam bana göre iç düşmanların millete devlete zararları dış düşmandan daha fazladır.Zaten iç düşman olmazsa dış düşman hiç bir şey yapamaz.Turkiyenin iç düşmanları çok gaddardir Allah korusun bu muhalefet partileri hepsi dış güçlerin mesalaridir her birisi bir yerin masasidir hele hele bu Saadet partisi CHP den daha daha fazla Erdoğan'a kin besliyor.Onlarin hedefleri Erdoğan'dir tamam diyelim Erdoğan gitse siz iktidara gelecekmisiniz hayır gelemessiniz.Bu fikirle bu kinle kime hizmet ediyorsunuz bir bakın bir düşünün sonra haraket edin.Rabbim bu ramazanı şerifin hürmetine bizi bütün İslam alemi milletimizi bunların şerrinden muhafaza etsin Amin
 • Yanıtla

H.Y.E

O Ittihad ve Terakki firkasi ki koca imparatorlugu dort yil gibi bir zamanda bozuk para gibi harcadi.Bu fitne ve fesat yuvasinda hre turden adam vardi fakat masonlar tarafindan honlendiriliyorlardi.Peki bu Ittihat ve Terakki bu gun hangi guruhun dedesi ? Bildiniz.Chp' nin.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı