• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI
22 Temmuz 2020

Bunların kafakoçanlarında Türkiye düşmanlığı var

Bunların kafakoçanlarında devlet-millet düşmanlığının altında yatan ana sebep, Müslüman düşmanlığıdır. Kafakoçanlarındaki Türkiye düşmanlığından kimi kastetmekteyiz?

Bu kesimlerin başını, devletimiz ve milletimize ihanet için terör örgütlerine ev sahipliği yapan, maddi destek sağlayan Amerika ve AB ile buralara sığınanlar gelmektedir.

Bir de aynı ülkelerin kasaları tarafından beslenen sosyal medya ve diğer medya kuruluşları var tabi. Ayrıca bu desteklerin ikinci ayağı da iş dünyasıdır.

Ve bunların ortak hedefi, kültür-sanat adına Müslümanların değer yargılarını tahrip etmektir. Kültür-sanat adı altında kafakoçanlarındaki düşmanlıklarını zerk etmekteler.

İtiraz edince de “insan hakları” gibi “demokrasi” gibi sahte zırhlarına bürünmekteler. Hangi insan hakları, hangi demokrasi?

Covid-19’dan daha berbat olan sosyal medyanın harman yerine çevirdiği ve istediği gibi savurma yaptığı ülkelerin maalesef başında biz gelmekteyiz.

İşte “Netflix” örneği. Dünyanın her yerinde vergi öderken, iş yaptığı ülkelerin kaidelerine uyarken, bizi çönesi gibi görüp, vergi vermediği gibi bir de tehdit etmektedir.

Çekileceklermiş. Cehennemin dibine kadar yolları var. Netflix, Twitter ve benzerlerinin Türkiye Cumhuriyeti Devletine dost olabileceklerini düşünmek için insanın gerçekten zihninin tümüyle bitkisel hayata girmesi gerekir.

Dünya ülkeleri içerisinde pek çok arızalara rağmen “aile kurumunu” muhafaza eden toplumların başında gelmekteyiz. Bizden sonra ikinci sıraya girecek ülkeyi bulmak zor.

Batılılar bizi dize getirmek için her yolu denemekteler. Bu yollardan biri de sosyal medyadır.

Beyinlerinde zerre kadar devletimize-milletimize-topraklarımıza aidiyet hisseden bir kimse, malum güruhların iyi niyetli olduğunu söyleyemez.

Devletimizin ve milletimizin sırtında kene gibi duran sosyal medya, sürekli kazançlarına kazanç katarken, sürekli kaybeden biz olmaktayız.

Bu meseleyi hükümetin, Ak Parti ve MHP’li vekillerin halledeceğine inanıyoruz.

Soru:

- “Milletimizin ve devletimizin sırtından refahlarını temin eden bu çevreler; insanımızın kültürüne, sanatına, edebiyatına, birliğimize, bütünlüğümüze, kalkınmamıza, bugüne kadar nasıl bir katkı sağlamaktadırlar”?

- “Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan, canhıraş bir şekilde içerideki ve dışarıdaki, yakınındaki ve uzağındaki binbir başlı şeytanlarla niçin mücadele etmektedir”? Geçelim.

Kültürel sömürge altındaki ülkelere baktığımızda görülen ana sebep, ailelerin parçalanmalarıdır. Bizde “aile” devlet demektir. Bizde aile yıkılınca devlet biter.

Kendi kültürel değerlerini koruyamayan yahut anlayamayanlar, haliyle başka kültürlerin gönüllü savunucuları ve esirleri olurlar.

Netflix ve benzerlerinin yaptığı da budur. Sosyal medyanın bütününe baktığımızda sahiplerinin ve çalışanlarının hangi birinde insanlığa hizmet etme önceliği görülmektedir?

Ezcümle:

Bir toplumun yerli ve milli değer yargılarını topyekûn mahvetmek istiyorsanız, önce aile mefhumu parçalayacaksınız. Netflix ve benzerinin yaptığı budur.

Özellikle genç nüfusumuz, sosyal medyanın esareti altındadır. Sebebi de şudur: Aile kurumunun dejenere olmasıdır. Haliyle çocuklar da sosyal medyayla avunmaktadır. 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Eyup

Türkiyede yüzlerce tv kanalı var. Peki devlet Netflix fox gibi ne idüği belirsiz bu yahudi kanallarına neden müsade eder? Sonrada yok fikir özgürlüğü yok demokrasiymiş geç bunları. En büyük suçlu herşeyi bile bile yaptıran devlettir. Ben vatandaş olarak bu kanalları nasıl kapatabilirimki?
 • Yanıtla

Mucahid

Neyin şikayetini yapıyorsunuz. Milletini Devletini koruyan Kurumlara Piyasa Şeytanlarını getirirseniz böyle daha çokkk ağlarız. Sabır Savaş Adım Müslüman.......
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23